آیا هدفون های هدایت استخوان ارزش تبلیغاتی دارند؟


تصویر مقاله ای با عنوان Do Bone Headphones Hip؟

عکس: دگردیسی ها (شاتر استوک)

آیا می توانید یک هدفون که روی استخوان گونه شما قرار دارد را امتحان کنید و از طریق استخوان صدا به گوش شما بفرستد؟ این کار از طریق فناوری موسوم به “رسانش استخوان” امکان پذیر است و بیشتر در هدفون های مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات خیلی گران نیستند و می توانند گزینه خوبی برای افرادی باشند که دوست ندارند از هدفون استفاده کنند یا برای کسانی که می خواهند چیز دیگری را امتحان کنند. در اینجا می توانید قبل از خرید یک جفت به چه چیزهایی فکر کنید.

رسانایی استخوان چیست؟

معمولاً وقتی چیزی را می شنوید ، آن را می شنوید زیرا امواج صوتی در هوا حرکت می کنند و به گوش شما می رسند. با این حال ، صدا همچنین می تواند از طریق مایعات و جامدات عبور کند – در حقیقت ، صدا حرکت می کند سریع ترین توسط جامدات. اگر مجبور شوید گوش خود را روی یک مسیر ریلی بگذارید ، نزدیک شدن قطار را خیلی زودتر از اینکه فقط در نزدیکی ریل ها بایستید خواهید شنید (نه اینکه توصیه کنیم خودتان این را آزمایش کنید).

استخوان های ما نیز سخت هستند ، بنابراین می توانند به عنوان رساننده ارتعاشات صوتی در گوش ما عمل کنند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا هنگام صحبت کردن ، نسبت به وقتی که ضبط صدای خود را می شنوید صدای شما از گوشهای شما متفاوت است؟ این به این دلیل است که شما می توانید بخشی از صدای خود را از طریق استخوان های خود منتقل کنید – که البته توسط شخص دیگری شنیده نمی شود.

هدفون های هدایت استخوان چگونه کار می کنند؟

هدفون های هدایت استخوان به طور کامل قسمت خارجی گوش را محاصره می کنند – معمولاً می بینید که آنها روی استخوان گونه قرار گرفته اند تا ارتعاشات صوتی را به گوش داخلی بفرستند. این به این معنی است که اگر شنوایی طبیعی داشته باشید ، می توانید صداهای محیط را به وضوح بشنوید در حالی که هنوز با هدفون های هدایت استخوان به موسیقی ، پادکست یا صدای دیگر گوش می دهید. این امر به ویژه در شرایطی که باید از صداهای دیگر اطراف خود مانند راه رفتن یا دویدن در فضای بیرون آگاه باشید ، بسیار مفید است. فناوری هدایت استخوان برای برخی از افراد دارای کم شنوایی نیز مفید است – این فناوری در برخی از انواع سمعک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

منتقدان رسانایی استخوان خاطرنشان می کنند که این هدفون گوش شما را به روشی که هدفون سنتی انجام می دهد “مهر و موم” نمی کند ، بنابراین کیفیت صدا به خودی خود خوب نخواهد بود. و از آنجا که این هدفون ها روی استخوان های گونه شما قرار گرفته اند ، استفاده از آنها در حین انجام فعالیت های بدنی شدید ناخوشایند یا غیر عملی است

این نوع هدفون ها مانند هدفون های پشت باز نیز تمایل به انتقال صدا دارند تا افراد اطراف شما برخی از مواردی را که گوش می دهید بشنوند. اگر وسوسه شوید از آنها در فضاهای ساکت و محصور ، مانند کتابخانه یا هواپیما استفاده کنید ، این نکته را باید بخاطر بسپارید.

چالش دیگری که ممکن است با هدفون های هدایت استخوان تجربه کنید ناشی از خود ارتعاشات است – از آنجا که این محصولات صدا را از طریق استخوان های شما ارسال می کنند ، شما مرتبا لرزش های جمجمه خود را احساس خواهید کرد. اینکه این لرزش ها چقدر آزار دهنده باشند از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

آیا برای هدایت استخوان باید هدفون بخرم؟

پاسخ به این سوال ذاتی است ، بسته به استفاده از هدفون ، نیاز و تمایل شما به استفاده از فناوری های مختلف. برای اکثر مردم ، آنها واجد شرایط نیستند ضرورت –اما می توانند در برخی شرایط مفید باشند ، از جمله برای شناگرانی که از نسخه های ضد آب استفاده می کنند ، افراد کم شنوا و کسانی که به دلیل تحریک پوست یا سرگیجه نمی توانند از هدفون های معمولی استفاده کنند.

به طور کلی ، یک هدفون برای هدایت استخوان وجود دارد از 50 تا 200 دلار شما را برگرداند، و برخی مارک ها ، مانند افترشوكز، در هدست برای هدایت استخوان تخصص دارند.

اگر لرزش برای شما مناسب نیست ، چیزی مانند Bose Sport Open شاخه های گوش می توانند یک گزینه جایگزین باشند – آنها برخی از مزایای انتقال استخوان را دارند (کمی روی گوش شما قرار می گیرند و مجرای گوش را مسدود نمی کنند) ، منهای ارتعاشات.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes