[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان برنامه ریزی برای آخر هفته روز کارگر در اطراف این غذای رایگان و ارزان

عکس: عکس margouillat (Shutterstock)

این آخر هفته پایان غیررسمی تابستان را نشان می دهد – زمانی که مردم به طور سنتی برای آخرین آشپزی فصل گرد هم می آیند. اما حتی اگر شما و اطرافیان خود کاملاً واکسینه شده اید ، به لطف گسترش گزینه دلتا ، می توانید امسال در خانه بمانید.

اگر چنین است ، به این معنا نیست که شما تمام آخر هفته برای آشپزی بمانید. در حقیقت ، بسیاری از وعده های غذایی و معاملات رایگان برای روز کارگر در آخر هفته وجود دارد که تا دوشنبه به شما غذا می دهد. امسال تعداد زیادی از آنها وجود دارد ، از جمله مثال های زیر (که چنین است یک لیست جامع نیست). در اینجا چند مورد است که باید بدانید.

7-یازده

Slurpee را با 1 دلار در فروشگاه یا از طریق آن دریافت کنید تحویل اکتبر با استفاده از ضمیمه 7 اکنونبه

کارل جونیور

در صورت مشترک شدن لیست ایمیل کارل جونیور امروز (شنبه ، 4 سپتامبر) ، شما دوشنبه یک کوپن خوب برای پیشنهاد خرید-دریافت-یکی برای همبرگرهای جدید Sourdough Star خود دریافت خواهید کرد.

استخرها / رالی

نام این زنجیره فست فود بسته به مکان شما ممکن است متفاوت باشد ، اما معامله غذایی روز کارگر آنها نیست. فقط کوپنی را از وب سایت خود ارسال کنید در روز دوشنبه 6 سپتامبر و بدون نیاز به خرید دیگر ، یک سفارش رایگان سیب زمینی بزرگ دریافت خواهید کرد.

از Quizno’s

از امروز تا دوشنبه ، اگر یک زیردریایی 8 اینچی یا 12 اینچی را در Quizno’s خریداری کنید ، یک ساب فرعی (با ارزش یکسان یا کمتر) دریافت خواهید کرد. با 40 درصد تخفیفبه

وندی

از روز دوشنبه 6 سپتامبر ، وندی پیشنهاد می دهد هنگام سفارش سیب زمینی سرخ کرده – به دلخواه شما – 1 دلار هنگام سفارش از طریق برنامه موبایل وندیبه این معامله تا پایان ماه ادامه خواهد داشت.

و مثل همیشه ، اینها فقط یک نمونه کوچک از آنچه هست ، نیست مفصل لیست اگر در تعطیلات آخر هفته برای روز کارگر معامله ای وجود دارد که می خواهید مردم از آن مطلع شوند ، در افزودن آن در نظرات زیر دریغ نکنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir