ابتدا گوجه فرنگی ها را در پایین گیاه خود ببرید


تصویر مقاله با عنوان ابتدا گوجه فرنگی ها را در پایین گیاه خود ببرید

عکس: فوتوکوست (شاتر استوک)

این سال مال من است سال اول به عنوان یک باغبان. فکر می کنم خوب پیش می رود ، خصوصاً وقتی فکر می کنی که من چنین کرده ام یک داستان از بین بردن هر گیاه خانگی که سعی کرده ام زنده بمانم (حتی گیاهان هوایی). من به زودی غذا می خورم موجود ذرت ، گوجه فرنگی و یک مقدار واقعا پوچ گوجه فرنگی و من هیجان زده هستم.

گرچه چیزهای زیادی یاد گرفتم ، هستماو در نوشتن هر چیزی در مورد باغبانی مردد بود زیرا این یک موضوع بسیار پیچیده است و افرادی که با آن سر و کار دارند نیز هستند زیاد در آن (و من نمی خواهم آنها را آزار دهم). اما دیروز این نکته کوچک گوجه فرنگی را در توییتر دیدم و صادقانه گفتن آن خیلی خوب بود که آن را به اشتراک نگذارم.

من نمی دانم Sean متخصص گیاه چه کسی است ، اما توصیه او موافق آنچه همسایه من نگه می دارد ، است. به من گفتن: منهمه چیز در مورد انرژی است. به گفته شان ، “یک گوجه فرنگی غلیظ در نزدیکی ته گیاه بیشتر مواد غذایی را جذب می کند. بنابراین اگر نزدیک به رسیدن است ، آن را بگیرید و درون کیسه کاغذی با یک موز / سیب را به پایان برسانید و انرژی بیشتری برای گوجه فرنگی صرف می شود. “

این مصادف با آنچه همسایه من در مورد شاخه های گوجه فرنگی به من گفت: شاخه های بزرگ را – به شرطی كه روی آنها گل نباشد – در قسمت پایین گیاه بچینید تا به بلندتر شدن گیاه کمک کند.

باز هم ، این اولین سال من با هر باغی است – و اولین سال من برای زنده نگه داشتن گیاهان است – بنابراین من تحقیق باغبانی موازی برای آزمایش همه این اطلاعات جدید انجام نداده ام ، اما من اراده پسرهای بزرگ را به محض رسیدن به حداکثر بلوغ از ته گوجه هایم بردارم (من می خواهم همه گوجه هایم مواد مغذی و تا حد ممکن انرژی بگیرند ، اما من هم خیلی بی تاب هستم.)


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes