[ad_1]

من اینترنت جهانی را برای فرهنگ جوانان آزمایش کردم و نتایج مثبت اعلام شد: همه چیز در این هفته تحت تعقیب است. ما حتی در مورد استعمار زهره صحبت می کنیم ، که جالب است … اگر غیرممکن نباشد.

این هفته در TikTok: برنتلی و جفری دوستان جدیدی پیدا می کنند

مثبت مثبت را با داستان برنتلی و جفری شروع می کنم. این دو کودک کانادایی عاشق فیلم ، کمیک و توله سگ هستند ، اما دوستان زیادی ندارند. آنها نیز چنین می کنند به TikTok برگشت.

“اگر شما در مونکتون ، نیوبرانزویک زندگی می کنید ، یا معمولاً در نیوبرانزویک هستید ، ما واقعاً دوست داریم دوستان شما باشیم زیرا در حال حاضر فقط ما دو نفر هستیم ، می دانید؟” برنتلی در یک ویدیوی اخیر گفته شده است.

واکنش متفاوت بود. Hatters گفت که این فیلم دلگیر و تأسف آور است. دیگران گفتند که برنتلی و جفری عالی بودند و شما خوش شانس خواهید بود که با آنها راه بروید. اما به هر حال ، این ویدیو ویروسی شد و به زودی برنتلی هزاران سرنخ جدید و میلیون ها بازدید داشت. بنابراین او جلسه ای ترتیب داد و بسیاری از بزرگان آمدند، و آنها حتی sodie pop را آوردند! گاهی اوقات اینترنت به هیچ وجه شرور نیست.

این هفته در جریان: فکر می کنم شما باید فصل 2 را ترک کنید

اگر تیم رابینسون را ندیده اید فکر کنم باید بریمن حسادت می کنم که شما برای اولین بار آن را تجربه می کنید. این خنده دارترین و باهوش ترین نمایش تلویزیون است. ITYSL عمیقاً عاشق شوخ طبعی شخصیت هایی می شود که ناتوانی در پیمایش هنجارهای اجتماعی به ناچار منجر به طغیان عمومی می شوند. خوش می گذرد؛ نمایش عالی برای نسل در اینترنت است. فصل اول منجر به اشتراک گسترده شد هات داگ گای مم– مردی با کت و شلوار هات داگ که قول داده بود به راز کسی که موتور ماشین را شکسته است ، یک کپسول کامل از کابوس 2020 برسد – بنابراین به آنجا بروید و قبل از اینکه به حالت رفتاری تبدیل شود ، آن را بررسی کنیدثبت شده این در Netflix است و وقتی کارتان تمام شد ، رابینسون را دنبال کنید دیترویت، از نظر جنایی دست کم گرفت خودت را نشان بده کمدی مرکزی.

این هفته در بازی های ویدیویی: سربازان آمریکایی سالن های ورزشی افغانستان را پس می گیرند

هفته گذشته ، نیروهای آمریکایی و ناتو از فرودگاه بگرام عقب نشینی کردند در افغانستان ، هر دو A را پشت سر گذاشتغیرنظامیان فغانی با آینده نامشخص و برخی ضعیف روبرو هستند الاغ Pokeدوشنبه وقتی با هزاران سرباز جوان پر شد ، بگرام میزبان یک سرباز پر رونق بود پوکمون برو جامعه ، با سالنهای بدنبال رقابت که فقط توسط قوی ترین Pokemon محافظت می شوند. اکنون که نیروها از بین رفته اند ، کسی برای جنگیدن وجود ندارد. سالن های ورزشی Pogramon در نیروی هوایی Bagram مستقر شده اند ، جایی که فقط قوی ترین و بلندترین ها در آن زندگی می کنندCP گوگل اکنون آنها از خود در برابر ضعیف دفاع می کنند.

مطابق با ستاره ها و راه راه ها، آ لوتاد کوچک دیوانه به مدت ده روز از نمازخانه جنگجو در بگرام دفاع می کند ، و هارون یک سالن ورزشی دیگر را برای دو هفته. یک طرف خوب نیز وجود دارد ، همانطور که توسط جان ساتر ، یک بازیکن Pokemon ، یک نظامی ، اشاره شده است. وی گفت: “من مطمئن هستم كه در جایی در افغانستان كودكی مباهات می كند تا كنترل یك آمریكایی را بدست گیرد گوگل تناسب اندام ، “او گفت.

این هفته در موارد همه گیر جهانی: کودکان در حال آزمایش مثبت COVID هستند

دانشجویان باهوش انگلیسی نتایج آزمون COVID را برای گرفتن آخر هفته جعل می کنند. قبل از اینکه توسط TikTok ممنوع شود ، #fakecovidtest یک هشتگ پر رونق با بیش از شش میلیون بازدید بود. پر بود از نوجوانانی که در آزمایش COVID از کوکاکولا ، آب لیمو و سایر مواد دور ریخته بودند تا نتیجه مثبت بدست آورند.

در کمال تعجب ، فیلم های TikTok فقط ترول نبودند: بدیهی است که می توانید جریان جانبی COVID را قطع کنید تست با ریختن آن در مایع اسیدی مانند آب لیمو ، اما نتایج مثبت این آزمایش احتمالاً منجر به آزمایش PCR غیر هکر برای تأیید می شود. به علاوه ، این فقط ایده خوبی نیست.

جف بارتون ، دبیرکل انجمن رهبران مدرسه و کالج گفت: “ما مطمئن هستیم که این شامل اقلیت بسیار کمی دانش آموز است و در بیشتر موارد از آزمون ها به درستی استفاده می شود.” به iNews انگلیس گفت.

وی افزود: “با این حال ، ما از والدین می خواهیم كه اطمینان حاصل كنند كه از آزمونها سو abاستفاده نمی شود و به دانش آموزان علاقه مند به واكنش های شیمیایی پیشنهاد می كنیم كه بهترین محل برای آموختن آنها درسهای شیمی در مدرسه است.”

ویدیوی ویروسی هفته: چگونه زهره را ترفرمی کنیم

من حتی نمی توانم بفهمم که چگونه یک گیاه ریحان را در حیاط خانه خود زنده نگه دارم ، اما یوتیوب مبتنی بر علم Kurzgesagt – به طور خلاصه کشف کنید که چگونه سیاره زهره را شکل می دهد. دمای ونوس به اندازه کافی بالا است تا سرب را ذوب کند ، و جو تقریباً به طور کامل از CO2 تشکیل شده است ، بنابراین کار آسانی نخواهد بود. این طرح به منظور پاک کردن CO2 از اتمسفر با ساخت آینه هایی به اندازه کافی بزرگ است که می تواند تمام نور خورشید را از سیاره مسدود کند ، جو مرگبار را منجمد کرده و سپس CO2 را به جای دیگر بفرستد. از آنجا ، ما به نوعی بلوک های عظیم آب مایع را از ماه اروپا منتقل خواهیم کرد ، و سپس خورشیدهای مصنوعی مینیاتوری را از آینه های فضایی ایجاد خواهیم کرد … می دانید چه؟ این کار نمی کند اما به هر حال یک ویدیوی سرگرم کننده است. امید است که در آینده یک سیاره قابل سکونت داشته باشیم خوب است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir