آیا می توانید خیار شور را کبابی کنید؟ بله ، می توانید خیار شور را کباب کنید.


تصویر مقاله ای با عنوان وقت آن است که تابستان گرم ترشی ها را بپذیریم

عکس: کلر پایین

در حال پیش رفت داستانی دانشمندان آن را “در واقع چندان تعجب آور نیستند” می خوانند ، من بزرگ شدم وسواس در پختن خیار ، چه ترشی و چه ساده. اول من مقداری از آن را روی ذغال بپزید، سپس توجهم را معطوف کردم ترشی سرخ شده در یک مزرعه، و حالا من همه طرف هستم – و منظورم این است همه چيز برای – ترشی کبابی.

ترشی کبابی مخصوص خیار کبابی است ، همانطور که گوشت گاو – برای سینه های دودی – هر دو از گرمای دودی وبر من سود می برند ، اما فقط یکی از آنها نمک زده است اما برخلاف سینه ها – بدون دانه یا بدون – ترشی کبابی را می توان تهیه کرد مندر عرض چند دقیقه

من قبلا در مورد ترشی کبابی نوشته ام اما ترتیب کار کمی متفاوت بود. سبزیجات کبابی و سپس آنها را اچ کنید مطمئناً ابعاد کمی (و ذغالی) اضافه می کند ، اما اچ و سپس گریل حتی طعم های سرگرم کننده بیشتری ایجاد می کند. قندهای موجود در آب نمک کاراملی است و کاراکتر ، و طعم نتایج کاملا خارق العاده ترش شدن ترشی کمی رام می شود ، در حالی که عطر آن افزایش می یابد. این یک ترشی خوب است.

طرز تهیه کوره ترشی

ترشی کوره زدن حدود سه دقیقه طول می کشد ، بنابراین من دوست دارم که بعد از (یا قبل از آن) یک استیک یا مرغ کباب کنم در حالی که کباب پزها هنوز خیلی داغ هستند. تیترشی ها را از آب نمک آنها خارج کنید ، آنها را خیس کنید تا رطوبت اضافی آنها گرفته شود، سپس آنها را آغشته یا با یک لایه نازک از روغن خنثی اسپری کنید. کوره ذغالی فوق العاده داغ (یا گرمای زیاد روی کوره گاز) تا زمانی که پوست پوست تاول زده شود و طرف گوشتی آن نشان داده نشود برخی از مارک های خوب خوب در کوره.

تصویر مقاله ای با عنوان وقت آن است که تابستان گرم ترشی ها را بپذیریم

عکس: کلر پایین

بگذارید ترشی ها کمی خنک شوند ، سپس مانند سایر ترشی ها آنها را کامل بخورید ، یا آنها را ورقه ورقه کرده و درون سالاد – هر سالادی – بریزید. کاهو ، سالاد سیب زمینی ، سالاد ماکارونی و سالاد تن یا مرغ از افزودن مواد غذایی سود می برند این کپسول های شور و نمکی اگر همه آنها را یک باره نخورید – و این “اگر” بزرگی است – می توانید آنها را در آب نمک در شیشه اصلی خود ذخیره کنید. با هم ترشی های بدون کوره ، بنابراین از انجام “بیش از حد” نترسید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes