[ad_1]

دارم شروع می کنم به مفسران Lifehacker روی این: نوشیدن هر مقدار آب هر روز (در این حالت یک گالن)) احساس می کند مثل یک مامبو-جهبوی علمی است ، محک خوبی است که روی کاغذ خوب به نظر می رسد ، اما موردی که نیازهای آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است – و البته با توجه به رژیم شما ، به دلیل دریافت آب از غذایی که می خوریدهم.

آیا واقعاً باید یک نفر نوشید گالن آب هر روز؟ احتمالا نه. آیا این باعث می شود شما بیشتر سالم نوشیدن آب بیشتر از متوسط؟ البته تا حدی اما من احساس می کنم بزرگترین مزیت مصرف یک گالن آب در روز این است که شما خیلی بیشتر حرکت خواهید کرد ، چه شما همیشه بلند خواهید شد تا پوست کنده باشید.

آبرای مزایای واقعی سلامتی ، wخوب ، من دانشمند نیستم ، اما هر روز که می توانم در طول ماه نزدیک به یک گالن آب بنوشم (منسخت است!) ، و من نمی کنم احساس می کنم خیلی متفاوت است. پوست مداوم خشک من احساس نمی کند لغزنده و مرطوب من نیستم ضعیف صحبت کردن (اما چه کسی می داند ، شاید وقتی تورم را با این همه آب متوقف کنم ، تغییر کند)؛ و من هنوز آدم خیلی صبحگاهی نیستم. فقط حالا من از خواب بیدار شوم و آب بنوشم که به پوچی مانیتور دسک تاپم خیره شده ام. حدس می زنم نوشیدن آب به بیدار شدن من کمک می کند کمی بیش از هیچ کاری ، بنابراین وجود دارد شرط می بندم که پریدن در دوش بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب اثر مشابهی خواهد داشت. یا نوشیدن یک دم کرده سرد خوشمزه.

فکر کردن در مورد مزایای دیگری که متوجه شده ام سخت است به عنوان یک نتیجه از چالش تناسب اندام آب Lifehacker. خیلی بیشتر ادرار می کنم و می روم به حمام دائماً به من یادآوری می کند ، “آه ، من باید مدتی برای تمیز کردن حمام برنامه ریزی کنم ،آو این هرگز چیز بدی نیست. من همچنین کوزه آب خود را خیلی بیشتر تمیز می کنم – واقعاً هر روز. این هم خوبه! و معمولاً نوشیدن آب تمیز و گوارا ، نوشابه مضر نیست. من آخرین مورد را از ابتدای لمس نکرده ام مارس، و من مطمئن هستم که اگر هر روز کربوهیدرات و قند بی فایده ننوشم ، از مزایای سلامتی من نیز برخوردار است. ما هنوز منتظر ترازوی حمام هستیم به من توجه کنهنوز.

با این وجود این چالش آب من را به یاد فرض ساده ای می اندازد که الف اصلاح سریع باعث ایجاد یک سبک زندگی سالم نمی شود. فقط با ایجاد یک تغییر شدید در زندگی خود نمی توانید به بدن بهتر برسید – به عنوان مثال ، هر روز مقدار بیهوده ای آب بنوشید. تغییر تدریجی در بسیاری از مناطق نتیجه خوبی خواهد داد پرداخت بهتر از یک تغییر شدید در منطقه مورد نظر ، مگر اینکه شما به یک تغییر آشکار در سلامتی مانند “دیگر فست فود” دیگر نیاز نداشته باشید.

دقیق تر ، فکر می کنم اگر ارزیابی تازه کشف شده از آب – نه اختصاص اختصاصی یک گالن در روز ، بلکه صرفاً درج آب بیشتر در زندگی من – را با سایر فعالیت ها ، مزایای ملموس تری برای سلامتی می بینم. شاید یک پیاده روی خوب در طول ناهار چند بار در هفته ، یا زمان خاصی روی دوچرخه در حال چرخش است. یا حتی چیزی به اندازه “خوابیدن هر شب در یک زمان معقول” یا “استراحت بیشتر از کامپیوتر احمق ، خط نجات من به دنیا در طول پاندمی. “

این بزرگترین فایده ای است که تاکنون از این چالش سه هفته ای آب به دست آورده ام. این باعث بهبود پوست من نشده است، افسوس ، اما من را ساخته است بیشتر در مورد یک سبک زندگی سالم فکر کنید. و در نتیجه ، من شروع به انجام کار کردم تغییرات کوچک دیگری که امیدواریم منجر به آنها شود پیشرفت های تدریجی نوشیدن این آب هر روز هکتاربوده است یادآوری خوب بر سلامتی اگر عملی اجباری نیست که باعث شارژ مجدد من شود سلامتی فی نفسه.

تمام این گفته ها این بود که مثانه من احتمالاً در سطح المپیک است در این لحظه. اگر هر چیزی در این ماه تمرین کند ، این است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir