آیا HIPAA از مردم در برابر موضوع واکسن محافظت می کند؟


نمای نزدیک از یک کارت واکسن از یک شخص به شخص دیگر منتقل می شود

عکس: ناتان هوارد (گتی ایماژ)

قانونی که تحت عنوان قانون قابلیت حمل و پاسخگویی بیمه درمانی یا HIPAA شناخته می شود ، بسیار اشتباه درک شده است. (برای یک چیز، آن می گوید HIPAA ، نه HIPPA.) آخرین افرادی که آن را اشتباه درک می کنند کسانی هستند که ادعا می کنند غیر قانونی است که از آنها س ifال می کنند آیا واکسینه شده اند یا خیر. متأسفم ، قانون اینگونه کار نمی کند. هیچ یک از اینها به این ترتیب کار نمی کند.

کشورهای HIPAA اینکه بیماران (این شما هستید) می توانند به سوابق بهداشتی شما دسترسی داشته باشند و افراد تحت پوشش مانند بیمارستان یا شرکت بیمه درمانی شما بدون رضایت شما نمی توانند سوابق بهداشتی شما را به اشتراک بگذارند.

مدارس ، کارفرمایان ، سازمان های اجرای قانون ، مشاغل ، سالن های کنسرت و افراد عادی در خیابان به HIPAA مقید نیستند. اگر پسر عموی شما می داند که باردار هستید و بدون رضایت شما به عمه خود می گوید ، این نقض HIPAA نیست. فقط بی ادبی است

اگر کسی می خواهد بداند آیا شما واکسینه شده اید ، نقض HIPAA برای پرسیدن نیست. HIPAA همچنین در مورد اینکه چگونه و چگونه پاسخ می دهید چیزی نمی گوید. این یک قانون مربوط به سوابق پزشکی است و به مکالمه بی ربط است.

HIPAA همچنین در مکالمه درباره اینکه آیا اگر در مکانی که به آن نیاز دارد ، دلیل دیگری برای استفاده نکردن از ماسک دارید ، اعمال نمی شود. و در واقع ، اگر می خواهید به فروشگاهی بدون ماسک به عنوان محل اسکان معلولین وارد شوید ، افراد داخل فروشگاه هستند در واقع ممکن است از شما سند معلولیت خود را بخواهد. قانون آمریکایی های دارای معلولیت در اینجا اعمال می شود ، نه HIPAA.

همه اینها گفت که شما هنوز نباید به افرادی که فکر می کنید دارای مشکلات سلامتی هستند و یا فکر می کنید مشکلات سلامتی را در مورد وضعیت پوشش یا واکسیناسیون آنها ایجاد می کنند ، سرزنش کنید. بسیاری از افراد دارای معلولیت به اندازه کافی افراد دیگری هستند که به وضعیت آنها شک می کنند و من نمی توانم آنها را سرزنش کنم.

این پست در ژوئیه سال 2020 با عنوان “HIPAA به این معنی نیست که شما نمی توانید از مردم بپرسید چرا ماسک نمی زنند” منتشر شد. برای بحث و بحث در مورد وضعیت واکسیناسیون در 18 مه 2021 به روز شد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes