آیا باید از یک الگوی رفتاری میمون مناسب برای بز استفاده کنید؟


ما در Lifehacker شوخ طبعی خوبی داریم ، tکلاه ، بنابراین ما می خواستیم تست کنیم یکی از الگوهای رفتاری مورد علاقه ما بیایید ببینیم وجود دارد “واقعاً هر کدام است نکات خوبی برای یافتن در تمسخر خوکهای سرمایه دار.

در الگوی رفتاری ، یک مرد سفیدپوست از الگوی پلاستیکی استفاده می کند تا به خود بزی کاملاً شکلی بدهد. تا اینکه ما تست کردیماهمیت محافظت از سرمایه داری در Tشوخ طبعی ، ما با یک الگوی مشابه از چانه بز در عکس مواجه شدیم. قطعه پلاستیکی – نام تجاری آنچه ما آزمایش کردیم “Elegant Chin” نام دارد – یک شکل قابل تنظیم است که می توانید آن را متناسب با خطوط صورت خود گسترش دهید.

با کمک برخی از تهیه کنندگان مشتاق ویدئو ، ما دیدیم که آیا Sleek Goatee می تواند یک گوشت لایق شایسته الون ماسک به ما بدهد یا خیر ، و سپس دیگران قابل توجه و غیرمنتظره ما را شوکه کرد تا ببینند که آنها درباره خلاقیت های جدید موهای صورت ما چه فکر می کنند. به هر حال ، آیا استفاده از چنین الگویی برای ایجاد یک ریش کوچک مینی شکل در چهره خود توصیه می کنیم؟ برای فهمیدن فیلم بالا را تماشا کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes