[ad_1]

مردی که خود را برای انجام یک فشار بالا آماده می کند

عکس: جو دو سر (شاتر استوک)

با نزدیک شدن به سال 2020 ، من می خواهم همه ما را تشویق کنم که به هر موفقیت در تناسب اندام نگاه کنیم. اگر با ادامه دادید در هر تمرین ، این یک پیروزی است. اگر کمی استراحت کرده اید زیرا این بهترین چیزی است که سلامت روانی شما را پشتیبانی می کند ، همچنین یک پیروزی است.

دسامبر گذشته آرزو داشتیم یک سری معیارهای تناسب اندام که من آنها را به عنوان “هدیه ای برای خود آینده شما” شکل دادم. ما آزمایش هایی برای انعطاف پذیری، استخدام، فشار دادن و تناسب اندام قلبی. اگر آموزش خود را ادامه داده اید ، حتماً دوباره به آنها سر بزنید و ببینید که چگونه پیشرفت کرده اید

اما خوب است که به آینده نیز نگاه کنیم. در این ماه ما مجموعه ای متفاوت از معیارها را بررسی خواهیم کرد و یک بار دیگر ، شما می توانید استفاده کنید آنها وجود دارد پایه برای اندازه گیری پیشرفت شما در سال 2020

تیهفته او ، اجازه دهید آن را انجام دهد استقامت عضلانی. هرچه قدرت می گیرید ، تمایل دارید چندین بار ورزش را پشت سر هم انجام دهید ، اما قدرت و تکرار دقیقاً یک چیز نیستند. به عنوان مثال ، شخصی که یک کاناپه عظیم دارد ممکن است نتواند 100 حرکت فشار آورانه انجام دهد. و کسی که اغلب مدل موهای زیبایی انجام می دهد ، ممکن است بتواند دستان خود را به مدت 15 دقیقه بالا نگه دارد ، حتی اگر اصلاً نمی تواند فشار زیادی وارد کند.

این تست ها را امتحان کنید:

  • یک تابلو (یا نوعی تابلوی دلخواه) درست کنید. چه مدت می توانید موقعیت را حفظ کنید؟
  • برای هل دادن تنوعی انتخاب کنید که برای شما خیلی سخت نباشد (جک های دیواری ، هل دادن و …). چقدر می توانید بدون وقفه انجام دهید؟

استقامت عضله چیزی است که مربوط به تمرینات خاص است. اگر می توانید 10 یا 20 فشار را انجام دهید و رویای انجام 100 را دارید ، شاید نیازی به تهیه آن نباشد هم خیلی قویتر شما فقط باید پیشرفت کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

از طرف بهتر ، آموزش با نمایندگان بالا وزن زیادی لازم ندارداگر این سالن ورزشی شما دوباره تعطیل شده باشد این یک پروژه ایده آل است. می توانید به تمرینات دیگر ، مانند فرهای عضله دو سر ، با جعبه های سوپ شاخه ای کنید یا یک دیوار نشسته چند تکرار قادر خواهید بود انجام دهید؟ انجام دادن-یا تا کی می توانید موقعیت را حفظ کنید –تا آخر ماه؟

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir