[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان آیا مهم است که درمانگر شما را دوست دارد؟

عکس: از استودیو LightField (Shutterstock)

طبیعی است که بدانیم آیا درمانگر شما واقعاً شما را دوست دارد ، اما “دادن“قرار دادن درمانگر خود مانند شما هرگز نباید هدف باشد.” شان گروور، نویسنده و روان درمانگر مستقر در منهتن که با او صحبت کرد جان نجات “هدف این است که یک رابطه کاری اصیل و صادقانه ایجاد کنیم.”

گراور به حکمت غالب در مورد این موضوع اشاره می کند ، یعنی این که آیا واقعاً مهم نیست که شما از درمانگر خوشتان می آید ، زیرا مهمترین چیز در نهایت این است که آیا آنها می توانند به شما کمک کنند. به عنوان درمانگر ، ایمی مورین برای Business Insider می نویسد سال گذشته: “درمانگر شما از طریق یک لنز حرفه ای به شما نگاه می کند ، به این معنی که آنها بیشتر تمرکز خود را بر این می گذارند که چگونه به شما کمک می کند بهترین باشیدبدون اینکه فکر کنند چقدر دوست دارند ”

علاوه بر این ، وجود مکانی بسیار نرم برای مراجعه کننده می تواند روابط درمانی را پیچیده کند. گروور می گوید: “علاقه زیاد بیمار می تواند درمانگر را از آسیب شناسی بیمار کور کند.” “چالش برای درمانگر عبارت است از یافتن انسانیت در بیمار ، ایجاد روابطی که رشد را تحریک می کند و حفظ مرزهای حرفه ای. ”

YAVIS چیست و آیا درمانگران واقعاً آنها را ترجیح می دهند؟

یک ایده ثابت وجود دارد – اگر نه حفظ دوران کم وظیفه شناسی در روان درمانی – که معتقد است مشاوران مشتریانی را ترجیح می دهند که جوان ، جذاب ، کلامی ، باهوش و موفق هستند. این پارادایم مخفف – YAVIS – است و افرادی را پوشش می دهد که متخصصان سلامت روان احتمالاً ترجیح می دهند با آنها کار کنند. اما wهیل گروور خاطرنشان می کند که کار با مشتریانی که “بسیار با انگیزه و باهوش” هستند همیشه استقبال می شود قاب YAVIS در نهایت “بی ربط” است.

به جای اینکه روی چه چیزی تمرکز کنیم مال شما درمانگر شما را دوست دارد

رابطه شما با یک درمانگر مانند رابطه قبلی نیست افراد دیگر در زندگی شما در حالی که هست منطقی (و بله، حتی گاهی اوقات مفید است) برای اینکه بدانید آیا افرادی که با آنها کار می کنید ، مانند شما ، با یک درمانگر هدف شما اولویت دادن است نتیجه نهایی درمانبه

من هم همینطوربه گفته گروور ، اگر مدام در فکر این هستید که آیا درمانگر شما را دوست دارد یا خیر ، احتمالاً ایده خوبی است که از درمان استفاده کنید. این روانشناس می گوید: “اگر فردی سخت تلاش می کند تا درمانگر خود را مانند او کند ، اینگونه است که خود را برای تأیید در رابطه نشان می دهد و این نشان دهنده عزت نفس پایین ، ناامنی اجتماعی و احساس ضعف خود است.”

به همان اندازه که در مورد آن کنجکاو هستید، کلید این است که دریابید که وجود دارد حدود حرفه ای – و هدف حرفه ای – ج سفر درمانی شما و tکلاه برهنه باید چه بخواهند و چه نخواهند به آنها سرویس داده شودبه

گروور می گوید: “اگر وکیلی استخدام می کنید ، می خواهید آنها احساسی باشند.” “اگر آنها را به این امید استخدام می کنید که دوستشان دارید ، آیا واقعاً ضروری است؟” شما می خواهید آنها را احساسی کنید ، چه بخواهید و چه نخواهید. “

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir