[ad_1]

لباس های شسته شده در یک سطل

عکس: فریدن هادی ركمان (شاتر استوک)

خشکشویی حذف روشی برای تجمع مواد شوینده را از بین ببرید، و همچنین هر نوع نرم کننده ، روغن بدن ، یا مواد معدنی آب سخت که با گذشت زمان در لباس شما جمع شده است. گرچه لباسشویی لباس درآوردن یک تکنیک دیرینه است ، برای برخی دوباره در کانون توجه است فیلم های ویروسی در شبکه های اجتماعی. و گرچه tاینجا هستند زمان هایی که لباس پوشیدن لازم است ، آنطور که مردم فکر می کنند موثر نیست –و در بسیاری از موارد می توان به طور کلی اجتناب کرد.

برای مبتدیان ، قهوه ای تیره یا خاکستری که در طول فرآیند حذف آب به آن تبدیل می شود همانطور که اکثر مردم فکر می کنند خاک و آلودگی نیست ، بلکه به دلیل ایجاد آب گرم است پارچه های رنگی را روان کنید. علاوه بر این ، فقط با استفاده از مواد شوینده کمتر می توان از نیاز به لباس پوشیدن جلوگیری کرد.

چگونه می توان از لباس پوشیدن لباس جلوگیری کرد

دلیل اصلی پاک کردن لباس های شسته شده به دلیل تجمع مواد شوینده روی لباس های شما است. با این حال ، بیشتر این تجمع در وهله اول اتفاق می افتد چون ما هستیم همه استفاده کنید مسیر مواد شوینده بیشتر از حد لازم است.

برای یک شوینده معمولی ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک است بیشترین بر دو قاشق غذاخوری برای یک بار بزرگ. برای بارهای کوچک یا متوسط ​​، ما به مقدار کمتری نیز نیاز داریم. درب پر ما که برای ریختن در ماشین لباسشویی آموزش دیده ایم بسیار زیاد است و در واقع کارساز است در برابر تمیز کردن لباس های ما حتی اگر دستورالعمل ها گفته شود شما باید بیشتر استفاده کنید ، نه به خاطر داشته باشید که آنها می خواهند بیشتر بخرند.

کف اضافی از تمیز کردن مناسب لباس جلوگیری می کند

وقتی مقدار زیادی مواد شوینده می گذارید ، او ایجاد می کند کف اضافی که لباس را از مالیدن به یکدیگر محافظت می کند ، که برای تمیز نگه داشتن لباس ها لازم است. برای واشرهای با کارایی بالا که سطح آب و کف را حس می کنند ، این می تواند باعث چرخه های شستشوی اضافی شود که می تواند باعث اضافه شدن وقت اضافی در حالی که آب اضافی را از دست می دهد ، شود.

علاوه بر کاهش کارایی ماشین لباسشویی شما ، کف زیاد همچنین از شستشوی کامل خاک و آلودگی دستگاه جلوگیری کنید ، که منجر به رسوب مجدد لباس می شود و می تواند بوی نامطبوعی را در دستگاه شما ایجاد کند. اگر متوجه بوی بد می شوید یا رسوب روی ماشین لباسشویی شما ، یکی از راه های خلاص شدن از شر آنها این است که کمی اضافه کنید بوراکس یا جوش شیرین به یک چرخه منظم.

بنابراین ، برای مبتدیان ، همه ما باید از مواد شوینده کمتری استفاده کنیم تا در وهله اول لباس های ما به درستی تمیز شود.

چه زمانی لباس خوب پوشیدن ایده خوبی است؟

اگر تجمع مواد شوینده دارید زیرا استفاده کرده اید خیلی زیاد ، به جای اینکه لباسشویی را در بیاورید ، می توانید لباس های خود را در مخلوط سرکه و آب خیس کنید. برای این کار ، برای هر یک چهارم آب یک لیوان سرکه مخلوط کنید و لباس را تا یک ساعت خیس کنید ، سپس لباس را در یک چرخه شستشوی عادی قرار دهید.

علاوه بر مواد شوینده ، مقدار زیادی نرم کننده پارچه یا آب سخت نیز می تواند در لباس شما بقایایی ایجاد کند. در این سناریوها ، برداشتن لباسشویی می تواند یک روش م effectiveثر باشد. بهترین است لباسشویی خود را محدود کنید به سفید ، چراغ ها و لباس های رنگی و سفیده ها را از رنگ ها جدا کنید تا به طور اتفاقی سفیدهای خود را رنگ نکنید.

برای انجام یک لباسشوئی دور گردن، یک لیوان بوراکس و یک لیوان جوش شیرین ، همراه با کمی مواد شوینده به یک وان آب داغ اضافه کنید. خشکشویی را به مدت چهار ساعت در این مخلوط خیس کنید ، سپس آب را تخلیه کرده و آن را از طریق یک چرخه شستشوی طبیعی انجام دهید.

سپس ، پس از حذف تمام این مانده ها ، می خواهید از مواد شوینده کمتری برای حرکت به جلو استفاده کنید ، بنابراین دیگر نیازی به این کار نیست.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir