آیا همه سگ ها می توانند شنا کنند؟


تصویر مقاله ای با عنوان چرا Pitbulls قادر به شنا نیست و سایر مواردی که باید قبل از سوگ گرفتن سگ در آب بدانید

عکس: stodolskaya2 (شاتر استوک)

همه عاشق یک سگ در استخر هستند. تماشای یک پاروی دست و پا زدن در اطراف ، پوزه درست در بالای سطح زمین ، سرگرم کننده است ، آنقدر پرستش که حتی به احترام او یک حرکت شنای شنا را نامگذاری کردیم. با این حال ، این بدان معنی نیست که شما باید بپذیرید که می توانید هر سگ را بدون جلیقه نجات در استخر بیندازید ، فکر کنید که غرایز طبیعی آن را تسخیر می کنند – معلوم می شود که همه سگ ها به راحتی شنا نمی کنند و تعدادی مواردی را که باید بخاطر بسپارید. قبل از اینکه با سگ خود در کنار استخر کنار بیایید ، یک عکس تابستانی را در ساحل تنظیم کنید یا در رودخانه قدم بزنید.

کدام نژاد سگ شناگران خوبی هستند؟

برخی از سگ ها ورزشکار طبیعی هستند و به صورتی به آب می رسند که گویی پر از تکه های شناور بیکن هستند. دیگران … نه آنقدر که باید بدانید قبل از اینکه بخواهید آنها را به شنا برسانید. بسیاری از بهترین شناگران نژاد اصیل پس از پرورش ویژه برای شکار آب هستند (شما نمی توانید به من بگویید که یک اردک چرخشی از نوا اسکوشیا ، Otterhound یا سگ آب پرتغالی به دلایلی غیر از هدف صریح و مشخص شده در نام ها وجود دارد)

هنگامی که از لیست سگهایی که خارج می شوید خارج می شوید راحت در آب ، به خاطر داشته باشید که توله سگ شما ممکن است به آب کمک کند. مانند میشل گودلوسکی ، مربی حرفه ای مجاز سگ ، به کلوپ آمریکایی گفتتوانایی شنای سگ شما به نوع بدن او بستگی دارد. گودلوسکی گفت: “نژادهایی نیز وجود دارند که توزیع وزنی دارند که به آنها اجازه نمی دهد بدون جلیقه نجات شنا کنند.”

بولداگ ، به عنوان مثال ، اسکیت برد عالی هستند، اما مرکز ثقل کم آنها شنا را دشوار می کند ، و همچنین صورت های صاف ، قامت بدن و پاهای کوتاه آنها. به گفته تولید کننده غذای سگ هیل ، پاگ ها نمی توانند به خوبی شنا کنند از آنجا که فرم صورت آنها خارج کردن آب از بینی را دشوار می کند ، در حالی که نژادهای پا کوتاه مانند corgis و dashunds برای ماندن در سطح سطح مشکل دارند. (تپه ها جمع شده اند آ لیست طولانی سگ ها ، بهتر در خشکی است.)

بله ، سگ ها می توانند جلیقه بپوشند

همانطور که باعث می شوید کودک هنگام یادگیری شنا جلیقه بپوشد ، باید همین کار را با سگ انجام دهید. جلیقه شناور به سگ عصبی کمک می کند تا انرژی کمتری مصرف کند و از امواج یا جریان های موجود در آب کمتر ناامید و ترسیده شود. (این ویدیو به شما کمک خواهد کرد که دقیقاً نحوه اندازه گیری سگ خود را برای جلیقه نجات درک کنید.)

چگونه سگ خود را به آب عادت دهیم

اگر سگ شما به طور طبیعی با لذت به داخل استخر نمی پرد ، باید یک روند تدریجی او را با آب سازگار کنید. از آنجا که به نظر می رسد برخی از سگها آب را محیط عجیبی می دانند ، شما مجبورید که به آرامی بر روی آن قدم بگذارید.

Puppyleaks توصیه می شود با آب کم عمق شروع کنید و سگ خود را به آرامی با اسباب بازی مورد علاقه خود جلب کنید ، اما فقط در صورتی که به نظر می رسد برای ادامه حرکت خود به اندازه کافی راحت است:

سگ خود را تشویق کنید تا شما را در آب کم عمق دنبال کند. وقتی او شما را دنبال کرد ستایشش کنید و همچنان او را ترغیب کنید که شما را دنبال کند. هنگامی که سگ شما در آب کم عمق راحت به نظر می رسد ، می توانید سعی کنید او را با یکی از اسباب بازی های مورد علاقه خود کمی بیشتر مجبور کنید.

راه دیگر برای عادت دادن سگ به آب این است که آنها را با سگهای دیگری که می توانند شنا کنند همراه کنید. اصولاً سگی را بیابید که نمونه ای از او باشد و او را وادار کند تا در اطراف یک بدن آب (در حالی که ژاکت نجات به تن دارد) او را بدرقه کند به این امید که به زودی با هم پاشیده شوند.

قبل از اینکه سگ خود را برای شنا ببرید ، حدس بزنید که آب آن چیست

دمای آب را در ذهن داشته باشید ، زیرا سرمای زیاد می تواند باعث آسیب به کشیدگی عضله شود دم سرد یا دم اندام. طبق گفته گودلوسکی ، یک قانون کلی این است که اطمینان حاصل کنید دمای آب و هوا هنگام ترکیب حداقل 100 درجه فارنهایت است.

ممکن است به شما اجازه دهد سگ شما هنگام شنا نوشیدنی بی ضرر باشد ، اما او واقعاً نباید از بیشتر استخرها – به ویژه دریاچه ها ، استخرها یا اقیانوس – بنوشد. اگر آب با جلبک های آبی یا سبز فراوان باشد ، این نشانه دیگری است که نشان می دهد شما می خواهید سگ خود را در خشکی نگه دارید. اگر در نهر با آب شیرین (یا چیزی شبیه به آن) هستید که به اندازه کافی تمیز باشد تا مردم از آن بنوشند ، فقط مطمئن شوید که سگ در این کار زیاده روی نکرده است ، زیرا این امر باعث شروع استفراغ می شود. و همیشه منطقه را برای سایر حیوانات و حیوانات وحشی که ممکن است خطری ایجاد کنند کنترل کنید.

پس از شنای موفقیت آمیز ، بهتر است سگ خود را غسل دهید ، با توجه به اینکه پس از گذراندن روز در اطراف یک سگ مرطوب ، احتمالاً تمایل دارید ، سگ خود را غیر معمول به نظر نرسید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes