[ad_1]

کمبود راهنما در این هفته تصویری از یک هفته خواب آلود در فرهنگ پاپ جوانان است. هیچ چیز خیلی ابتکاری ادامه پیدا نکرد ، فقط یک نمایش عالی عالی برای یک گروه پانک کاملاً مسلمان ، کاملا زن ، یک بحث پاپ کورن و یک یخچال کوچک Xbox.

این هفته در جریان: این قسمتهای لیدی است

من نمی دانم این یک روند است یا نه ، اما اخیراً گروههای زنانه پانک راک ظاهر شده اند. عالی است لیندا لیندا، کمتر عالی است مهرهای سرگردان، و اکنون یک گروه کاملاً مسلمان در طاووس است ما قطعات خانم هستیم.

شش-واردات بریتانیا ما را به فرهنگ مسلمان و پانک راک می برد و انتظارات و کلیشه های هر دو را برآورده می کند. پدر و مادر شخصیت اصلی آمنه انجام ندهید آنها می خواهند دخترشان پانک راک بازی کند و تحصیلاتش برای ازدواج. مدیر اسرارآمیز قطعات ممتاز یک پوشش کامل با دستبندهای سنبله دار می پوشد و در یک فروشگاه لباس زیر زنانه کار می کند. آهنگ های این گروه که در واقع مانند پانک راک به نظر می رسند و عناوینی مانند “Ain’t No One Gonna Honor Kill My Sister But Me” را دارند. نگاه کن این تریلر Lady Parts است در اینجا ، سپس طاووس را برای کل shebang بارگیری کنید. این شگفت انگیز است.

آیا پاپ کورن خود را اشتباه مسح می کنید؟

در طول این سال ها ، آیا شما به اشتباه پاپ کورن خود را در سینما پاپ کردید؟ TikToker کالین لپ فکر می کند ، و او یک راه حل دارد. به گفته لپ ، مشکل این است که روغن فقط در بالای ذرت توزیع می شود و بیشتر دانه ها خشک می ماند. راه حل: نی را در سطل بچسبانید و روغن را به ته آن بفرستید.

بیش از شش میلیون ها نفر ذرت کالین را مشاهده کرده اند و نظر دهندگان آن را تحسین می کنند و یا اشاره می کنند که قرار گرفتن جریان کره ذوب شده در کاه می تواند گیج کننده باشد. من این ویدئو را دوست دارم زیرا نشان می دهد مردم حق دارند دوباره به سینما برگردند و دوباره بحث های احمقانه ای درباره پاپ کورن داشته باشند.

هشتگ هفته: # 2018vs2021

فقط جوانان هشتگ مدرن # 2018vs2021 می سازند. موضوع این است که تصور کنید چگونه 2018 شما با مقایسه عکس ها با 2021 شما مبارزه می کند. من شخصاً نسبت به چند سال پیش کمی چاق و کمی کچل هستم ، اما اساساً همان شخص سفیدپوست اولیه و قدیمی هستم. اما کودکان واقعاً متفاوت هستند! آنها تصور متفاوتی از چگونگی گذشت زمان دارند – برای من 2018 تازه اتفاق افتاده است ، اما زمان بین 16 تا 19 یک عمر بود.

به هر حال، فیلم ها را ببینید و پروژه را به زمانی برگردانید که سه سال برای همیشه به نظر می رسید و شما آنقدر اطمینان داشتید که فکر می کنید شخصی به تغییراتی که شما متحمل می شوید علاقه مند خواهد شد.

این هفته در بازی های ویدیویی: این هفته E3 است … فقط احساسی مانند هفته E3 ندارد

این هفته E3 است ، اما ممکن است شما حتی آن را ندانید. با توجه به جزئیات جمع های بزرگ ، دنیای بازی های ویدیویی نمی توانند در یک مرکز همایش ها برای نمایش بازی ها و محصولات جدید جمع شوند ، بنابراین سر و صدا آن چیزی نیست که در گذشته بود. هنوز هم اعلامیه های بسیار خوبی در مورد بازی ها و محصولات آینده ارائه شده است تحویل از طریق جریان ویدئو ، البته.

  • نینتندو اولین عکس های بازی بعدی زلدا را نشان داد. عاقبت به نفس حیات وحش برای اکران در سال 2022 برنامه ریزی شده است.
  • اسکوئر انیکس اعلام کرد نگهبانان کهکشان بازی در تاریخ 26 اکتبر منتشر می شود.
  • دنباله ای از بازی مورد علاقه شخصی من از سال 2019 در حال آمدن است ، داستان طاعون: معصومیت. Plague Tale: Requiem در سال 2022 آزاد خواهد شد.
  • تاکنون بزرگترین اعلامیه برای بازی های ویدیویی این E3 اعلام شده است یخچال کوچک Xbox. مایکروسافت با بازی در ظاهر و شعار کنسول جدید خود ، به گیمرها قول می دهد “قدرتمندترین مینی یخچال در جهان”“، که شامل معماری خنک کننده Xbox Velocity خواهد بودو بدون شک تمام نوشیدنی های انرژی زا Monster مورد نیاز شما را ذخیره می کند. همچنین: این شوخی نیست. منظورم اینه که درسته نوعی از یک شوخی است ، اما در فصل تعطیلات واقعا می توانید یکی بخرید.

فیلم ویروسی هفته: چوب بری

ویدئوی ویروسی این هفته از خواننده رپ / مجازی تایلر ، خالق ، نوازنده ای است که کارهای او را نمی فهمم. من فراتر از هدف او هستم ، اما نبوغ را می شناسمیک phpbrain را بشنوید کمی بیشتر از یک دقیقه LumberJack ویدیو ، تایلر برای …چیزی (در واقع مطمئن نیستم که) روی تصاویر تحریک آمیز که شبیه یک فیلم فوق العاده 8 هستند و …چیزی

تایلر که یک محصول واقعی از دنیای آنلاین است ، از روزهای مای اسپیس در حال خلق هنری بی نظیر و بدون مانع است و من خوشحالم که او در خارج از کشور هر کاری انجام می دهد ، و خوشحالم که هنوز میلیون ها نفر فیلم های او را به اشتراک می گذارند و از آن لذت می برند. تایلر ، خالق اثبات این است که جستجوی بی وقفه برای پسندیدن و به اشتراک گذاری در دنیای آنلاین چنین نیست همیشه منجر به خسته کننده شدن ، وحشتناک ، پایین ترینمشترک-هنر مخرج؛ گاهی اوقات منجر به ترسهای غیرقابل توجیهی مانند چوب برهنه می شود. اگر می خواهید تایلر را درک کنید ، نگاهی به این ویژگی بیندازید فیلم توضیحات طول. اما اگر شما چیزی مثل من باشید ، هنوز نمی فهمید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir