[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان آیا می توانید خود را مانند یوگا بسازید؟

عکس: میلان مارکوویچ 78 (شاتر استوک)

من هرگز طرفدار یوگا نبودم. من چندین بار آن را در زندگی بزرگسالی ام امتحان کرده ام زیرا بدنهای یوگا و استودیوهای یوگا اجتناب ناپذیر شده اند ، اما من فردی نسبتاً پرانرژی هستم که اگر انتخابی دارم ، دویدن و سایر تمرینات قلبی را ترجیح می دهم. و گرچه چند درس یوگا که به طور آزمایشی شرکت کردم چالش برانگیز بود ، اما به طرز رضایت بخشی من چالش برانگیز نبودند – یعنی. در حالی که عضلاتم درد می کنند ، به جای ایستادن در یک موقعیت ، بدوم یا بپرم.

اما من می دانم که این یوگاست برای قدرت سازی خوب استکه نقطه ضعف من است؛ به ذکر توجهی که در تمرین وجود دارد ، که برای مغز مضطرب من خوب است. من همچنین اخیراً از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی جزئی شدم که باعث شد از عادت معمول دویدن خود جدا شوم ، بنابراین به نظر می رسید زمان مناسب چالش تناسب اندام Lifehacker و سعی می کنم 30 روز پایبند به یوگا باشم.

شروع به کار یوگا به عنوان شخصی که یوگا نیست

برای انتخاب مربی یوگا نیازی به تحقیق نبودم. اگرچه مدتی است که قطعاً ضد یوگا بوده ام ، اما مورد محبوب Adrien Micheler را شنیده ام یوگا با آدرین از بسیاری از مردم (و خرده فروشی ها) ، و من می توانم دلیل آن را بفهمم – انرژی او قابل دسترسی ، خاکی و آرام است ، بدون تقلید از سخنان معلم یوگا. علاوه بر این ، کلاسهای آن طولانی است – بسیاری از آنها کمتر از 30 دقیقه هستند – و از همه مهمتر ، آنها رایگان هستند.

از آنجا که من نسبتاً متناسب و کاملاً انعطاف پذیر هستم ، تصمیم گرفتم از آهنگ اصلی “یوگا برای مبتدیان” صرف نظر کنم و به جای آن از آهنگ آدرین پیروی کنم تقویم برای این ماه (تم تم نیز بسیار خوب به نظر می رسید.)

اولین ویدیویی که من امتحان کردم تحت عنوان “یوگا برای تمرکز و تمرکز ذهنی” بود و اگرچه من نمی دیدم که چگونه جلسه خاص در مورد هر یک از این موارد بهتر می شود ، اما در وسط روز کاری به نظر من یک فعالیت 26 دقیقه ای جالب است . حتی لرزش اولیه سر ، که او باعث شد در ابتدای کلاس انجام دهم ، به طرز حیرت انگیزی احساس خوبی داشت و به من فهمید که چقدر فکر می کنم گردنم را دراز کنم.

در پایان کلاس ، من خیلی گرمتر از آن بودم که فکر کنم از چنین حرکتی آهسته انجام می دهم ، و عضلات کمر من پیچیده ترین احساس را در مدت زمان طولانی احساس می کنم. اگرچه هنوز بعد از این کلاس اول مطمئن نیستم که طرفدار واقعی یوگا خواهم شد ، اما به اندازه کافی تجربه مثبت داشتم که منتظر کلاس بعدی باشم. مراقب بقیه سفر من در این ماه سعی می کنم وارد یوگا شوم و از تمام مزایایی که در این راه می یابم استفاده کنم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir