[ad_1]

مردی که بینی خود را تامپون می کند

عکس: گیرتس راگلیس (شاتر استوک)

در ماه های اخیر ، FDA آزمایشات متعددی را برای COVID بدون نسخه پزشک مجاز اعلام کرده است ، بنابراین مجبور نیستید برای اطلاع از ویروس کرونا به مرکز آزمایش مراجعه کنید. از این هفته می توانید خودآزمایی آنتی ژنی را در Walgreens ، Walmart یا CVS انجام دهید.

آزمایش آنتی ژن چیست؟

این آزمایش PCR نیست ، که دقیق ترین روش برای آزمایش عفونت فعلی در نظر گرفته می شود. و این یک آزمایش آنتی بادی نیست که بتواند به شما بگوید آیا در دوره ای از گذشته به COVID مبتلا شده اید یا خیر.

در عوض ، پروتئین ویروس کرونا را آزمایش می کند. مارک BinaxNOW ، که این هفته در خرده فروشان عرضه می شود ، برای یک بسته دو تسته ، 23.99 دلار هزینه دارد. شما باید هر دو را در فواصل چند روزه استفاده کنید.

چند مارک دیگر باید به زودی ظاهر شوند ، از جمله تست خانگی Ellume COVID-19 و کوئیدل QuickVue. نتایج همه وعده ها در حدود 15 دقیقه است. CVS می گوید که هزینه الوم 38.99 دلار است و فقط به یک تست نیاز دارد.

آیا این می تواند جایگزین آزمون قبل از سفر شود؟

خیر ، زیرا شما برای نتایج به مستندات نیاز دارید ، اما آزمایشاتی در خانه وجود دارد من میتوانم ارائه مستندات به عنوان مثال ، BinaxNOW نیز چنین می کند آزمایشی که می توانید در خانه انجام دهیداما با ارائه دهنده ای که شما را در طی تماس ویدیویی راهنمایی می کند. هزینه آن برای شش بسته 150 دلار است ، یا هر آزمایش 25 دلار. Labcorp آزمایش PCR را انجام می دهد جایی که می توانید خودتان در خانه نمونه بگیرید و سواب را برای آزمایش به آزمایشگاه بفرستید. این مبلغ 119 دلار از جیب شما است ، اما اگر شرایط خاصی را برآورده کنید ، شرکت ممکن است بیمه شما را پرداخت کند یا از بودجه فدرال برای این کار استفاده کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir