آیا باید از Airbnb استفاده کنید یا Vrbo؟


تصویر مقاله ای با عنوان آیا باید از Airbnb یا Vrbo استفاده کنم؟

عکس: پیکسل استوک (شاتر استوک)

از همه سیستم عاملهای لیزینگ برابر ، Airbnb و Vrbo دو تا از بزرگترین نام ها هستند و شباهت های زیادی با هم دارند. اما در حالی که هر دو معاملات ارزان تری از اکثر قیمت اتاق های هتل دارند ، تفاوت هایی بین این دو وجود دارد که ارزش دانستن آن هاست. در اینجا نحوه مقایسه آنها وجود دارد.

Airbnb انتخاب بهتری نسبت به Vrbo دارد

Airbnb و Vrbo هر دو سایت اجاره شریک هستند که به مالکان خصوصی اجازه می دهد فضای شخصی و تجاری را در برنامه خود به مشتریان اجاره دهند. Vrbo ، به معنای “اجاره تعطیلات از طرف مالک” ، در واقع قدیمی تر از دو سیستم عامل است ، اگرچه انتخاب آن کوچکتر است ، بخشی از این واقعیت است که Vrbo فقط کل املاک را اجاره می کند و نه اتاق هایی با مکان های مشترک ، همانطور که ممکن است با Airbnb

به همین دلیل ، ارزان ترین معاملات معمولاً در Airbnb انجام می شود ، اگرچه معامله این است که شما به دنبال فضاهای مشترک یا عجیب هستید (به عنوان مثال ، من یک بار در یک Airbnb باریک که توالت در آن بود اقامت داشتم دوش-اما ارزان بود) همچنین لازم به ذکر است که Airbnb تلاش کرده تا از ریشه های اشتراکی در خانه جدا شود و اکنون اتاق های هتل را نیز ارائه می دهد.

قیمت گذاری بین Airbnb و Vrbo قابل مقایسه است

با هر دو سرویس ، شما به طور مستقیم با یک میزبان ملک رزرو می کنید ، اگرچه Airbnb و Vrbo درصدی از هر معامله را دریافت می کنند به صورت هزینه خدمات. از آنجا که هر خاصیت منحصر به فرد است ، و قیمت گذاری تا حدی بر اساس آنچه صاحبان می خواهند شارژ کنند انجام می شود ، مقایسه سیب با سیب بین سیستم عامل دشوار است. اما به طور کلی ، نرخ پایه و هزینه خدمات اضافی برای Airbnb و Vrbo قابل مقایسه است.

Airbnb معمولاً هزینه خدمات اضافی را می گیرد بر 5٪ تا 20٪ از جمع کل (منهای مالیات) ، که ممکن است شامل قیمت هر شب ، هزینه تمیز کردن و سایر هزینه های اضافی مهمان باشد (Airbnb می گوید که کاهش آنها معمولاً 1416٪) با Vrbo در همان محدوده است – تقریباً هزینه شارژ خواهید شد 6٪ تا 12٪ از مقدار موقت (منهای مالیات) ، که همچنین شامل هزینه هایی است که هزینه ای برای آن اعمال شده است. بنابراین ، چون هزینه های اضافی توسط Airbnb و Vrbo تعیین می شود میزبان ، کل هزینه ها بسته به خاصیت متفاوت است. همچنین لازم به ذکر است که Airbnb برای اقامت طولانی تخفیف ارائه می دهد ، در حالی که Vrbo این کار را نمی کند.

Airbnb و Vrbo چندین گزینه لغو دارند

سیاست های لغو هم در Airbnb و هم در Vrbo اجرا می شود، و آنها را می توان در وب سایت یک ملک شخصی یافت هنگام انتخاب محل اقامت در هر سیستم عامل. در اصل ، شما می توانید بر اساس پنجره های مختلف لغو منتهی به تاریخ رزرو ، بازپرداخت دریافت کنید و دوباره این امر توسط صاحبان املاک تعیین می شود.

حداقل ضربه Vrbo ، حداقل برای مشتریان ، این است که گزینه های بیشتری در اختیار دارندگان برای سفارشی کردن سیاست های لغو قرار دارد ، که می تواند مشتریان را گیج کند. برای اطمینان از اینکه خط مشی خیلی سنگین نیست ، باید سیاست مالک را با دقت هم برای Airbnb و هم برای Vrbo بخوانید ، خصوصاً برای Vrbo.

رابط کاربری Vrbo از Airbnb ناخوشایندتر است اما از قابلیت جستجوی بهتری برخوردار است

طراحی Vrbo از نظر بصری به اندازه Airbnb جذاب نیست (تبلیغاتی وجود دارد) ، اما قابلیت جستجوی بهتری را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد نتایج را بر اساس رتبه بندی کلی ، محبوبیت ، سیاست لغو یا تمیزی فیلتر کنید. این چیزی است که در Airbnb بسیار مغفول مانده است.

ردیف پایین

اگر فقط نیاز به انتخاب یک سیستم عامل دارید ، Airbnb بهترین انتخاب فقط برای انتخاب گسترده صندلی ها خواهد بود آنها ارائه می دهند. اما البته شما انجام ندهید شما فقط باید یک سیستم عامل را انتخاب کنید ، این بدان معنی است که می توانید ذخیره کنید با استفاده از Vrbo علاوه بر Airbnb. برخی از ویژگی ها در هر دو سایت ذکر شده اند ، بنابراین ممکن است از نظر نتایج جستجو بین دو سایت همپوشانی داشته باشد ، اما وجود دارد لیست منحصر به فرد برای هر سیستم عامل ، همچنین ، بنابراین احتمالاً با دیدن Airbnb و Vrbo بهترین معامله را پیدا خواهید کرد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes