آیا کلاسهای دفاع شخصی واقعاً ارزش آن را دارند؟


تصویر مقاله ای با عنوان آیا کلاسهای دفاع شخصی واقعاً ارزش آن را دارند؟

عکس: محصولات Syda (شاتر استوک)

دانستن اینکه چگونه از خود دفاع کنید احساس خوبی است. اگر خدای ناکرده شخصی با نیت بد از مسیر شما عبور کند ، می توانید از نظر تئوری شرایط را بهتر از آنکه در آن کلاس ها نبودید ، کنترل کنید. اما مفهوم “دفاع از خود” كلیسایی گسترده است كه بسیاری از مكاتب فكری را در بر می گیرد – بعضی از آنها سزاوار نگاه انتقادی ترند.

قبل از پرداخت هزینه های درس دفاع شخصی ، باید به چند نکته فکر کنید تا چیزی را که در طولانی مدت کمک چندانی نمی کند ، نفروشید.

کلاسهای دفاع شخصی عمومی شایستگی های خود را دارند

برای افراد ناآگاه ، مفاهیم کلی دفاع از خود می توانند مفید باشند. بیشتر برنامه های درسی آنها روندی دارد آموزش دادن دانش آموزان چگونه می توانند علائم را تشخیص دهند و شرایطی که می تواند خطرناک باشدو برای بسیاری از افرادی که قبلاً هرگز با تهدیدهای جسمی مقابله نکرده اند ، این علائم ممکن است ذاتی نباشد.

و منبه دست آوردن چگونه خنثی کردن تهدیدات بدون درگیری فیزیکی است مهارت قابل توجه – tبه طور کلی ، بیشتر مردم دوست دارند از آن اجتناب کنند خطر بالقوه عمومی بدون به خطر انداختن ایمنی جسمی آنها. تاکتیکهای کاهش اندازه گیری ، خواه ناخواه کلامی یا از نظر جسمی، همیشه اولین چاره است.

و بنابراین ، آقایکلاس دفاع شخصی به شما در سطوح مختلفی کمک خواهد کرد. بهمچنین نیاز دارید از آنها آگاه باشید مرز ها. طبق ائتلاف ملی علیه خشونت جنسی (NCASA) وب سایت پورتلند ، شهر اورگان:

این برنامه باید گزینه ها ، تکنیک ها و روشی برای تجزیه و تحلیل شرایط را ارائه دهد. این برنامه می تواند نشان دهد که معمولاً در بسیاری از شرایط کدام یک بهتر کار می کند ، اما هر موقعیت منحصر به فرد است و تصمیم نهایی به شخصی که واقعاً با این وضعیت روبرو است بستگی دارد.

آنها چه هستند محدودیت های دفاع از خود (و به طور کلی ورزش های رزمی)؟

این است خوب وقتی یک مربی دفاع شخصی به شما می آموزد که یک مهاجم را در کشاله ران کشتار کنید. این است بد هنگامی که آنها ادعا می کنند برخی از تکنیک ها می توانند شما را عطا کنند مهارت لازم برای غلبه بر چندین مهاجم ، از جمله کسانی که داشتن سلاح

متاسفانه چیزی شبیه به ویلا وجود دارد یک صنعت جعل هنرهای رزمی که “آموزش” تکنیک های غیر واقعی و اغلب کاملاً مضحک است. به عنوان مثال ، یک مربی را در نظر بگیرید که به دانشجویان نشان می دهد چگونه از خود در مقابل هدف قرار گرفتن محافظت کنند دو مهاجم جداگانه یا اون رول را تأکید می کند از یک استاد خودخوانده که به راحتی با چندین مهاجم برخورد می کند. آنها ‘اینها نمونه های سرگرم کننده ای هستند ، اما اگر بخواهیم آنها را با یک اونس اعتبار تصویب کنیم ، بلافاصله خطرناک می شوند.

چگونه خود را انتخاب کنیدحفاظت دوره یا هنرهای رزمی مربی

شما باید بدانید که مربی شما چه کسی است و سی چه رشته ای را آموزش دیدند. این را به عنوان کالج در نظر بگیرید: اگر مربی شما اولین نکته را در مورد افلاطون نمی داند ، نمی خواهید وقت و هزینه خود را برای تحصیل فلسفه سرمایه گذاری کنید؟

تو می خواهی که دوره های دفاع شخصی را در مدارس هنرهای رزمی که آموزش در یک رشته خاص را ارائه می دهند ، بگذرانید. جستجوی “دفاع از خود” مشترک می تواند شما را به آستانه این موارد برساند که در واقع در شرایط مناسب جسمی قرار نگرفته اند.

اهداف یادگیری خود را دریابید

اهدافی که ممکن است در جستجوی دفاع شخصی داشته باشد با اهدافی که ممکن است در آموزش یک ورزش رزمی خاص داشته باشد متفاوت است. هنوز هم ، یادگیری یک سبک دفاع شخصی – چه جودو ، جی جیتسو برزیل ، کیک بوکسینگ ، کاراته و غیره. – تمرین بدنی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت لزوم مهارت های خود را بهتر بکار گیرید. از آنجا که واقعاً در کلاس دفاع شخصی با مقاومت کامل جفت نخواهید شد ، ممکن است لازم باشد به سفر برو در یک هنر رزمی خاص ، برای فهمیدن اینکه واقعاً چه احساسی دارد که کسی شما را تحت فشار قرار دهد ، سعی کند شما را به زمین بیندازد یا مشت کند. تجربه عملی ، یا در حالت ایده آل سالها ارادت به ورزشهای رزمی ، بهترین راه برای آمادگی برای یک موقعیت خطرناک است.

هنوز ، کلاسهای دفاع از خود می توانند درسهای ارزشمندی ارائه دهند که افراد را با زمینه کلی و هشدارهای موقعیتی در مواجهه فیزیکی آشنا کند. درک این نکته مهم است که هیچ کلاس و آموزشی شما را شکست ناپذیر نمی کند.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes