آیا هنگام بالا بردن وزنه نیاز به داشتن آینه دارید؟


زنی که به آینه فرق می زند

عکس: میکروژن (شاتر استوک)

تقریباً هر سالن ورزشی یک دیوار آینه ای عظیم دارد احاطه کردن کل فضا یا پوشش بخشی از ورزشگاه با پایه دمبل. مشاهده خود در آینه می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید که با فرم مناسب بلند می شوید و از عضلات مناسب استفاده می کنید –و اگر وارد یک گاراژ بدون آینه شوید چه جهنمی می کنید؟

حقیقت این است که گاراژ (یا اتاق نشیمن یا حیاط خانه) شما تنها فضای تناسب اندام در جهان نیست که آینه ندارد. به عنوان مثال جعبه های کراس فیت اغلب این کار را نمی کنند. با توجه به تجربه من (همراه با خزیدن من در اینستاگرام)فکر نمی کنم تابحال سالن ورزشی را ببینم که مخصوص وزنه برداران ، وزنه برداران یا ورزشکاران قدرتمند باشد دیوار آینه.

چرا آینه ها آنجاست

آینه ها در سالن های ورزشی از آنجا می آیند سنت بدن سازی که در آن هستید ورزش برای هدف قرار دادن گروه های عضلانی خاص. مشاهده خود در آینه به شما کمک می کند تا بفهمید آیا حرکت را دقیقاً مطابق هدف انجام می دهید یا خیر و می توانید عملکرد عضلات خود را ببینید.

چندین بار وقتی آینه ها را در اتاق وزنه برداری یا وزنه برداری دیدم ، کوچک بودند و توسط دمبل ها قرار گرفته بودند. آنها در آنجا بیشترین معنا را دارند: اگر این کار را بکنید بالابرهای جانبی، می توانید مطمئن باشید که هر دو دست را به طور مساوی بالا می برید. مناگر فر می دهید ، می توانید آرنج خود را در جای خود نگه دارید تا به جای “تقلب” با بدن ، عضله دو سر خود را عایق کنید.

بلند کردن جلوی آینه باعث می شود که به خود نگاه کنید و وزن خود را بسنجید خود شما ظاهر – بسته به رابطه شما با بدن می تواند خوب یا بد باشد. من قطعاً لحظاتی داشتم که در آینه تمرین کردم و متوجه چیزی شدم که دوست داشتم. منهمچنین محکوم کردن خود را به شدت وسوسه انگیز است.

چرا به آنها نیازی ندارید

در صورت نیاز آسانسور پیچیده درست کنید بسیاری از اعضای بدن شما برای هماهنگی با یکدیگر حرکت کنید ، تا زمانی که نتوانید حرکت را از طریق احساس انجام دهید ، خیلی دور نخواهید رفت.

مشاهده کنید که یک بالابر باتجربه در حین جابجایی مرگ ، چشمان خود را تمرین می دهد: آنها به میله نزدیک می شوند ، هنگام قرار دادن پاها به پایین نگاه می کنند ، هنگام قرار دادن بازوها به میله نگاه می کنند و در هنگام انجام آسانسور نگاه خود را به جلو ثابت می کنند. روی سکو آینه ای وجود ندارد. چرا باید وجود داشته باشد؟

اما در تعداد بیشماری از فرم های بررسی ویدیو که مشاهده کرده ام ، یک بالابر جدید و ناامن یک آینه در کنار آن ایجاد می کند. آنها هنگام نزدیک شدن به میله و قرار دادن پاها در آینه نگاه می کنند. آنها به پایین میله نگاه می کنند تا دستان خود را قرار دهند ، سپس به آینه برمی گردند تا ببینند همه چیز چگونه است. وقتی وزنه را بلند می کنید دوباره به جلو نگاه کنید ، سپس بلافاصله به آینه برگردید. هر آنچه در سر شما می چرخد ​​در جریان و تمرکز شما مخلوط می شود و می توانید بگویید که دارند فکر می کنند آیا این درست است؟ نسبت به. تا این چه حسی دارد

تا سال گذشته ، من در یک سالن بدنسازی با آینه تمرین کردم. وقتی چمباتمه می زدم ، همیشه رو به آینه بود. از این طریق می توان فهمید که من به اندازه کافی کم چمباتمه می زدم. اما وقتی برای مسابقه پاورلیفتینگ آماده می شدم ، فهمیدم که نمی توانم روی تماشا حساب کنم. باید دانستن وقتی به عمق برخورد می کند دیگر به باسنم نگاه نکردم و خیره شدم جلو با نگاه خالی من خیلی سریع در جایی که لازم بود یاد گرفتم.

چه چیزی به جای استفاده کنید

اگر آینه ندارید ، می توانید از یک ویدئو برای بررسی شکل استفاده کنید (یا اگر دوست ورزشگاه معتبری دارید ، از او بخواهید نظر آنها) به میله بروید ، تمرین را با اطمینان انجام دهید و سپس پس بررسی کن ببینم چه شکلی است

بررسی فرم فیلم فقط برای آسانسورهای بزرگ نیست. می توانید این ارتفاعات کناری را مقابل دوربین تلفن خود انجام دهید و از بازخورد استفاده کنید تا یاد بگیرید که آیا آنها را درست انجام می دهید یا خیر.

تمرین بدون آینه در ابتدا احساس عجیبی خواهد داشت ، اما بدن شما می داند که چگونه تمرینات را انجام دهد. خوب میشی.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes