آیا واقعاً “اثر اختلال” کاردیو سود شما را کند می کند؟


شخص عضلانی که روی تردمیل می دوید

عکس: استفانویچ مینا (شاتر استوک)

تمرینات قلبی و قدرتی برای تناسب اندام شما مهم است، واقعیتی که من همیشه می دانستم ، اما در حال حاضر نمی توانم سکوت کنم. من بیشتر یک فرد تمرین دهنده قدرت هستم (الف وزنه بردارخاص بودن) ، و برای مدت طولانی فکر کردم که برداشتن مقدار زیادی کافی است. اما وقتی کاردیو بیشتری به کارهای روزمره خود اضافه کردم ، دیدم لیفتم بهتر می شود. کاردیو برای شما خوب است ، که می دانید.

اما یک سو mis تفاهم عمومی در مورد ترکیب این دو حوزه تناسب اندام وجود دارد. ممکن است یک برادر تناسب اندام تحصیل کرده به شما بگوید “تأثیر اختلالات قلبی” ، شواهد علمی است که نشان می دهد کاردیو دستاوردهای شما را از بین خواهد برد. بنابراین ، هرچه کاردیو کمتری انجام دهید ، عضله بیشتری خواهید گرفت.

این درست نیست ، اگرچه چند دانه حقیقت وجود دارد که منجر به این باور شده است. بیایید از آنها عبور کنیم و ببینید که در آن آنها واقعاً اعمال می شوند.

مدیریت زمان مهم است

هر زمان که شما در کاردیو می گذرانید ، زمانی است که زیر بار نیستید و چمباتمه نمی زنید. از این نظر ، هرچه بیشتر کاردیو انجام دهید ، زمان کمتری نیز برای بلند کردن خواهید داشت.

دوندگان دلیل مشابهی برای جلوگیری از تمرینات قدرتی دارند: Tهی ترجیح می دهد یک ساعت را در جاده بگذراند تا یک ساعت را در یک سالن بدنسازی خسته کننده. این واقعیت را تغییر نمی دهد دوندگان واقعاً باید تمرینات قدرتی را انجام دهندو بالابرها نیز باید به قلب و ریه های شما فرصت کار دهند.

چگونه این مشکل را حل کنیم: پلان بهتر اگر دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه به باشگاه بروید ، احتمالاً به آنجا رسیده اید مقداری روزهای سه شنبه و پنجشنبه که می توانید از آن برای پریدن روی دوچرخه ورزش استفاده کنید یا فیلم رقص قلب کار کنید یا پیاده روی کنید. (اگر راه رفتن شدید استکافی این مهم است.)

حتی اگر وقت کافی برای یک تمرین کامل قلب ندارید ، احتمالاً می توانید هر روز چند دقیقه برای یک تمرین کوتاه یا یک جلسه سریع HIIT پیدا کنید (در حالت ایده آل HIIT واقعی ، چیزهای جعلی نیستاما همه چیز از هیچ چیز بهتر است)

شما باید به اندازه کافی برای هر دو غذا بخورید

اگر عضله می گیرید ، می توانید با خوردن غذای کافی برای افزایش وزن ، از این روند حمایت کنید. برخی از بالابرها ممکن است از کاردیو ترس داشته باشند زیرا باعث سوزاندن کالری می شود و افزایش وزن را دشوار می کند.

راه حل این کار ساده است: Jخوردن به اندازه کافی فراموش نشود میزان کل کالری مصرفی شما باید در مقایسه با کل کالری که بین ورزش روزانه و ورزش عمدی می سوزانید متعادل باشد. اگر وزن شما در مسیر اشتباهی قرار دارد ، رژیم یا ورزش خود را تنظیم کنید تا دوباره به حالت اول برگردید.

کاردیو می تواند در سود دخالت کند ، اما فقط در افراط

دانه حقیقت در این افسانه این است که در آنجا وجود دارد دارند مطالعاتی انجام شده است که در آن افرادی که هم برای قدرت و هم برای کاردیو تمرین می کنند نسبت به افرادی که فقط برای قدرت تمرین می کنند ، افزایش وزن کمتری دارند. میتونی پیدا کنی برخی از آنها را در اینجا لیست کنید.

اما پرونده آنجا نیست. همچنین مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد افراد آموزش ندیده با وجود کاردیو قدرت خود را بهبود می بخشند، و این نشان می دهد دوچرخه سواری ممکن است به اندازه دویدن تداخل نداشته باشد. و اگر در ورزش خود خیلی تخصص ندارید ، ممکن است تأثیر اغتشاشات اصلاً مهم نباشد.

این اثر حتی در صورت وجود نسبتاً کم است: Cآردیو نه جلوی خودت را بگیر هر کسی که عضله می گیرد ، به سادگی یک سازش احتمالی است. بنابراین حتی اگر تأثیر مداخله درست باشد و حتی اگر شخصاً برای شما اعمال شود ، بازهم سود شما را نمی کشد – فقط در بدترین حالت ، آنها را کمی کبود می کند.

در اینجا نیز می توانیم عقل سلیم را درک کنیم. از یک طرف ، هیچ کس در همان زمان یک ماراتن باز نخبه و یک وزنه بردار نخبه نبود. برای این اهداف ، به هر حال شما به انواع مختلف بدن و برنامه های تمرینی کاملاً متفاوت نیاز دارید.

از طرف دیگر ، بسیاری از ورزشکاران هستند که قدرت چشمگیر و استقامت باورنکردنی را ترکیب می کنند. اگر به من اعتقادی ندارید Crossfit Games را تماشا کنید. این است ممکن اگر نیازی به دویدن دوچرخه نباشند بهترین کراس فیت های دنیا می توانند کمی قوی تر باشند یا اگر مجبور نباشند که بلند شوند می توانند سریعتر بدوند. اما آموزشهای آنها ظاهراً به آنها اجازه می داد كه برخیزند خوب در هر دو

در واقع کاردیو برای لیفتینگ مناسب است

بنابراین شاید تأثیر تداخل کم باشد یا هیچ تأثیری داشته باشد. ممکن است وسوسه شوید که اشتباه احتیاط را مرتکب شوید و فقط کاردیو انجام ندهید و فقط روی تمرین با وزنه تمرکز کنید ، باین یک راه حل بدون خطر نیست. اگر کاردیو خود را کاملاً نادیده بگیرید بگذارید در مورد آنچه روی میز می گذارید صحبت کنیم: Wظرفیت اورک

آموزش با کاردیوی قلب (یا “تهویه مطبوع” اگر یک کلمه راحت تر می خواهید) قلب شما را بزرگتر و قوی تر می کند و باعث افزایش اندازه و حجم رگ های خونی می شود. این باعث می شود بدن شما اکسیژن و مواد مغذی را بهتر به عضلات برساند و مواد زائد متابولیکی را از عضلات خارج کند. اینها همه مواردی است که به شما کمک می کند بین تمرینات سریعتر بهبود یابید.

از زمانی که من شخصاً کاردیو بیشتری به زندگی خود اضافه کردم ، متوجه شدم که می توانم این کار را انجام دهم مال شما کار بیشتر در سالن بدن سازی من قبلاً مجبور بودم پنج دقیقه بین مجموعه های اسکات سنگین بنشینم. اگر من یک بن بست بزرگ کار کنم ، می توانم حتی بیشتر صبر کنم. اگر برنامه من سه بار تمیز کردن و کشیدن داشته باشد ، تا پایان کار ریه های من به اندازه عضلات می سوزند. این همه منطقی است ، زیرا آسانسورهای سنگین از بدن شما مالیات می گیرند.

اما اکنون چندین بار در هفته می دویدم و برای تعیین تمرینات لوازم جانبی خود (آسانسورهای سبک تر ، مانند فر) با کمترین زمان استراحت ، تعیین می کنم. من همچنین با برخی از موارد تهویه مطبوع مانند کیسه های شن و ماسه و دمبل کار می کنم. این حرکات به قلب و ریه های من تمرینی شبیه به آنچه از یک جلسه کاردیو با فاصله دریافت می کنم ، می دهد.

و اکنون نسیمی در تمرینات داشته باشید. سه دقیقه بین ست های چمباتمه زمان زیادی است. من می توانم یک زنجیره پرس ، حلقه و ردیف راه اندازی کنم و تقریبا بدون استراحت از آن عبور کنم. نتیجه این است که تمرینات من کوتاهتر از قبل است. بیست تکرار بیش از غیرممکن چالش برانگیز است. اگر در مسابقه ای مجبور باشم دو بالابر را یکی پس از دیگری انجام دهم ، نگران نباشم که ممکن است برای مسابقه دوم آماده نباشم. و مهمتر از همه ، چون تمریناتم راحت تر است ، می توانم از همان زمان برای انجام کارهای بیشتر استفاده کنم. من مطمئن هستم که در حال حاضر با کارآیی بیشتری نسبت به قبل ، زمانی که مجبور شدم آن وقفه های طولانی را انجام دهم ، قدرت و عضله می گیرم. بنابراین کمی کاردیو امتحان کنید – این می تواند به شما نیز کمک کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes