آیا باید ژله را کنار بگذارید و کره بادام زمینی و ساندویچ ترشی ، کاهو یا کیمچی را بغل کنید؟


من حدود یک دهه است که ساندویچ کره بادام زمینی و ترشی هستم. من نمی دانم اولین بار در کجا احساس افسردگی را خوانده ام یا شنیده ام ، اما می دانم که عشق در وهله اول بود. در حقیقت ، اولین مقاله ای که من برای نوشتن هزینه دریافت کردم (در مورد خوژنه که اکنون از بین رفته است) یک آزمایش پیچیده از طعم کره بادام زمینی و ترشی با طیف گسترده ای از ترشی بود.

بی انصافی خواهد بود اگر بگوییم که من تمام حرفه خود را مدیون این ترکیب هستم ، اما مطمئناً زمینه ساز کار آینده من است ، خوب یا بد. به همین ترتیب ، من همیشه آماده ام که ساندویچ های کره بادام زمینی را “آنجا” امتحان کنم. مردم در ایالات متحده تمایل دارند کره بادام زمینی را به عنوان یک ماده شیرین که بهتر است در کوکی ها پخته شود یا با ژله یا شکلات همراه شود ، تصور کنند ، اما این یک اشتباه است. (من فکر می کنم پد تایلندی ، خورشت بادام زمینی و تعداد زیادی غذای لذیذ دیگر از غذاهای آسیایی و آفریقایی.)

برای آزمایش محدودیت های ساندویچ کره بادام زمینی و امیدواریم که مورد علاقه جدیدی پیدا کنیم ، من و جوئل تور معطر خود را با PB & pickle کلاسیک شروع کردیم (برای کار جوئل در این سبک ساندویچ راحت تر). سپس ما به PB و کاهو و PB و kimchi تغییر مکان دادیم. خلق این ویدئو سفری در قله ها و دره های بافتنی با ترکیب طعم جسورانه بود که هر دو را متعجب کرد. (خوب ، بیشتر جوئل. من خیلی تعجب نکردم زیرا مدتی است چنین کارهایی انجام می دهم).

من شما را تشویق می کنم که این کار را با ما امتحان کنید و توصیه می کنم اجازه دهید این ساندویچ ها به شما الهام دهند تا غذاهای خوشمزه و منحصر به فرد کره بادام زمینی را ایجاد کنید. (اگر حتی به الهام بیشتری نیاز دارید ، من پیشنهادات بیشتری دارم اینجا.)


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes