ابزار آشپزخانه استفاده نشده را با استفاده از روش جعبه الک کنید


عکس از بالا به پایین انواع ابزارهای آشپزخانه (هاون و آجیل ، وردنه چوبی ، لیوان های اندازه گیری فلز ، سرورهای پای ، همزن ، حوله ، تخته های برش چوبی ، قابلمه اسپرسو روی آشپزخانه ، الک غربال ، آرد و نرم کننده گوشت) سطح سیاه مات.

عکس: پینکیون (شاتر استوک)

برخی از وسایل آشپزخانه ضروری هستنداما دیگران فقط در آشپزخانه شما حمل می شوند و دیگر هرگز مورد استفاده قرار نمی گیرند. تمام آنچه برای رقیق کردن محل نگهداری آشپزخانه شما لازم است یک فرآیند ساده است.

در نشریه ای از سال 2015 کیچن بهترین توصیه را از خوانندگان خود کرد برای برش ظروف ، وسایل آشپزی و سایر آشفتگی های مربوط به آشپزخانه. مفسر cook_at_home روش جعبه را پیشنهاد داده استکه به همان راحتی موثر است:

همه چیز را بردارید و در یک جعبه بگذارید. چیزی را فقط در صورت نیاز بیرون آورید.

قبل از اینکه چیزی را بیرون بیاورید ، به این فکر کنید که آیا روش دیگری برای تکمیل کار با آنچه که دارید وجود دارد؟

پس از یک ماه ، جعبه را به زیرزمین (یا محل ذخیره دیگر “از راه دور”) منتقل کنید. بعد از 6 ماه جعبه را اهدا کنید.

روش جعبه بسیار خوب کار می کند زیرا شما را مجبور می کند به عادت های واقعی آشپزی خود پی ببرید. این امر جدایی نیازهای واقعی از انبوه آشوب ها را کاملاً آسان می کند. ارائه یک بازه زمانی دقیق نیز نکته کلیدی است: اگر شش ماه از چیزی استفاده نکرده اید ، آیا واقعاً لازم است آن را نگه دارید؟

در صورت تمایل این روند را با نیازهای خود تنظیم کنید. مثلاً اگر بیندازید همه چيز در یک جعبه کمی آشفته به نظر می رسد ، سعی کنید وسایل آشپزخانه خود را به دسته ها تقسیم کنید. با وسایل حجیم ، وسایل بزرگ پخت و پز و هر چیز دیگری که فضای زیادی را اشغال می کند شروع کنید. اولین باریک شدن چیزهای بزرگ می تواند فضای زیادی را آزاد کند که مجبور نیستید با ابزارهای کوچکتر خود آنقدر بیرحم باشید. بسته به دور بودن از خانه ، می توانید مدت انتظار را طولانی تر یا کوتاهتر نیز تنظیم کنید.

همه ما ابزار آشپزخانه داریم که برای این کار خریده ایم یک چیز که یک بار و دیگر هرگز این کار را نکرد ، حتی اگر ما قسم خورده بودیم که این کار را انجام دهیم. به این یادآوری های دوستانه فکر کنید تا هر از گاهی آنها را پاک کنید. همه این ابزارهای بلااستفاده فقط فضایی را اشغال می کنند که می توانید برای ذخیره چیزهای دیگر – ترجیحاً مواردی که در واقع استفاده می کنید – استفاده کنید.

این مقاله در مارس 2015 منتشر شد و در 14 ژوئن 2021 با اطلاعات جدید و مطابق با دستورالعمل های سبک Lifehacker به روز شد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes