[ad_1]

زنی که مارپیچی در دست دارد که به شکل T و کوچک است.

عکس: تصویر نقطه Fr (شاتر استوک)

با اخباری که تیم حفاظت از بریتنی اسپیرز از برداشتن ریمل ممانعت نکردند، چندین نفر نشان دادند که امکان حذف وجود دارد خودت نیروی دریایی – فقط رشته ها را بگیرید و بکشید. اگر این گزینه برای بقیه ما یک گزینه وسوسه انگیز به نظر می رسد ، باید بدانید که پزشکان در صورت امکان انجام عمل در مطب را بی خطرترین می دانند.

IUD یا IUD، یک قطعه پلاستیکی یا فلزی به شکل T است که در رحم قرار می گیرد. با نگه داشتن رحم شما بدون کودک به مدت سه تا 12 سال (بسته به نوع دریافتی شما) با 99٪ بازده ، به عنوان کنترل بارداری عمل می کند. نصب می تواند دردناک باشد ، اما حذف معمولاً سریع و بدون درد است.

روش حذف ساده است: IUD دارای رشته هایی است ، بر خلاف رشته پد. گرچه مارپیچ در رحم است ، رشته ها از طریق دهانه رحم به واژن آویزان می شوند. اگر انگشتان خود را به اندازه کافی در واژن وارد کنید و بسیاری از ارائه دهندگان به شما توصیه می کنند ، می توانید آنها را احساس کنید رشته ها را ماهانه بررسی کنید تا مطمئن شوید که هنوز سر جای خود هستند. هنگامی که ریمل را برمی دارید ، تامین کننده شما به راحتی رشته ها را می کشد ، مانند برداشتن تامپون. IUD باید بلافاصله بیرون بیاید.

این چیزی است که معمولا اتفاق می افتد اما اگر نه ، پس چه؟ پسندیدن Jen Gunther متخصص زنان می نویسد، شما می خواهید به یک متخصص حذف ریمل مراجعه کنید زیرا او می داند که کشیدن چقدر سخت است ، چه چیزهایی انتظار می رود و چه کاری باید انجام دهد اگر همه چیز طبق برنامه پیش نرود:

از بین بردن ریمل مژه و ابرو به 4 سال تحصیل پزشکی و سپس 4 یا 5 سال اقامت دیگر احتیاج ندارد ، اما تشخیص اینکه چه چیزی ممکن است کاملا درست نباشد و دانستن اینکه در مورد آن چه کاری باید انجام دهید. اگر IUD در دیواره رحم یا دهانه رحم قرار گرفته باشد ، هیچ راهی برای دانستن قبل از کشیدن وجود ندارد. ما کاملاً دقیق می کشیم ، زیرا مارپیچ فقط باید بیرون بیاید. اگر مقاومتی وجود داشته باشد ، ما نمی دانیم که یکی از بازوهای مارپیچ به راحتی نمی خواهد سقوط کند یا مارپیچ در رحم یا گردن رحم جاسازی شده است.

گانتر یکی از همکارانش را برداشته و او را گیر افتاد. وی گفت: “من یک متخصص زنان و زایمان هستم و نمی توانستم بفهمم که برداشتن آی یو دی ام مشکلی دارد تا زمانی که اشتباه باشد.”

در حالی که اتفاق نظر بین پزشکان این است که حذف حرفه ای بهتر از DIY است ، آنها در مورد بد بودن ایده اختلاف نظر دارند. گونتر می گوید ، لطفا سعی نکنید خانه خود را بردارید. دیگران ، مانند ذکر شده در این بخش Healthline، من فکر نمی کنم هم اگر به خوبی آگاه باشید و با احتیاط پیش بروید خطرناک است.

اشلی برانت متخصص زنان می نویسد اینکه “اگر تلاش برای برداشتن آی یو دی خود در خانه بعید است به طور جدی مضر باشد ، اما خطر اصلی این است که فقط کار نمی کند.” ممکن است در نهایت آی یو دی نصف ، نیمی از دهانه رحم ، که خطرناک نیست ، باشد بسیار ناراحت کننده بنابراین به هر حال مجبورید برای مراقبت از آن به اتاق اورژانس بروید.

Bedsider توصیه می کند اگر می خواهید آی یو دی خود را بردارید اما در تعیین وقت مشکلی ندارید ، به دنبال تهیه کننده ای باشید که بتواند کار را زودتر از متخصص زنان و زایمان عادی انجام دهد. (اگر هزینه ای مهم است ، کلینیک هایی مانند برنامه ریزی والدین را در نظر بگیرید که مراقبت از مقیاس کشویی را ارائه می دهند.)

علاوه بر ایمن تر ، حذف حرفه ای نیز سریعتر انجام می شود جایزه شما خواهد بود می توانید با یک ارائه دهنده درمورد اینکه بعد چه کاری باید انجام دهید صحبت کنید – خواه اینطور نیست گرفتن ریمل جدید ، تغییر کاربری در گزینه دیگری برای کنترل بارداری یا برنامه ریزی بارداری.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir