[ad_1]

تصویر برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: تصاویر DD (شاتر استوک)

Bidets یک وسیله بهداشتی روزمره در بسیاری از کشورهای دیگر است ، اما در ایالات متحده این امر به سختی رایج است به تازگی بیشتر مورد توجه قرار می گیرند (بخشی از همه گیری است و درک کمبود دستمال توالت). اگر خودتان فکر نکرده اید که یک پیشنهاد پیشنهاد دهید … خوب ، باید این کار را انجام دهید. در اینجا برخی از دلایل به دست آوردن پیشنهاد و نحوه استفاده از آن

آنچه منقیمت محصولات؟

قیمت محصولات دستگاه جداگانه ای است که پس از استفاده از سرویس بهداشتی – اساساً درشما از آن استفاده می کنید بجای پاک کردن. چندین نوع و کاربرد مختلف وجود دارد، اما ما بر قیمت های ویژه و قیمت های ویژه صندلی توالت تمرکز خواهیم کرد.

چرا باید یک پیشنهاد خرید؟

خرید یک پیشنهاد یک تصمیم سالم ، سازگار با محیط زیست و اقتصادی است. طبق یک سایت تحقیقاتی یافته های مطالعه و شرکت پیشنهادات سرحال، یک آمریکایی متوسط ​​روزانه از 57 ورق دستمال توالت استفاده می کند. از آنجا که در زمان عرضه پیشنهادات به کاغذ کمتری نیاز دارید ، می توانید پس انداز کنید 15 میلیون درخت یک سال در تولید کاغذ توالت.

منظورت را می دانم – مناگر ما دستمال توالت را با آب جایگزین کنیم ، اکنون آب آن از دست می رود – اما میشل ایان با اینسایدر گزارش ها برای تهیه یک رول دستمال توالت و فقط یک هشتم گالن آب برای استفاده از یک پیشنهاد ، 37 گالن آب لازم است. در همین حال ، ایالات متحده بیشترین میزان استفاده از دستمال توالت را در جهان دارد 34 میلیون رول در روز و هزینه بیشتر سالانه 120 دلار روی کاغذ توالت برای خانه.

الف بidet نیز به حداقل می رساند باکتری را با شستن به جای لکه زدن در اطراف چرخ دنده. بسته به نوع خرید شما ، قیمت های پیشنهادی نیز می توانند توان بخشی خشک و خشک بنابراین دیگر لازم نیست از دستمال توالت استفاده کنید.

پیشنهادات همچنین از بهداشتی ترین روش برای تمیز کردن باسن استفاده می کنند: ساده اب. LA جراحان روده بزرگ و روده بزرگ در حقیقت اصرار دارند مردم هنگام شستن الاغ خود از صابون استفاده نکنند ، توضیح می دهد که مقعد یک دستگاه خود تمیز کننده است و “[t]صابون های رادیکال و شوینده ها برای استفاده مستقیم ، خصوصاً در ترکیب با مالش خشن ، خیلی خشن هستند. “

اگر به دلایل بیشتری نیاز دارید ، بidets نیز برای افراد معلول بسیار باورنکردنی است ، باید از شرایط بهداشتی و بهداشتی استفاده شود توالت. شستشوی آرام نیز به شما کمک می کند مراقبت از بواسیر و سلامت کلی دستگاه تناسلی.

بنابراین، چرا ماهیانه 100 دلار پس انداز نمی کنید و پیشنهادات نمی دهید؟ برخی از افراد فکر می کنند که این بسیار گران است ، یا نصب آن بسیار دردسر ساز است (یا به لوله کشی نیاز دارید). از طرف دیگر ، برخی از افراد فقط نحوه استفاده از آنها را نمی دانند.

آنها چه هستند انواع مختلف پیشنهادات؟

انواع مختلفی از پیشنهادات وجود دارد ، از جمله پیشنهادات مستقل ، قیمت های دستی و قیمت هایی که به صندلی توالت شما متصل می شوند. کسانی که اسپری هوا را برای خشک کردن شما شروع می کنند ، ضد عفونی کننده اسپریتز ، و بسیاری از تنظیمات سایت سلامتی خود لیستی گسترده دارد از پیوست های پیشنهادات و تمام ویژگی های آنها که می توانید کاوش کنید. ما فقط اصول ضمیمه های صندلی توالت و قیمت های جداگانه را بررسی خواهیم کرد.

نحوه استفاده خود پیشنهاد

بسته به نوع بید جدا شده ، ممکن است لازم باشد از سینک ظرفشویی عبور کنید تا آماده باشید تا شلوار خود را کاملاً از تن خارج کنید. می توانید جلو یا عقب بروید –با این حال ، شما می خواهید برای روشن کردن. حوضه را به سمت بالا پر کنید با آب، با استفاده از دما سنج ها آب را به گرمای مورد نظر برسانید، و سپس راحت روی قیمت پیشنهادی بنشینید و جریان را روشن کنید.

ممکن است بخواهید فشار را از قبل آزمایش کنید تا از هجوم آب تعجب نکنید. با این وجود باید خود را با کمی کاغذ خشک کنید بخشی از مبلغی که می خواهید طبیعی.

نحوه استفاده بید برای صندلی توالت

از اتصالات صندلی توالت میانی به کسانی که سرویس کامل دارند که به الاغ شما یک درمان آبگرم پنج ستاره می دهد ، پیشنهادات کاملا ساده است. پس از مراقبت از تجارت ، نازل bidet را روشن کنید. بسته به پیوستی که خریداری کرده اید ، ممکن است به طور مکانیکی صندلی را منحرف کند یا از قبل وجود داشته باشد و شروع به شلیک آب می کند. خواهی کرد من می خواهم اطمینان حاصل کنم که آب می رود جلو به عقب، و منو الاغ خود را بشویید 30 تا 60 ثانیه. همین که شد آماده ، مقدار کمی دستمال توالت را برداشته و خشک کنید. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک اتصال خشک کننده داشته باشید ، فقط خشک کن را روشن کنید و دیگر نیازی به پاک کردن نیست.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir