[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: лучуню (شاتر استوک)

با توجه به این تقریباً یک سوم وام گیرندگان کارت های اعتباری خود را به دلیل هزینه های سالانه لغو کنید ، منطقی است که بررسی کنید آیا ارزش کافی برای هزینه داشتن کارت حق بیمه را دریافت می کنید. روشی غفلت شده برای به حداکثر رساندن این مقدار فهمیدن است تمام اعتبارات پیشنهادی برای اظهارات قبل از برای یک کارت جدید ثبت نام کنید زیرا آنها می توانند هزینه سالانه را به شما بازپرداخت کنند – به شرطی که شما در حقیقت از آنها استفاده کنید.

وام بیانیه چیست؟

اظهارنامه اعتباری پولی است که به کارت اعتباری شما بازپرداخت می شود ، گرچه ، همانطور که توسط Bankrate اشاره شده است، این به عنوان بخشی از حداقل پرداخت موجودی مانده ای که ممکن است بدهکار باشید ، محسوب نمی شود. صورتهای اعتباری سه نوع است:

  • با تبدیل امتیازات پاداش به پرداختی در برابر مانده کارت اعتباری خود ، درآمد کسب می کنید.
  • به عنوان یک پاداش بزرگتر و یکبار مصرف ، مبنی بر دستیابی به یک هدف مشترک هزینه در عرض چند ماه از باز کردن کارت.
  • بازپرداخت سالانه کوچکتر ، براساس خریدهای انجام شده توسط شرکت ها یا دسته های از پیش تعریف شده ، همانطور که در قرارداد کارت اعتباری شما ذکر شده است.

نوع دوم – وام های بوتیک کوچکتر که معمولاً ارزش هر یک از آنها 100 دلار است – معمولاً هنگام ثبت نام برای کارت جدید نادیده گرفته می شوند ، هرچند درخواست آنها از پاداش های عمومی (که اغلب به هزاران دلار نیاز دارند) برای یک دوره کوتاه مدت آسان تر است. زمان).

صورتهای اعتباری قابل دستیابی می تواند هزینه سالانه شما را جبران کند

بیشتر کارت های جایزه با چندین مورد از این اعتبارات سالانه ارائه می شوند که در صورت استفاده می توانند هزینه های سالانه را که معمولاً 100 تا 100 دلار است ، جبران کنند.550. به همین دلیل مهم است که کارتی را انتخاب کنید که دارای اعتبار برای عبارات منطبق با کارت شما باشد موجود عادت های خرج کردن مثلا Chذخیره گاه یاقوت کبود اعتبارات زیر علاوه بر پاداش خوش آمدگویی شما را دارد:

  • عضویت یک ساله رایگان در Lyft Pink (ارزش 240 دلار)
  • عضویت یک ساله در DashPass رایگان (120 دلار)
  • وام سفر سالانه 300 دلار
  • اعتبار جهانی ورودی 100 دلاری / اعتبار پیش پرداخت TSA
  • 60 دلار اعتبار برای DoorDash

این مبلغ در کل 820 دلار است که به راحتی هزینه سالانه 550 دلار را خنثی می کند. اما این قسمت مهم است: Yشما باید در واقع از این اعتبارات استفاده کنید برای درک این ارزش مطمئناً شما نمی خواهید با صرف هزینه های بی مورد ، پاداش ها را دنبال کنید ، اما اگر می توانید برای چیزهایی که دارید از اعتبار استفاده کنید قبلا، پیش از این خریداری می کند ، این یک برد-برد است.

به عنوان مثال ، اگر مطمئناً می دانید که هر ساله 300 دلار در سفر هزینه خواهید کرد ، پس وام سفر ارزش آن را دارد. از طرف دیگر ، اگر صاحب اتومبیل هستید و هرگز از Lyft استفاده نمی کنید ، شاید این اعتبار چندان ارزشمند نباشد. اعتبار عضویت TSA Precheck نیز به همین صورت است: Wاگر قبلاً عضو شده اید ، وام خوب است؟

بخاطر داشته باشید که برای صورتهای اعتباری مناسب خرید کنید

از آنجایی که اعتبارات اظهارنامه از کارت به کارت دیگر متفاوت است ، شما می خواهید به خرید بپردازید و مورد مناسب خود را پیدا کنید. و سپس این را در مقایسه با سایر ویژگی ها مانند ضریب امتیاز پاداش یا نرخ بازده بسنجید. انتخاب کارتی که به بهترین وجهی با عادت های هزینه شما مطابقت داشته باشد ، اطمینان می دهد که دیگر هرگز از جیب خود با پرداخت هزینه سالانه پرداخت نمی کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir