آیا واقعاً می توانید الگوریتم توییتر را قطع کنید تا نمایش توییت های پیشنهادی را متوقف کند؟


آرم توییتر و تعدادی از آن شماره های سبز موجود در Matrix

عکس: تو لیم (شاتر استوک)

در حالی که توییتر یکی جدید خود را راه اندازی می کند توییتر آبی سرویس اشتراک ، بعضی از ما هنوز آرزوی روزهای گذشته را داریم وقتی جدول زمانی چیزی بیشتر از یک تویت نبود ، یکی پس از دیگری ، از افرادی که تصمیم گرفتید آنها را دنبال کنید. یک هک در لیست خاموش وجود دارد که قرار است به شما کمک کند این تجربه قدیمی مدرسه را تقلید کنید ، اما آیا واقعاً کار می کند؟

هک کردن است اینجا، و این فقط لیستی از کلمات کلیدی است که برای پاک کردن سابقه خود باید صامت کنید. اگر با ویژگی بی صدا آشنا نیستید ، فقط به تنظیمات توییتر بروید در بخش تنظیمات برگزیده محتوا ، و می توانید هر کلمه یا عبارتی را که دوست دارید به مدت 24 ساعت ، یک هفته ، یک ماه یا برای همیشه بی صدا کنید. اگر از میم ها خسته شده اید یا نمی خواهید در مورد یک سیاستمدار خاص چیزی بشنوید ، می توانید آنها را در لیست بی صدا خود قرار دهید.

اما بهک این کلمه کلیدی: Iاین بر اساس این فرض است که برخی از برچسب های توییتر داخلی با مواردی که شما نمی خواهید در جدول زمانی خود ظاهر می شوند. به عنوان مثال ، وقتی شخصی که او را دنبال می کنید به شخصی پاسخ دهد که شما آن را پاسخ ندهید ، هر دو پیام در تاریخ شما ظاهر می شوند و از نظر تئوری یک کلمه کلیدی خاص وجود دارد که آن را علامت گذاری می کند. یا اگر شخصی که دنبال می کنید توئیتی را “دوست دارد” که در غیر این صورت برای شما نمایش داده نمی شود ، ممکن است توییتر تصمیم بگیرد به هر حال آن را به شما نشان دهد. این بخشهای کوچکی از مواردی که ممکن است از دست داده باشید یا پیشنهادی برای دنبال کردن به افراد؟ همچنین قرار است آنها در این هک قرار بگیرند.

متاسفانه کار نمی کند با تشکر از نویسنده برای انتشار لیست ، نظرات در صفحه github بیشتر مثبت است و پیشنهاد می کند که یک یا دو نفر که نمی توانند او را وادار به کار کنند ، کار اشتباهی انجام می دهند. اما ناراضی ها حق دارند. خود توییتر در زمان انتشار مستقیم این لیست ، توییت کرد با بیصدا کردن این کلمات کلیدی پیشنهادهایی از جدول زمانی شما برداشته نمی شود.

اما من آن را امتحان کردم ، برای هر مورد. من لیست را مرور کردم ، همه چیز را از صدا خفه کردم ActivityTweet به suggest_pyle_tweet به suggestrecycledtweet_inline. و نتیجه – در مرورگر من و در برنامه تلفن من – بوکی بود. من هنوز توییت هایی دارم که می نویسند “[your friend] و 3 نفر دیگر “و” را دوست داشتند[your friend] پاسخ داد “علی رغم سکوت.

یکی از دلایلی که می توان به راحتی باور کرد که آنها واقعاً م workثر هستند؟ توییتر پیشنهادهای خود را به طور قابل پیش بینی وارد نمی کند ، بنابراین هنگامی که کلمات را غرق می کنید ، می توانید کمی بدون دیدن هر یک از آنها بروید. هنگام تحقیق درباره این آهنگ و حتی قبل از غرق شدن در کلمات کلیدی که نمی دیدم ، بی وقفه توییتر خود را مشاهده می کردم بسیاری از توییت های پیشنهادی حدس می زنم آنها فقط وقتی ظاهر می شوند که شما حداقل انتظار داشته باشید.

آیا ممکن است پارازیت باعث از بین رفتن برخی پیشنهادات خاص شود ، پیشنهادی که هنگام آزمایش متوجه آنها نشدم؟ شاید ، اما تأیید آن دشوار است. سعی کردم کلمات کلیدی موجود در لیست منبع صفحه HTML T خود را جستجو کنمجدول زمانی witter نشان داده نشد (حتی وقتی مستقیماً به پیام پیشنهادی نگاه می کردم و حتی این مورد را بررسی می کردم). اگر این ویژگی تاکنون کارساز بوده است ، توییتر برای جلوگیری از این کار ، کد خود را تغییر داده است. یا شاید فکر کردن همیشه مطلوب بود.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes