آیا واقعاً گیاهان آپارتمانی در هوای شما فیلتر می شوند؟


تصویر مقاله تحت عنوان آیا گیاهان آپارتمانی در واقع در هوای شما فیلتر می شوند؟

عکس: aapsky (شاتر استوک)

گیاهان کاملا زیبایی هستند ، غذا ، سایه و هوای قابل تنفس برای ما فراهم می کنند ، اما جادویی نیستند بله ، جنگل های گرمسیری هستند حیاتی برای اکوسیستم ما زیرا آنها کربن را از هوا فیلتر می کنند و اکسیژن ایجاد می کنند – اما این ایده استگیاهان می توانند عادت کنند فیلتر کردن سموم از هوای خانه هایمان مثل این است این گزارش در اقیانوس اطلس اشاره دارد، مزخرف خواستن. به همین دلیل است که شما باید گیاهان را به عنوان تزئین یا برای تبلیغ خریداری کنید سلامتی شخصی-ولی خدمت نکردن مانند تصفیه کننده هوا.

چرا گیاهان خانگی نمی توانند هوای شما را به طور م filterثر فیلتر کنند

در طبیعت واقعا گیاهان ما با اکسیداسیون هوا اکوسیستم خود را سالم نگه می داریم به عنوان غرق کربن، و حتی جذب برخی از آلاینده ها، اما اثر دقیقاً کاهش نمی یابدبا توجه به سایت اطلاعات سیگنال علمیبه طور م effectivelyثر سموم را از هوا فیلتر کند شما نیاز خواهید داشتبین 10 تا 1000 [plants] برای هر متر مربع از فضای زندگی شما “ مگر اینکه در گلخانه زندگی کنید، این گزینه خیلی واقع بینانه ای نیست.

این ایده که گیاهان فیلتر و تصفیه می شوند هوا در یک فضای محدود در ارتقا یافت دهه 1980 ، وقتی ناسا دانشمند بیل ولورتون مطالعه ای انجام داد در توانایی بعضی از گیاهان خانگی حذف کردن ترکیبات آلی فرار از هوای داخل محیط. این کشف بود طراحی شده با دید به فضانوردانی که مدت طولانی در محفظه های مهر و موم شده زندگی می کنند ، اما اکنون رایج است از دست دادنبه عنوان مدرک استفاده می شود چرا باید گیاهان بیشتری برای پراکنده کردن در خانه خود خریداری کنید. پسندیدن استاد مهندسی دکتر مایکل وارینگ او گفت اقیانوس اطلس، نتایج نظرسنجی 1989 در مورد متوسط ​​خانوار اعمال نمی شود:

“وولورتون اندازه گیری كرد كه آیا گیاهان خانگی می توانند VOC ها را از یك محیط آزمایشگاهی كه هوا نرفته است خارج كنند. اما خانه یک محفظه هوا نیست. پنجره ها و درهای باز ، جریان و نشتی و شلوغی بیشتر وجود دارد. ”

اگر شما دانشمند یا فضانوردی هستید که ساعت ها در یک محفظه هوا نمانده است ، بهتر است یک یا دو گیاه را با خود ببرید.. اگر نگران هوای تازه در خانه خود هستید ، پنجره ای را باز کنید.

به دلایل زیادی هنوز باید گیاهان را در اطراف خود نگه دارید

به جای خرید خاص گیاهان با امید کاذب که شما را تمیز می کنندهوا شما، آنها را بخرید آنها از مزایای روانی و عاطفی برخوردارند. مطابق با خط سلامتزندگی در پر از گیاهان خانه می تواند کمک کند کوتاه سطح استرس و افزایش بهره وری. نه فقط بو گیاهانی مانند نعناع یا اسطوخودوس ایجاد بیشتر محیط آرامش بخش ، تجارت از مراقبت از گیاه می تواند شما را بهبود بخشد حالت. CNBC گزارش داد بر مطالعه ژاپنی که دریافت که کارمندان اداری تمام وقت که برای مراقبت از گیاهان خود استراحت می کنند ، میزان ضربان قلب و اضطراب را کاهش می دهد.

البته ، برخی از سایتهایی هستند که توانایی گیاهان را برای کمک به ما در کنار آمدن تبلیغ می کنند همچنین اینها ترویج استفاده از گیاهان برای بهبود کیفیت هوا. و در حالی که tپر کردن خانه خود با سبزه و گل مطمئناً مشکلی ندارد ، فقط بخاطر داشته باشید: گیاهان عالی هستند ، اما جادو نیستند – بنابراین بخانه الف بنفشه و هوا تصفیه کننده


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes