[ad_1]

عکس های Stride: نقشه ای با کاشی های آبی و سبز.  یک نمای در حال اجرا که در آن مسیر من (نقاط قرمز) ادعا می کند کاشی های سبز ؛  رتبه بندی برای یک کاشی خاص با من در بالای صفحه

پیروزی امروز من (همه نزدیکترین دوستانم با من تماس می گیرند Blarg25504.)
عکس صفحه: بت اسکوئی، گام به گام

من بیشتر صبح ها را اجرا کنید ، معمولاً این کار را می کنید همان چرخه خسته کننده از هر بار محله. امروز ، با این وجود ، خودم را در یک پارک مجاور پیدا کردم ، به نقشه و راهکارهای بهترین راه نگاه می کردم برای گرفتن بیشترین کاشی برای تیم من داشتم بازی می کردم به اسم گام به گامو من می توانم آن را اعتیاد آور ببینم.

برنامه رایگان است (برای توابع اساسی) از iOS و اندروید، و مکانیک بازی به شرح زیر است: Tجهان به کاشی های شش ضلعی تقسیم شده و wهر کجا که بدوید (یا قدم بزنید ، یا با صندلی چرخدار سفر کنید) ، می توانید کاشی سفارش دهید. اگر مسیر شما را در یک حلقه بسته قرار می دهد ، کاشی ها را نیز در مرکز آن حلقه قرار می دهید. هر کاشی “متعلق توسط چه کسیاو بیشترین بار از آن بازدید کرده بود.

اگر دوست دارید اسب سوار حقوق تعریف و تمجید از COM (پادشاه کوه) در Strava باشید ، شاید قدردان باشید یک قدم برای خودتان سلیقه متفاوت مسابقه. تفاوت در این است که کاشی های Stride با تعداد بازدید بدست می آیند ، نه با سرعت – yشما می توانید آهسته ترین دونده آنجا باشید ، اما اگر هر روز در همان مسیر پارک بروید ، می تواند مال شما باشد.

بازی Stride چگونه است

بازی حداقل برای منطقه من جدید است. وقتی نقشه را باز می کنم می بینم که اکثر کاشی های شش ضلعی غیرقابل ادعا هستند برای خوشه های اینجا و آنجا: پارک شهرستان ، چند محله تصادفی. همه مثل تیم من در تیم قرمزها حضور دارند (شما می توانید هرکدام را تیم عوض کنید) زمانی که دوست دارید ، اما برنامه می گوید تیم قرمز به اعضای نیاز دارد ، بنابراین من اینجا هستم.)

اولین فکر من این بود که این اپلیکیشن را در شغل معمول صبحگاهی ام بگیرم ، اما در خانه من شروع و پایان می یابد. برخلاف Strava ، که به شما امکان می دهد فعالیت های عمومی یا خصوصی را ثبت کنید ، Stride همه چیز در مورد کارت عمومی است. آره در عوض ، من به پارک رفتم.

اوهیکی از مکانهای مورد علاقه من برای دویدن در پارک درخواست نشده است ، بنابراین من به آنجا رفتم. کاشی هایی را که هنگام اجرا ادعا می کنید مشاهده می کنید ، بنابراین به جای اینکه فقط روی خلبان خودکار ادامه دهید و دور چرخه طبیعی را طی کنید ، متوجه شدم که در لبه کاشی قرار گرفتم. گاهی اوقات می توانستم شانزده نفر اضافی را بخواهم و از جاده فرعی عبور می کنم یا انتخاب مسیری طولانی تر به جای میانبر. بعد از دو مایل پیاده روی ، من صاحب افتخار 10 بودم کاشی های قبلاً بی ادعا

خوشحال نبودم ، سوار ماشینم شدم و نگاهم را به یک تکه کاشی بزرگ متعلق به یک هم تیمی به نام مانگلر معطوف کردم. در قلمرو بی ادعا پارک کردم و به سمت کاشی هایی که در اختیار داشت دوید. من چند تا از آنها را گرفتم ، سپس کنار جاده ایستادم و دویدن خود را تمام کردم تا بتوانم نتایج را ببینم. من با پنج کاشی منگلر روبرو شده بودم و پنج تا از کاشی های خودم را هم گرفتم. اکنون کاشی های مسروقه دارای رتبه ای برای دو نفر بودند: من و مانگلر یک بار از آنها بازدید کرده بودیم ، اما من برنده شدم زیرا اخیراً این کار را کردم. (احتمالاً این موضوع به منگلر اطلاع داده شده است ، بنابراین ما خواهیم دید که آیا آنها از بین می روند یا خیر) آنها را زود برگردان.)

مصمم به دفاع از قلمرو جدیدم ، برنامه را دوباره راه اندازی کردم. من قبلا داشتم متوجه شدم که در مسیر رفت و برگشت فقط اعتبار یکبار بازدید از کاشی را داشتم ، حتی اگر دوبار از آن عبور کرده باشم. قبل از اینکه دوباره سوار ماشینم شوم ، دوباره شروع به دویدن کردم و در نتیجه ، ثبت شده دو بازدید از برخی از کاشی. هرچه تعداد بازدید بیشتر باشد ، رتبه من ایمن تر است.

و در پایان ، حتی اگر مانگلر قلمرو خود را پس بگیرد ، حداقل من می دانم که با گرفتن کاشی های اضافی برای ما به تیمم کمک کردم.

جنبه های فنی بازی Stride

اگر دستگاه Garmin دارید ، خوش شانس هستید: برنامه Stride می تواند آهنگ هایی را که شما ردیابی می کنید وارد کند با گارمین با برنامه ها یا دستگاه های دیگر همگام سازی نمی شود (مثل اپل واچ) تا آنجا که من می توانم درک کنم ،o وقتی برای اجرا بیرون رفتم ، مجبور شدم برنامه Stride را روشن كنم و بگذارم دنبالم بیاید.

در ابتدا درک نقشه دشوار بود – من من هستم از تیم قرمز ، اما همه کاشی های رنگی آبی یا سبز بودند. به نظر می رسد که یک نمای نقشه برای تیم ها (که در آن قلمرو قرمز تیم قرمز است) و دیگری برای افراد (که کاشی های من سبز و بقیه آبی است) وجود دارد.

شما می توانید بازی را بدون خرید اشتراک انجام دهید ، اما رده بندی و آمار دقیق تیم فقط برای اعضا در دسترس است (یکی شدن شما را راهنمایی می کند) 8.99 دلار در ماه یا 44.99 دلار در سال). اگر بازی در منطقه شما محبوب شود ، هماهنگی با هم تیمی ها برای تصرف قلمرو می تواند راهی سرگرم کننده برای برنامه ریزی دویدن و برقراری ارتباط با سایر دوندگان باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir