[ad_1]

زن و مرد در حال دویدن در ساحل

عکس: ماریداو (شاتر استوک)

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با همه چیز لباس زیر می پوشد – فکر می کنم این یک نوع کاملاً معمولی باشد ، ممکن است شروع به تعجب کنید با دویدن شلوارک و شلوار استرچ برای آموزش ادامه می دهد. گاهی اوقات شلوارک مردانه گشاد کاملاً متناسب است یا در برخی از استایل های زنانه کیف فاق کوتاه ساخته شده از ماده ای متفاوت با شلوارک دیگر. آیا باید آنها را بدون لباس زیر بپوشم، ممکن است تعجب کنید؟ پاسخ این است که ، در بسیاری از موارد: بله.

با این حال ، این یک سوال معمول است. در مورد Reddit موضوع در مورد بحث شده است انجمن های کاری، انجمن های تناسب اندام برای زنان، زیر منوی “بدون سوال احمقانه”، و بیشتر. بحث متعاقب آن معمولاً شامل دو گروه از افراد (لباس زیر و غیر لباس زیر) است كه با شوك نسبت به وجود دیگری واکنش نشان می دهند.

بنابراین بیایید ببینیم که آیا می توانیم آن را کمی تقسیم کنیم. من فکر می کنم هرکسی می تواند شلوارک دلخواه خود را بپوشد ، اما این مدل معمولاً به سبک های «مردانه» و «زنانه» به فروش می رسد ، بنابراین در اینجا آنچه می توانید انتظار داشته باشید در هر طرف راهرو پیدا کنید وجود دارد.

چه چیزی در متر انتظار می رودen کار می کند شورت

شورت های مخصوص دویدن مردانه اغلب آسترهای لباس زیر مانند “برای نگه داشتن توپ های خود را در جای خود” دارند یک ویرایشگر مفید آن را گفت. چرا فقط لباس زیر معمولی نپوشید؟ خوب ، می توانید ، اما شلوارک مخصوص دویدن اغلب به گونه ای طراحی شده است که راحت و عرق کرده باشد ، پس چرا این مهندسی را با شلوار نخی ساده خود خراب می کنید؟ آستر را به عنوان لباس زیر رایگان که برای نیازهای شما بهینه شده اند ، در نظر بگیرید.

روکش نیز به جلوگیری از سایش کمک می کند این بحث در میان دوندگان فوق العاده (افرادی که بیش از مسافت های ماراتن می دوند) نشان می دهد. سبک ها از آسترهای مینیمالیستی تا شورت های فشرده سازی کامل متفاوت است. جوراب شلواری های تنگ غالباً دارای پنل جلوی ضد باد هستند که این نشانه دیگری است که نشان می دهد برای پوشیدن آنها توسط یک کماندو طراحی شده است.

اگر شلوارک شما با آستر نیست ، معمول است توصیه پوشیدن آنها با شورت فشرده سازی است – یا بازگشت به فروشگاه و انتخاب یک جفت که در آن ساخته شده اند.

آنچه در W انتظار می رودفال کار می کند شورت

در مورد شورت و شلوار استرچ زنانه اتفاق نظر کمتری وجود دارد: برخی افراد لباس زیر با خود می پوشند و برخی دیگر این لباس را نمی پوشند.

به طور کلی ، اگر شلوارک تنگ شما آستر تنگ دارد ، برای پوشیدن کماندو طراحی شده است. و اگر کیسه فاق (نواری از پارچه دوتایی و با بافت متفاوت در بین پاهای شما قرار دارد) ، این نشانه دیگری است که نشان می دهد آنها بدون شورت پوشیده شده اند.

بسیاری از دونده ها بدون لباس زیر باقی می مانند و اغلب متوجه می شوند که بندها یا ران ها هنگام انجام این کار کمتر می مالند. آستر شلوارک و لایه اضافی لباس زیر (به خصوص هنگام تعریق) می تواند یک ترکیب بد باشد.

اما اگر با لباس زیر راحت تر از لباس بدون لباس هستید ، آن را بپوشید می تواند شورت را بیشتر دوام دهد (مخصوصاً اگر نگران لکه هستید) و ممکن است به شما این امکان را بدهد که اگر شستید بیش از یک بار بدون شستن شورت بپوشید مانند. لباس زیر که برای دویدن یا ورزش طراحی شده است را در نظر بگیرید. برخی از دونده ها گزارش می دهند که لباس زیر مرینو ، به عنوان مثال ، فتیله ها بهتر از مواد دیگر عرق می کنند.

وقتی صحبت از شلوار استرچ معمولی می شود ، نه شورت مخصوص ساخته شده ، ممکن است بخواهید “چک اسکوات” را انجام دهید تا مطمئن شوید که گوه ها هنگام کشیده شدن قابل مشاهده نیستند. (برای فهمیدن این موضوع از آینه ، دوربین تلفن خود یا یک دوست معتمد استفاده کنید.) قبل از رفتن به باشگاه بدنسازی ، شلوار کت و شلوار بدون لباس زیر را نیز امتحان کنید: برخی آنها نیستند برای پوشیدن کماندو طراحی شده است و ممکن است در جاهای ناجور بخیه بخورد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir