[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: فیزیکی (شاتر استوک)

بخشش وام دانشجویی شامل نمی شود در بودجه سالانه رئیس جمهور بایدن در کاخ سفید ، که امیدها به لغو کامل 10 هزار دلار وام را کاهش می دهد ، بدون ذکر 50000 دلار اگرچه گزینه ها باقی مانده اند – کنگره ، اقدامات اجرایی – بخشش وام به نظر می رسد فقط از طریق اصلاحات به موجود برنامه های تسهیل وام. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

بخشش وام دانشجویی چطور؟

بایدن گفت که وی از لغو 10 هزار دلار حمایت می کند. با وام دانشجویی فدرال تأمین شده است ، اما این وام باید به کنگره تحویل داده شود و در ماه فوریه در تالار شهر اعلام کرد: “من فکر نمی کنم من صلاحیت دارم با این حال ، چند هفته پیش ، او به وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده دستور داد تا در اختیار قانونی خود برای بخشش بدهی وام دانشجویی با دستورالعمل تجدید نظر کند.

اما به عنوان یک متخصص آموزش عالی ، مارک کانتروویتز آن را در CNBC قرار دهید، این می تواند راهی باشد که بایدن می تواند پول را به کنگره تحویل دهد ، گزینه دائمی او:

“فقط پس از دریافت این گزارش ، که انتظار دارم ثابت کند او هیچ صلاحیت قانونی ندارد ، توپ در زمین کنگره قرار خواهد گرفت.”

تنها مشکل عبور از کنگره این است که هیچ نشانه ای وجود ندارد که قانون برای بخشش دانشجویان از پشتیبانی کافی برخوردار باشد ، زیرا در مورد میزان بخشش اتفاق نظر وجود ندارد ، حتی در میان دموکراتها. در شرایطی که سنا بین جمهوری خواهان و دموکراتها به بن بست رسیده است ، به نظر می رسد کنگره راهی است که دموکرات ها حداقل در حال حاضر از آن دور می شوند.

برنامه های رئیس جمهور بایدن برای بخشش وام دانشجویی چیست؟

روز دوشنبه ، اداره آموزش و پرورش روند بازنویسی نظارتی را اعلام کردکه می تواند مفاد برنامه های موجود وام دانشجویی فدرال را تغییر دهد ، از جمله:

پس از آخرین اقدامات اجرایی رئیس جمهور بایدن ، که منجر به راحت تر شد مدارک معلولیت، با هم یک میلیارد دلار تخفیف بدهی تحت برنامه حمایت از وام گیرنده، به نظر می رسد اصلاحات بیش از یکسان باشد ، وام دهندگان موجود را آسان تر می کند یا بدهی های خود را پرداخت می کنند (از طریق الزامات پرداخت کاهش یافته استکه بایدن از آنها پشتیبانی می کند) یا تسکین وام. اگرچه این نوع اصلاحات نظارتی نیازی به تأیید کنگره ندارند ، اما این فرآیند مدت زمان طولانی ، شاید تا یک سال (اولین جلسه دادرسی) طول خواهد کشید. از ژوئن شروع می شود)

پس بخشودگی وام دانشجویی مرده است؟

نه دقیقا. اگر از پرداخت وام دانشجویی خودداری کرده اید زیرا منتظر بخشش هستید ، ممکن است بخواهید کمی بیشتر ، حداقل تا پایان مهلت مقرر در پرداخت وام دانشجویی ، خود را حفظ کنید (ما قبلاً گزینه های شما را مورد بحث قرار داده ایم در این پست Lifehacker)

به تازگی ، وزیر آموزش و پرورش میگوئل کاردونا پیشنهادی که پس از سپتامبر 2021 تعطیلات پرداخت وام دانشجویی تمدید نخواهد شد ، اما وی همچنین این موضوع را رد نکرد. البته ، شما می توانید به پرداخت بدهی دانشجویی خود ادامه دهید ، اما تا زمانی که سود پرداخت نکنید ، صبر کردن در ماه اکتبر صدمه ای نخواهد دید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir