آیا اسلحه های ماساژ واقعا به بهبودی کمک می کنند؟


زن با استفاده از اسلحه ماساژ بر روی ران خود

عکس: Андрей_Попов (شاتر استوک)

در پیگیری عمیق تر و شدیدتر استاحساسات ماساژ ، بسیاری از ورزشکاران تفنگ ماساژ را به عنوان ابزاری برای کمک انتخاب کرده اند بهبود. اما آیا ماساژور شوک از سایر ماساژ خود بهتر است؟ مانند نورد با کف؟ و استفاده از آن چه حسی دارد؟

اول ، یک آغازگر در مورد شواهد ماساژ ورزشی: آتقریباً همه موافقند که اگر ماساژ احساس بهتری در شما ایجاد می کند ، باید در انجام آن احساس راحتی کنید. اما اگر از خود می پرسید ماساژها کاری انجام می دهند یا خیر به طور خاص فیزیولوژیکی این برای بدن شما مفید است ، قانع کننده نیست شواهد نشان می دهد که این مورد است. ما تقریباً مطمئن هستیم آن ها هستند بدون “شستشوی اسید لاکتیک” از عضلاتت (اسید لاکتیک باعث این امر نمی شود درد روز بعدبه هر حال) ، اما برخی تحقیقات انجام می دهند دریابید که ماساژ می تواند به افزایش کمک کند انعطاف پذیری ، و بعضی از مردم گزارش آنها درد را کاهش می دهند

در اینجا یک متاآنالیز اخیر ارائه شده است، مثلا؛ شما هستید نویسندگان پیدا نمی کنند مدارک نشان می دهد که ماساژ شما را به یک ورزشکار بهتر تبدیل می کند ، اما آنها دریافتند تحقیقات نشان می دهد که ممکن است به شما کمک کند کمی بهتر شوید. آیا این برای توجیه پرداخت هزینه ماساژ یا استفاده از بخشی از وقت در ورزشگاه برای غلتاندن یک توپ لاکری کافی است؟ من شخصا می گویم نه – شاید در زندگی ام پنج بار کف کرده ام و احساس نمی کنم وقتی این کار را نمی کنم چیزی از دست بدهم. اما اگر احساس ماساژ برای شما خوب است ، دلیل نمی شود که آن را انجام ندهید.

اسلحه ماساژور چه حسی دارد؟

اگر تبلیغات را دیده باشید ، احتمالاً ایده خوبی در مورد نحوه کار این دستگاه ها دارید: Tاو با حرکت سریع خود ، بارها و بارها به شما اسلحه می زند ، لاستیک کمی مشت احتمالاً می توانید این کار را انجام دهید پاسخ فقط بر این اساس: اگر فکر می کنید ، “واو ، این باید احساس خوبی داشته باشد” ، یک اسلحه ماساژ بخرید. اگر فکر می کنی “خدای من ، چرا می خواهم خودم را بزنم؟” پس احتمالاً برای تو نیست.

من اخیراً اسلحه ماساژور HyperVolt را امتحان کردم. من در اردوگاه “چرا می زدم” به پایان رسیدم و تجربه من همان چیزی بود که بودم انتظار می رود. ساعد و زخم های من درد می کند. همسترینگ من را قلقلک داد. اگر رو به روی تخت دراز بکشم و شخص دیگری اسلحه کار کند ، از پشت احساس خوبی داشتم. اما در این مرحله ، چرا فقط یک ماساژ منظم انجام نمی دهیم؟

عایشه جردن ، نویسنده Lifehacker ، در اردوگاه مقابل است. او تفنگ ماساژ دارد و به همان اندازه که قدرش را می داند آن را دوست دارد اساسی ترین عنصری که کمک کرد او جهنمی را تحمل کرد 2020. او می گوید: “من واقعاً گره های محکم در شانه ام را می بینم و وقتی یک ماساژور معمولی نتواند ، نبض شدید تراگون آن را شل می کند.”

نکته ای که باید در مورد اسلحه های ماساژ به خاطر بسپارید این است که شما معمولاً از آنها روی خود استفاده می کنید ، که می تواند ناراحت کننده باشد. مدل HyperVolt که استفاده کردم 2.5 پوند وزن دارد ، یعنی سنگین هنگامی که شما سعی می کنید آن را در یک زاویه خاص نگه دارید برای و 15جلسه-دقیقه در عایشه مینی Theragun وزن کلی کیلو کمتر است. ماساژورهای بزرگتر موتور قوی تری دارند ، بنابراین شما با شدت از راحتی خرید و فروش می کنید.

یک نکته خوب در مورد مدلی که من استفاده کردم این بود که به یک برنامه متصل می شود کشف شده هنگامی که من یک تمرین را در Apple Health ثبت کردم و من پیشنهاد می کنم درمان های ماساژ متناسب باشد. من برنامه را باز می کردم و فیلم را راه اندازی می کردم و به من راهنمایی می کند که از کدام قسمت از بدن ماساژ دهم و از کدام قسمت از پیوندها برای هر قسمت از بدن استفاده کنم. اگر احساس ماساژ خود دارید می تواند از این نوع ساختار استفاده کند –و بد نیست کمی پیچش کنید ماساژور را روی عضلات مختلف قرار دهید –تفنگ ماساژ ممکن است برای شما مناسب باشد. من فقط اینجا هستم و از خودم لذت می برم نه مشت گرفتن


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes