[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان آنچه سیمون بیلز می تواند به کودکان ما در مورد بهداشت روان آموزش دهد

عکس: عزرا شاو (گتی ایماژ)

اگر فرزندان ما آنقدر بزرگ شده اند که بتوانند المپیک را با ما تماشا کنند ، وجود دارد شانس خوبی داشته باشید قبلاً پوشش کاملاً گسترده ای دیده اند و بر واکنش ها – هر دو خوب و بد-اطراف تصمیم سیمون بیلس برای کنار گذاشتن از مسابقه به دلیل نگرانی های مربوط به سلامت روان. و این راه حل به ما ارائه می دهد آ فرصت صحبت کردن از ما فرزندان در مورد اهمیت اولویت دادن به بهزیستی ذهنی و جسمی آنها.

دکتر هلن ایگر ، روانپزشک کودک و یکی از بنیانگذاران آن می گوید: “هیچ سلامت بدون سلامت روانی وجود ندارد.” سمور کوچککه از سلامت روانی کودکان و خانواده ها پشتیبانی می کند. “سلامت روان بخشی از سلامت و رفاه عمومی ما است.”

کودکان ما ممکن است هرگز درک نکنند که ورزشکار المپیکی بودن چگونه است ، اما بدون شک زمانی فرا خواهد رسید که تحت فشار قرار خواهند گرفت تا سلامت بلندمدت خود را فدای موفقیت های کوتاه مدت کنند. وقتی آن زمان فرا برسد ، آنها باید آماده باشند ، و این درسی است که آنها می توانند از بیلز بیاموزند.

تصمیم بیلز چگونه دور شدن از فرهنگ ژیمناستیک است

تصمیم بیلز تغییر لرزه ای نسبت به سال های گذشته است ، زمانی که انتظار می رفت ژیمناست های المپیک پیروزی را بر هر چیز دیگری – از جمله سلامت و ایمنی خود را قابل توجه ترین مثال در طول بازیهای المپیک 1996 است. چه زمانی U.S. ژیمناست کری استروگ یک تمرین معمول با مچ پا آسیب دیده انجام دهید، پس از آن مجبور شد که توسط مربی اش روی سکو بیاید.

استروگ تبدیل به یک قهرمان ملی شد ، اما او هرگز دیگر مسابقه نداد –همه چیز برای انجام یک روال معمول است ، اگرچه مربی او به او دستور داده است که انجام دهد (به جای ناامید کردن بقیه اعضای تیم)، کسب مدال طلا برای تیم او ضروری نبود.

در مورد بیلز ، تصمیم خود برای خروج به دلیل توسعه پرونده “بچرخ “، که هست هنگامی که یک ژیمناست چشم خود را از دست می دهد در هوا است، و همچنین دانش بدنی در مورد اینکه چگونه بدن آنها قرار است بپیچد.

این پدیده ، که از چگونگی و چرایی آن آگاهی کمی دارد ، اغلب در اثر یک بلوک ذهنی ایجاد می شود و غلبه بر آن روزها ، هفته ها و حتی ماه ها طول می کشد.. در عین حال ، رقابت در مورد پیچ ​​خوردگی علاوه بر ترسناک بودن بسیار خطرناک است ، زیرا ژیمناست ها بدون آگاهی معمول خود از محل زمین در هوا پرواز می کنند.

اولویت دادن به سلامتی و ایمنی بر پیروزی نیاز به شجاعت دارد

او برای تصمیم گیری بیلسز در اولویت قرار دادن سلامتی و ایمنی خود ، در مواجهه با فشار زیاد برای پیروزی ، شجاعت زیادی از خود نشان داد. این می تواند مثالی برای فرزندان ما باشد که حتی در جهانی که پیروزی را به هر قیمت جشن می گیرد ، ما بیش از موفقیت های خود هستیم.

“[Biles’ decision] کودکان را قادر می سازد بفهمند که ما دستاوردهای خود نیستیم ، ما آن چیزی نیستیم که انجام می دهیم ، ما افرادی تمام عیار هستیم. “ گفت ایگر. همانطور که اگر اشاره می کند ، فرزندان ما باید بدانند آنها همانطور که هستند دوست داشته می شوند و پذیرفته می شوند ، نه آنچه که به دست می آورند.

به عنوان بزرگسال ، ما وظیفه داریم از کودکان در برابر خشونت محافظت کنیم

به همان اندازه که تصمیم بیلز برای فرزندان ما یک مثال است ، این فرصتی است برای والدین که در مورد حمایت از فرزندان خود در مورد مسئولیت های خود فکر کنند.

“این فقط یک داستان در مورد یک زن جوان نیست که از نظر رواقی ورزشی و کمال گرایی بیرون رانده شده است.” ایگر گفت. “مناین زن جوانی است که به همراه بسیاری از همکارانش در طول این سالها خشونت های وحشتناک زیادی را تجربه کرده است. ما باید به مسئولیت بزرگسالان در حمایت از کودکان فکر کنیم. “

همانطور که بیلز در مصاحبه ها گفت ، بخشی از انگیزه او برای شرکت در المپیک امسال صدای تغییر بود ، زیرا او یکی از صدها ژیمناستیکی است که می گوید توسط آنها مورد سو ab استفاده جنسی قرار گرفته است. USA Gژیمناستیک پزشک تیم ، لری نصار. با اينكه ژیمناستیک ایالات متحده گزارشات Nasar را دریافت کرده است آنها یک سال قبل از انتشار اولین داستان تحقیقی ، اطلاعات خود را مخفی نگه داشتند ، در این مدت او همچنان از آن سوء استفاده می کرد.

بیلس در حال حاضر آخرین قربانی خشونت نسار است ، که هنوز در این ورزش شرکت می کند و به قول خودش هدی کوتب در مصاحبه ای در ماه آوریلاگر او از این ورزش جان سالم به در نمی برد ، فقط او را دور می انداختند. ”

برای بیلز ، همراه با صدها ژیمناست دیگر که چندین دهه مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند ، آنها به جای چشم بستن از آنچه که در حال رخ دادن بود ، به بزرگسالان در زندگی نیاز داشتند که از آنها محافظت کنند. در عوض ، بسیاری از این بزرگسالان ، بیلز ، مانند هم تیمی هایش شکست خوردند.

“هنگامی که کودکان تجربه های آسیب زا را تجربه می کنند ، این امر تأثیر می گذارد [them] ایگر گفت. اگرچه ما هرگز نمی توانیم فرزندان خود را در برابر صدمات به طور کامل محافظت کنیم ، اما ما وظیفه داریم تمام تلاش خود را انجام دهیم. اگر بدترین اتفاق بیفتد ، مسئولیت ما این است که به آنها کمک کنیم آنها همچنین باید این سوال را به آنها یاد دهند زیرا کمک یک شجاعت است.

“وقتی می گویید” من خوب نیستم ، من به کمک احتیاج دارم “، این نشانه ضعف نیست ، ایگر گفت: “این خودخواهانه نیست.” “این مهمترین کاری است که می توانید انجام دهید ، و [Biles] این کار را کرد و سپس شجاعت کرد –دانش مردم از آن ناراحت می شود –آنجا باشد و هم تیمی هایش را شاد کند. ”

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir