[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان Slide Into the Weekend With Bozy B & amp؛  ب

عکس: کلر پایین

هستم ، برای نقل قول نمایش مورد علاقه من، خسته ترین که در زندگی ام بوده ام. هیچ دلیلی برای این وجود ندارد ، مگر اینکه من هر شب رویاهای باورنکردنی فعالی داشته ام که کاملاً آرام نیست. احساس کسل کننده و مرطوب بودن می کنم و تمایلی به تکان دادن یا هم زدن نوشیدنی ندارم.

من هنوز دوست دارم نوشیدنبا این حال ، من انرژی لازم برای “پوشیدن لباس هایم” و “رفتن به یک بار را ندارم”. خوشبختانه برای من و هر کس دیگری که ممکن است بدون دلیل واقعی به همین روش خسته شده باشد ، بسیاری از نوشیدنی های خوشمزه وجود دارد که می توان آنها را درست در یک لیوان کوکتل قرار داد ، از جمله صبحانه عالی و لذیذ (برندی و بندیکتین).

این واقعا یک کوکتل دو ماده ای است ، اما از آنجا که هر دو ماده بسیار معطر هستند ، بیرون می آید. اگرچه قرار است با براندی “خوب” ساخته شود اما خوشحالم که اعلام کردم با 9 دلار کار خوبی انجام می دهد بطری (این به لطف بندیکتین است که نوعی الکل بسیار تند و گیاهی است که هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد).

اگر اتفاقاً یک براندی “خوب” دارید ، ارزش این است که این کوکتل را در دمای اتاق امتحان کنید ، اما روی یخ کاملاً عالی است. (اگر این یخ در یک مکعب بزرگ بیاید بسیار سرگرم کننده است ؛ من صدای “clinky clinky” را که هنگام چرخاندن آن ایجاد می شود دوست دارم.) برای تهیه این نوشیدنی عالی ، به موارد زیر احتیاج دارید:

  • 1/2 اونس بندیکتین
  • 1 قاشق چایخوری 1/2 اونس
  • 1 نوار پوست لیمو

هر دو مایعات را در یک تیرانداز ریخته و هم بزنید. اگر خیلی تمایل دارید یخ اضافه کنید. روغن ها را از نوار پوست لیمو در نوشیدنی بیان کنید ، سپس پوست را قبل از آزاد کردن روی لبه تیرانداز بمالید. B&B مخصوصاً برای بعد از آن مناسب استنوشیدنی های شام ، در حالی که روی صندلی چرمی نشسته اید ، در کتابخانه گرفته می شود.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir