[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان آیا می توانم اسکیت بورد را در یک ماه یاد بگیرم؟

عکس: جردن کالحون

وقتی که من متعهد به اسکیت بورد در ماه ژوئن استمن آرزو داشتم که بیش از یک ماه دوام بیاورم چالش تناسب اندام Lifehacker. بیشتر از همه ، اهدافم را برای خودم نگه داشتم تا شانس موفقیت در گذراندن ماه را تغییر ندهم. با این حال ، نظرات اسکیت بازهای قدیمی از تجربه های یادگیری یا بازگشت به آن ، که بیشتر آنها سعی کردند در وهله اول به من کمک کنند ، تعریف کنند.

برای من ، موفقیت به معنای یک هدف خاص برای یادگیری یک ترفند جدید و یک هدف انتزاعی برای سرگرمی ، یادگیری دوست داشتن اسکیت است ، خواه من کلاهبرداری کنم یا نه.

در طول ماه چند ترفند اسکیت بورد می توانید یاد بگیرید؟

من صحبت کردم با یوری کروز، نویسنده Kickflips and Chill: راهنمای الهام بخش شما برای تبدیل شدن به یک اسکیت باز عالیتا ایده بهتری از آنچه مجموعه معقولی از اهداف را ایجاد می کند ، داشته باشید. من قبلاً از اولی آموخته بودم ، به لطف چند کلاهبردار که از تلاش من دلسوز شدند و در مورد چگونگی تمرین در حالی که حصار نگه داشته اند ، مشاوره دادند. این مفیدترین توصیه اسکیت بوردی بود که پیدا کردم ، و من به سرعت یاد گرفتم که زیتونهای نسبتاً بی تحرکی فرود بیاورم و در حدود یک هفته حصارکشی را تمام کردم.

یوری گفت: “من به عنوان یک مبتدی ، شو را ایده خوبی می دانم ، سپس پاپ شو را”. “صرف وقت در کشتی و انجام کارهایی غیر از ترفندهای تلنگر می تواند واقعاً سرگرم کننده باشد و به شما در ایجاد کنترل و اطمینان در هواپیما کمک کند.” بسیاری از توصیه هایی که از اسکیت بورد ها شنیده ام در مورد “اعتماد سازی” و “فقط جلب نظر” است. قبلاً بودن در کشتی ، “که من آن را ادب آمیز می گویم و می گویم آنچه که بیشتر مردم نمی خواهند آن را بپذیرند: بدون توصیه. تا زمانی که می توانم به من کمک کن ، همانطور که همه انجام داده اند.

کریستوفر “اسموکی” جونز ، اسکیت بوردی که در پارک اسکیت بروکلین ملاقات کردم ، حال و هوای او را تکرار می کرد. وی گفت: “شما می خواهید اعتماد به نفس ایجاد کنید” ، به من گفت نگران سقوط های سنگینی نباشم که امروز بعد از ظهر مرا دید. “همه به اینجا منتقل می شوند.”

وقتی من از او مجموعه خاصی از ترفندها را برای یادگیری خواستم ، او متعهد شد. وی گفت: “بیاموزید چگونه ابتدا چیزها را حذف کنید.” “و سپس اولی روی طاقچه”. سپس 180s جلو ، سپس 180s عقب. وقتی همه اینها را یاد گرفتید ، شروع به انجام shuv-it و. کنید سپس بعداً می توانید چرخه ها و همه اینها را شروع کنید. “

مطمئناً ، تعداد ترفندهایی که می توان در یک ماه یاد گرفت به خود فرد و هر چند وقت یک بار اسکیت بستگی دارد ، اما من توانستم دو مورد را یاد بگیرم – ollies و shuv-it – بنابراین می توانم به اندازه کافی صعود کنم تا آنها را به عنوان پیروزی بدست آورم یک ماه.

تصویر مقاله ای با عنوان آیا می توانم اسکیت بورد را در یک ماه یاد بگیرم؟

عکس: جردن کالحون

چگونه انگیزه خود را برای ادامه اسکیت حفظ کنیم

انگیزه ماندن آسان است وقتی پاداش ها سریع می آیند ، اما وقتی احساس می کنم که بازدهی نزولی در پیشرفت خود احساس می کنم سخت تر است. در ابتدا وقتی موفق شدم اولی کنم هیجان زده شدم ، اما انتقال به سطح بعدی – که با توجه به توصیه های اسموکی من آن را 180 فرونتال تعریف می کنم – بسیار کندتر بود.

یوری به من گفت: “مواقعی وجود دارد که من نمی توانستم از پس مکان سختی برآیم و یک ترفند بزنم و بسیار ناامید خواهم شد.” “من به معنای واقعی کلمه یک ترفند شرط بندی کردم و در عرض یک سال دوباره آن را مرور کردم. اما وقتی هدفی در ذهن دارید هیچ کس نمی خواهد این حرف را بشنود. “

حق با من بود نه من می خواهم این را بشنوم ، اما آنچه او بعد از آن پیشنهاد کرد به من کمک کرد:

برای کمک به انگیزه ، اگر oli یا ترفند دیگری دارید ، با این oli سرگرم شوید ، آن را بهترین oli کنید. بیاموزید که به چیزها نگاه کنید ، کمی سریعتر بروید و oli را یاد بگیرید ، یاد بگیرید که oli tweaking چیست و چگونه آن را انجام دهید. با آن سرگرم شوید و چیزهایی را که قبلاً داشته اید بنا کنید ، زیرا همیشه می توانید در اسکیت بازی حتی کاری بهتر یا منحصر به فرد انجام دهید. این می تواند به شما کمک کند تا لذت اسکیت را بازگرداند.

او همچنین توصیه می کند فیلم های اسکیت ، از جمله فیلم های خود را مشاهده کنید ، جایی که می توانید با تماشای مکانیک با سرعت پایین یاد بگیرید. نگاهی انداختم بتی در HBO برای انگیزه – بسیار راحت تر – اما من همچنین از سوراخ خرگوش محتوای اسکیت در YouTube و Instagram پایین رفتم ، جایی که افراد بیشمار رنگارنگی را در جامعه یافتم که قبلاً داشته ام فقط به عنوان حومه شهر و سفید شناخته می شود. این اشتباه بود که به سمت Smokey و Yuri گرایش پیدا کنید تا از تجربیات آنها یا پخش مثل آنها مطلع شوید بتی با مشارکت گروه متنوعی از زنان که در ورزش تمایل دارند و می تواند برای آنها ناخوشایند باشد. تماشای موفقیت آنها به اندازه فرود آمدن اولین شوو انگیزه انگیزه بود – شاید حتی بیشتر.

واقعا یادگیری اسکیت بورد چقدر طول می کشد؟

یکی از سخت ترین موارد در مورد “تسلط” بر مهارت بدون معیارهای استاندارد ، سندرم تقلب است که همراه با ندانستن جای شماست. اگر می خواستید چگونگی حل مکعب روبیک را بیاموزید ، می دانید وقتی به آنجا رسیده اید ، اما “یادگیری اسکیت بورد” به طور طبیعی برای افراد مختلف معنای مختلفی دارد.

برای اسموکی ، اکنون 48 ساله ، از سن 12 سالگی اسکیت بورد کرده است ، اسکیت بورد بودن به معنای بیرون رفتن از آنجا و انجام این کار است تا کمی بهتر شود. من فکر کردم که مراحل یوری هنگام ارزیابی میزان رشد خودم بسیار مفید است ، زیرا می توانم برخی از پیشرفتهایم را با پیشرفت خود مقایسه کنم: “یادم نیست چه مدت طول کشید تا تیک تاک یا اولین اولگی ام را بخورم ، اما دیدم که من یاد گرفتم حدود چهار ماه در اسکیت کار کنم و لگد زدن را برای شش ماه یاد گرفتم. “

آیا من یاد گرفتم که اسکیت بورد را “دوست داشته باشم”؟

علی رغم اینکه من از این کار بد بودم ، بیرون رفتن با هیئت مدیره ام خالص ترین لذت تابستانم بود. این آزادی وجود دارد که در یک چیز بد باشد و فقط با آن سرگرم شود – چیزی که معمولاً برای بزرگسالان غیر معمول است ، به خصوص افراد هدفمندی مثل من ، که افتخار می کنند بودن خوب در کارهایی که انجام می دهیم

یوری به من گفت: “از جایی که هستی لذت ببر و با آن لذت ببر.” “اگر شخصی که هدف من است ، همانطور که ممکن است تمایل داشته باشم ، فراموش نکنید که برای تفریح ​​برگردید. من شخصی بودم که مدام می گفتم: “یک بار این ترفند را یاد بگیرم ، پس یک اسکیت باز واقعی خواهم شد” ، اما وقتی این ترفند را یاد گرفتم ، دوست دارم ترفند دیگری یاد بگیرم و همین حرف را بزنم. ”

بنابراین ، اگر بتوانم هدف دیگری را اضافه کنم ، هدف جدید من فشار آوردن زیاد نیست همه جوره اهداف اسکیت بورد. یوری به من گفت: “به یاد داشته باشید ، اسکیت باید سرگرم کننده باشد.” من هم سرگرمی را دوست دارم.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir