[ad_1]

زنی که لباس ورزشی یک پارچه مشکی پوشیده است ، در زمینی در فضای باز تنیس بازی می کند

عکس: وایلر (Shutterstock)

طبق تجربه من ، لباس های ورزشی بیشتر بخشی از تبلیغات اینستاگرام هستند و مدتی در آنجا فکر می کردم هالارا سعی می کند آنها را به تنهایی به وجود آورد. اما طبق دو مقاله اخیر از نشریات مستقر در نیویورک (نیویورک تایمز و برش) ، این چیزها همه جا هستند (بدیهی است که در نیویورک) و مردم گیج شده اند. اصلا چه تمریناتی باید انجام دهید انجام دادن در آنها؟

نویسندگان هر دو مقاله به این نتیجه رسیدند که لباس های ورزشی شبیه شما هستند میتوانست در هر زمان ورزش کنید ، حتی اگر قصد انجام آن را ندارید. به عبارت دیگر ، آنها “لباس ورزشی” هستند. به عبارت دیگر ، آنها جایگزینی شیرین و قابل قبول از نظر اجتماعی برای شلوارهایی هستند که احتمالاً قصد عرق کردن در آنها را ندارید.

اما ورزش با لباس ایده چندان عجیبی نیست. عمر لباس های تنیس کمی بیش از 100 سال است، و دامن های دویدن در سال 2010 از رونق برخوردار است

یک لباس دویدن منطقی است: شما معمولاً می خواهید دویدن را انتخاب کنید شورت فشاری نازک برای جلوگیری از کبودی، و بسیاری از شورت های در حال اجرا شامل لایه دوم روی آنها می شود. چرا این لایه دوم دامن را به جای زنان درست نمی کنید؟ دونده پیدا کردم در مورد لباس های ورزشی در انجمن ها چیزهای خوبی بگویید، که نشان می دهد لباس ها به خوبی کار می کنند – اگر آنها به درستی مناسب باشند. (ممکن است شلوارک کوتاه برخی مارک ها بلند شود یا خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد.)

به نظر می رسد لباس های ورزشی طوری طراحی شده اند که بدون سوتین پوشیده می شوند و این می تواند گزینه های شما را محدود کند. اگر واقعاً می خواهید در آنها تمرین کنید ، احتمالاً می خواهید از زیر سوتین ورزشی بپوشید. به همین دلیل ، به نظر می رسد دونده ها لباس های بدون سوتین قفسه ای داخلی دوست دارند. در همین حال ، پوشندگان معمولی اغلب می خواهند لباس هایی با سوتین های قفسه ای (یا حتی سوتین با حمایتی بیشتر) رایج تر باشد.

اگر واقعاً می خواهید ، لباس های ورزشی علاوه بر دویدن و تنیس ، می تواند برای انواع تمرینات نیز مفید باشد. دامن به اندازه کافی برای دوچرخه سواری کوتاه است و می توانم ببینم که یک لباس پر سر و صدا پوشیدن در کلاس زومبا سرگرم کننده است. اما اگر فقط فکر می کنید لباس های ورزشی زیبا هستند و نمی خواهید تمرینات خود را پیرامون آنها برنامه ریزی کنید ، حس مد مدرن خود را بپذیرید و آنها را بدون کار کردن در آنها بپوشید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir