[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان بزرگسالان بدون لمس راهنمای فرهنگ کودکان: آقای جانور کیست؟

این هفته ، کودکان چیزهایی را از مدرسه می دزدند ، مبالغ وحشتناکی را تقسیم می کنند و هنگام شروع مجدد عصبی می شوند ماتریکسبه

آقای بیست کیست و چرا همه ویدئوهای او را می بینند؟

“فقط برای بچه های معروف” یوتیوبر جیمی دونالدسون ، معروف به “آقای بیست“آیا پادشاه بدلکاری های استقامتی در YouTube است. استاد متولد کانزاس در آزمایشات تنبیهی و مسخره ، مانند اولین فیلم موفقیت آمیز خود ، که 24 ساعت به طول انجامید ویدئویی که 100000 نفر است، با شروع سبک خود “بزرگتر بهترین است”.

در میان بسیاری از شاهکارهای دیگر ، او خرج شد 50 ساعت در انزوا،، خودش را زنده دفن کند، و از طریق یک درایو 1000 بار عبور می کندبه او همچنین دوست دارد پول تقسیم کند –تن پول – به بینندگان آن،، مادران بینندگانش،، کارگران معمولی در رستوران،، دوستان احمقشو حتی به درختان موسسه خیریه MrBeast ، درختان تیم، بیش از 23 میلیون دلار برای کاشت درخت هزینه کرده است.

همه سختی ها و فعالیت های بشردوستانه باعث شده Beast 113.4 میلیون مشترک در کانال های YouTube خود داشته باشد ، بیش از 12 میلیارد بازدید در کل و تقریباً 25 میلیون دلار داشته باشد. MrBeast 23 ساله است. وقتی 23 ساله بودم ، به صورت پاره وقت در زمین گلف مینیاتوری کار می کردم.

یادداشت هفته TikTok: لیس زدن موذیانه

مدرسه برمی گردد و تیداغترین روند جدید در بین دانش آموزان سرقت چیزهای مضحک و ارسال فیلم آنلاین است. این کار با TikToker آغاز شد @ dtx.2centکه یک بطری سرقت شده را با نشان داد ضدعفونیکننده دست و عنوان آن را “فقط یک ماه بعد از مدرسه گذاشتم و این لیس کاملاً حیله گرانه را دریافت کردم.” لیسیدنهای دیگری در پی داشت ، نیزه ها آنها را سوراخ کردند میکروسکوپ،، آشکارسازهای آتش،، استخر با چشمه آب، و این ساعتی که روی دیوار هر مدرسه ای روی زمین استبه

پیرمرد متورم در من چنین می گوید: “اینها دلارهای مالیاتی من هستند ، پانک!” اما من نمی توانم پوچی سرقت چیزهای بی فایده را بدون هیچ دلیلی دوست داشته باشم. (منظور من این است که این TikToker دقیقاً چه کار خواهد کرد صدها کیت آزمایش COVID؟) و من نمی توانم لیسیدن فریبنده جوان خود را انکار کنم ، به عنوان مثال وقتی چراغ های چشمک زن را از یک کارگاه ساختمانی دزدیدم ، آن را به خانه آوردم و فکر کردم ، “من چه کار می کنم؟” این؟ ”

این هفته در فیلم ها: بازگشت به ماتریس

اگر تو نیستیt در حال حاضر به بیش از 11 میلیون نفر دیگر ملحق شده و روی پیوند اولین تریلر آن کلیک کنید احیای ماتریسبه باورنکردنی چرا لارنس مورفیوس فیشبرن در فیلم حضور ندارد؟ اهدا کننده قرص (با بازی یحیی عبدالمطین دوم) مورفیوس جوانتر نشان داده شد؟ آیا فیلم نشان می دهد اگر نئو قرص آبی را به جای قرص قرمز مصرف کند ، چه اتفاقی می افتد؟ آیا می توانیم وانمود کنیم که دنباله های اصلی ماتریکس هرگز اتفاق نیفتاده اند؟ Neo در واقع نسخه رشد یافته تد از است ماجراجویی بزرگ بیل و تد یا مت از انتهای رودخانه؟ آیا زندگی در شبیه سازی و یک باتری زنده بهتر از زندگی در دنیای واقعی نیست؟

قسمت های سینمایی اینترنت با نظریه های طرفداران بر اساس ویدئوی شیک دیوانه می شوند و الفهمه اینها و س questionsالات دیگر در 22 دسامبر ، زمانی که به معنای واقعی کلمه همه مردم روی زمین این فیلم را می بینند ، پاسخ داده می شود.

این هفته در اطلاعیه های خدمات عمومی: در آب های سیل زده شنا نکنید

با فلودر شهرهای بزرگ که احتمالاً به یک رویداد افسرده کننده فصلی تبدیل می شوند ، مقامات هشدار می دهند شنا و بازآفرینی به روش دیگری در آبهای سیل زده ساکنان فیلادلفیا (خدا خیرشان بدهد)، هنگام دریافت عفونت های ویروسی از شنا ، ویروسی بوده اند ، شیرجه زدن، و در غیر این صورت از تمام آب اضافی که از طوفان ایدا به شهر حمله کرده است لذت ببرید. اما به گفته آژانس بهداشت عمومی ، این کار خوبی نیست. شنا در سیل شیرین نیستبه به ‘نه تبدیل لیموترش به لیمونادبه وبا به این شکل رخ می دهد.

آدام تیل ، مامور دوگانه فیلی و فرمانده آتش نشانی ، گفت: “از آب دور بمانید، از گل و لای دور باشید. این چیزی نیست که شما بخواهید در آن شنا کنید ، لوله بزنید ، یا هر کار دیگری که مردم دیده ایم انجام دهد. ” کزاز ، در میان چیزهای دیگر. “

اینترنت با ممنوعیت سقط جنین در تگزاس مبارزه می کند

محکمه فلج کننده رو در مقابل وید قطعاً به نتیجه ای می انجامد نبردهای حقوقی دیدنی و میلیون ها پست عصبانی در فیس بوک ، اما افراد جوان بیشتر از انتشار به روزرسانی وضعیت کار می کنند. به رهبری موثر،، شیطان پرستانو همچنین rando ، ساکنان آنلاین به طور کامل a وب سایت تگزاس طراحی شده برای زنان در حال سقط جنین.

سایت، www.prolifewhistleblower.com، به منظور استفاده از “سخاوت” مدنی که شهروندان می توانند برای تضعیف کسی که سقط جنین را انجام می دهد یا کمک می کند ، طراحی شده است. به محض راه اندازی سایت ، مورد حمله DDOS قرار گرفت و مملو از گزارش های بی شماری از سقط جنین توسط دکتر نیک ریویرا ، دکتر فونکنشتاین و دیگر اعضای جامعه پزشکی داستانی شد.

میزبان اینترنتی GoDaddy.com به فشارهای عمومی پاسخ داد و از پشتیبانی آنها منصرف شد و این سایت در اختیار شرکت میزبانی راست اپیک قرار گرفت. تا همین اواخر ، حتی Epik از میزبانی سایت خودداری کردزیرا شرایط خدمات آنها را نقض می کندجمع آوری هماهنگ اطلاعات از اشخاص ثالث

سازندگان سایت ، حق زندگی تگزاس ، آنها نذر می کنند که برگردند، اما در حال حاضر آنها وب سایت snitch از بین رفت

ویروس علیه vایده هفته: سرنخ بلوز میزبان دلیل ترک ما را توضیح می دهد

در ویدئویی که منشأ استیو برنز را به ملتی ویران شده از نظر احساسی دادبسیاری از نمایش های برجسته کودکان شواهد بلوز ، او سرانجام فاش کرد که کجا رفته است، و چرا او ما را با برادر مشابهش ، جو ، ترک کرد.

استیو که با ماشین زمان جوان به نظر می رسید ، گفت: “متوجه شدم که بسیار ناگهانی بود. من تازه بلند شدم و به دانشگاه رفتم. به هر حال ، این واقعا چالش برانگیز بود ، اما عالی بود ، زیرا من مجبور بودم از ذهن خود استفاده کنم و در هر لحظه یک قدم بردارم ، و اکنون من به معنای واقعی کلمه بسیاری از کارهایی را که می خواستم انجام می دهم. ”

این ویدئو شایعات دیرینه ای را مبنی بر ترک برنز به دلیل تصادف رانندگی یا اعتیاد به مواد مخدر زیر سوال می برد. تکان دهنده ، شایعاتی که استیو دریافت کرد نیمه پاره و تبدیل به یک راک مستقل شد کاملا حقیقت دارند

با وجود گزارش های مخالف ، من از این ویدیو گریه نکردم و هیچ توده ای در گلویم وجود نداشت وقتی استیو گفت: “حدس می زنم فقط می خواستم بگویم که بعد از این همه سال ، هرگز شما را فراموش نکرده ام. هرگز. و خوشحالم که ما هنوز با هم دوستیم. “[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir