آشپزخانه خود را با روش “یک قفسه” تکان دهید


تصویر مقاله ای با عنوان Declutter Your Kitchen With & # 39؛ روش یک قفسه & # 39؛

عکس: استودیوی آفریقایی (شاتر استوک)

این که بخاطر بسیاری از موارد احساسی باشد یا مدتی است چیزها را دور نیندازید ، به هم ریختن مشکل است. با این حال ، هنگامی که آشپزخانه بهم ریخته است ، حتی از کمد یا گاراژ شلوغ هم می تواند بدتر باشد زیرا این کار باعث می شود عملکرد مکانی که چندین بار در روز استفاده می کنید تأثیر بگذارد.

همه ما این کشو را پر از بسته های سس و منو داریم ، اما آشپزخانه های ما می توانند کمی نزدیک به مکان هایی شوند که با دقت انتخاب شوند و زندگی روزمره ما را کمی راحت تر کنند. “روش تک قفسه” یکی از راه های شروع رقیق سازی آشپزخانه و بهینه سازی فضای پخت و پز است.

چگونه می توان آشپزخانه خود را با روش یک قفسه رقیق کرد

کابینت های باز یا مفهوم فضای باز ، روشی برای دسترسی آسان ظروف شیشه ای و سرامیک به شما هستند و قفسه های باز نیز به معنای نمایش ظروف شما هستند. با این حال ، اگر بیش از حد عینک دارید ، این باعث می شود قفسه های شما بی نظم و کاملاً نامرتب به نظر برسند. Lifestyle Writer Cipher Com با آپارتمان درمانی برای سازماندهی آشپزخانه شما از “روش یک قفسه” استفاده می کند. روش ترکیبی از a ماری کاندو روش با ایده آل های مینیمالیستی.

شما ابتدا با مصرف همه چیزهایی که فراوان دارید ، اعم از بشقاب ، ظروف شیشه ای یا در این مورد Combiths ، فنجان ، شروع می کنید و فقط آنچه را می توانید در یک قفسه ذخیره کنید نگه دارید. او به شما پیشنهاد می کند با چیزهایی شروع کنید که بیشترین معنا را برای شما دارند. سپس ، پس از پر شدن قفسه ، متوقف شوید.

سخت ترین کار این است که از چیدمان وسایل فقط برای نگه داشتن آنها خودداری کنید ، اما سعی کنید فقط مواردی را که استفاده می کنید یا کاملاً دوست دارید حفظ کنید. اگر از عروسی پسر عموی خود فلوت شامپاین داشته باشید که هرگز از آن استفاده نمی کنید ، به احتمال زیاد آنها فقط فضای بیشتری را اشغال می کنند.

چگونه وسایل غیر ضروری را در آشپزخانه خود مرتب کنید

ارزش احساسی قسمت عمده ای از آشفتگی آشپزخانه است ، اما این تنها قسمت نیست ، زیرا جمع آوری لوازم آشپزخانه که فکر می کنیم مفید خواهد بود آسان است ، اما پس از آن در سطل زباله قرار می گیرد. وب سایت سازمان تمیز و طعم دار چهار س goodال خوب ارائه می دهد که وقتی فضا را پراکنده می کنید از خود بپرسید:

 1. آیا من از این استفاده می کنم؟
 2. آیا این مورد اختیاری است؟
 3. امروز اینو میخرم؟
 4. آیا این به سهولت زندگی من کمک می کند؟

پروژه تمیز است این س addsال را اضافه می کند: “آیا من در این ماه بیش از یک بار از این استفاده کرده ام؟”اگر نگه داشتن چیزی را توجیه می کنید ، احتمالاً نشانه این است که می توانید خلاص شوید

نحوه صآرامش آینده در آشپزخانه

یک بار شما همه کارهایی را که انجام می دهید دور می اندازدnنیازی به تمیز کردن فضا و سازماندهی مجدد قفسه ها و کشوهای خود نیستید. Project Neat دارای یک چک لیست مفید برای کمک به شما در روند خرابی است:

 • مواد شوینده جمع کنید.
 • هر بار یک منطقه را تمیز کنید: همه چیز را بردارید و داخل آن را پاک کنید.
 • همه موارد را به توده تقسیم کنید: نگه دارید. زباله ها. اهدا کنید بازیافت کنید
 • اطمینان حاصل کنید که از هر آشپزخانه اصلی حداقل یک عنصر کار داشته باشید.
 • کابینت ها ، کشوها و میزهای جلو را مرتب کنید.
 • موارد را به مناطق جدیدتر و سازمان یافته تر برگردانید.

هنگام سازماندهی مجدد ، خرید کنید سطل های پاکسازی و سبدهایی برای نگهداری وسایل بنابراین آنها هستندu نیز دوباره قابل مشاهده استمیدانم سازمان دهندگان کشو برای دسترسی آسان این کمک خواهد کرد در آینده از بهم ریختگی جلوگیری کرده و نظافت آشپزخانه بعدی خود را با سهولت بیشتری انجام دهید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes