[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان آیا می توانید واقعاً از طریق توییتر درآمد کسب کنید؟

عکس: پریماکوف (شاتر استوک)

توییتر دارد شروع می شود دو ویژگی جدید Super Follows و Ticketed Spaces که به گفته این شرکت به سازندگان کمک خواهد کرد تا از پیروان خود درآمد کسب کنند. آیا معنی می دهد آیا می توانید با استفاده از برنامه رسانه های اجتماعی زندگی مناسبی داشته باشید؟ احتمالاً نه ، مگر اینکه توییتر عظیمی را که می خواهید داشته باشید تا محتوای خود را با قیمت بالا مصرف کنید. در اینجا نحوه عملکرد ویژگی های جدید آورده شده است.

در حال حاضر ، Super Follows و Bicketed Space فقط با دعوت است

Super Next چیزی شبیه به پاترون، مانند اجازه می دهد سازندگان محتوا برای دسترسی به محتوای اختصاصی ماهانه 2.99 دلار ، 4.99 دلار یا 9.99 دلار از پیروان خود هزینه می گیرند. اینکه این محتوای اضافی چه چیزی باشد می تواند به سازندگان بستگی داشته باشد ، اما می تواند به صورت توییت های پاداش ، دسترسی به گروه های جامعه شخص ثالث یا اشتراک خبرنامه باشد.

فضاهای دارای بلیط به عنوان رقیب پرداخت شده برای برنامه تماس صوتی Clubhouse طراحی شده است و به شما امکان می دهد برای دسترسی به اتاق های صوتی انحصاری در توییتر بین 1 تا 999 دلار از کاربران هزینه بگیرید. از نظر فنی ، Spaces ، که در بهار گذشته در بتا راه اندازی شد ، در حال حاضر برای کاربرانی وجود دارد که حداقل 600 دنبال کننده دارند. بخش “بلیط” بخش جدید است (و در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی باز است).

برای دسترسی به این ویژگی ها در حال حاضر ، کاربران باید دنبال کنندگان زیادی داشته باشند (10 هزار نفر برای فوق العاده دنبال کنندگان ، 1000 نفر برای فضای بلیط) ، در توییتر فعال باشند ، 18 ساله باشند و در ایالات متحده زندگی کنند. واجد شرایط بودن برای Super Traces را می توان یافت اینجاو برای فضاهای بلیط ، اینجا. (بر اساس توئیتر در صورت واجد شرایط بودن اما پذیرفته نشدن ، در حالی که خدمات برای کاربران بیشتری باز است ، به لیست انتظار اضافه می شوید).

با ورود به برنامه تلفن همراه توییتر و جستجوی گزینه “درآمد درآمد” در نوار کناری سمت چپ ، می توانید واجد شرایط فضاهای بلیط (موجود برای iOS و Android) یا Super Follows (فقط iOS) هستید.

اگرچه از هیچ چیز بهتر است ، اما دستمزد زیاد نیست

توییتر می گوید که در ازای سود بالقوه شما 3٪ تخفیف در نظر گرفته شده است ، اما اگر بیش از 50،000 دلار درآمد در سایت داشته باشید به 20٪ می رسد. این فقط آغاز است – بیش از حد Tech Crunch اشاره می کندهم گوگل و هم اپل اضافی 30٪ تخفیف برای خرید در برنامه های کاربردی در سیستم عامل های تلفن همراه. و وقتی مالیات فدرال و ایالت را در نظر بگیرید ، این 23٪ دیگر است (میانگین) بخشی از درآمد باقیمانده شما. با فرض اینکه شما آنقدر خوش شانس باشید که می توانید 70 هزار دلار از طریق توییتر درآمد کسب کنید ، سود زیر مالیات زیر 30 هزار دلار را خواهید دید.

در مقابل ، Patreon فقط 5٪ -12٪ از درآمد سازنده را می گیرد ، بدون هیچ گونه هزینه اضافی خرید درون برنامه ای (از آنجا که این یک بستر وب است). به همین دلیل ، سخت است که حداقل در حال حاضر Super Follows را به جای یک رقیب مستقیم ، به عنوان یک شیشه مشهور ببینیم.

ردیف پایین

مانند ابزارهای درآمدزایی که توسط دیگر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ارائه شده است (توسط TikTok به اینستاگرام) ، به احتمال زیاد از این برنامه ها درآمد زیادی کسب نخواهید کرد مگر اینکه یک فرد مشهور باشید یا تعداد زیادی فالوور داشته باشید – و البته مجبورید حتی بیشتر محتوا برای اینکه اشتراک ها برای پیروان شما مفید باشد.

همچنین باید تصور کنید که واقعاً این کار را خواهید کرد گرفتن پرداخت مشترکین ، که به سختی تضمین می شود. توییتر تقریباً 2٪ از پیروان شما را می پذیرد می تواند ، شاید آماده پرداخت هزینه های توییت ها یا سایر مطالب خود باشید ، اما این فقط یک حدس است – ویژگی های جدید هستند ، بنابراین داده های زیادی برای اشاره وجود ندارد و مردم فقط نمی خواهند برای توییتر هزینه کنند. یکی فرض می کند که یک کارتون وب محبوب بهتر از حسابی است که عمدتا چریکی است ، اما چه کسی مطمئناً می داند؟ این توییتر است.



[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir