در لوله گالوانیزه سرد ضخامت لایه ایجاده شده کمتر از ضخامت لایه لوله گالوانیزه گرم می باشد.پوشش ایجاده شده بر روی گالوانیزه سرد به دلیل نازک بودن پس از مدتی از بین می رود. سپس بعد از خروج از وان ، لایه روی ، با اکسیژن و کربن واکنش انجام داده و به دلیل اینکه بین فولاد و روی مذاب نیز واکنش شیمیایی صورت میگیرد و چندین لایه مرکب از آهن و روی ، تشکیل میشود. اتصالات به دلیل مجاورت با اب و اکسیژن , دچار اکسیداسیون می شوند و نیز املاح موجود در اب باعث زنگ زدگی و خورندگی اتصالات می شود , به همین دلیل این برای سلامتی افراد بسیار مضر است و جان ان را به خطر می اندازد . موارد مختلفی در بحث قیمت لوله ها تاثیر گذار هستند مثلاً جنس لوله و دسته بندی آن روز مهمترین گزینه های سنگ در قیمت نهایی تاثیر می گذارد برای مثال لوله های گالوانیزه درزدار که از جنس آهن سفید هستند متفاوت از قیمت لوله های دیگر می باشد و با توجه به اینکه مقاومت لوله ها در مقابل خوردگی و زنگ زدگی زیاد است به همین دلیل قیمت بالایی نسبت به لوله هایی که مقاومت کمتری در مقابل خوردگی دارند را شامل می شود.

لوله گالوانیزه لوله ای است که توسط روی مذاب پوشش داده شده و جنس اصلی آن آهن سفید نورد شده است و از نظر وزنی در دو نوع سبک و سنگین تولید و به بازار عرضه می شود.برای انتقال آب و گاز در گلخانه ها از لوله گالوانیزه استفاده می کنند.جنس لوله گالوانیزه از آهن سفید نورد شده است که درز آن توسط دستگاههای درز جوش، جوش داده می شوند و برای افزایش مقاومت در برابر اسیدها و زنگ زدگی ها در یک وان آبکاری (گالوانیزه) قرار می دهند. لیست قیمت روز لوله گالوانیزه سبک و سنگین ،لیست قیمت هر شاخه لوله گالوانیزه ،شامل مشخصات فنی و وزنی و ضخامتهای مختلف لوله می باشد پیشنهاد میکنیم جهت دریافت لیست به روز و آنلاین قیمت لوله گالوانیزه با نمایندگی فروش تماس بگیرید. برای زمینههای متنوع صنایع مانند گاز، ساختن مخازن تحت فشار بالا در تاسیسات پالایشگاه، نیروگاهها و از لولههای بی درز استفاده میشود یا به اصطلاح لوله سیاه در واقع به لولههایی اتلاق WELDED STEEL PIPE لولههای درزدار فولادی میشود که در نیتجه فرم دهی و جوش دادن ورقهای فولادی با ضخامت ها و جنس های مختلف تولید می شوند .

برای انتقال آب اشامیدنی ساختمانها از لوله گالوانیزه استفاده می کنند.و همچنین برای انتقال آب به بخش هلی مختلف موتورخانه نیز از لوله گالوانیزه استفاده می کنند. علاوه بر انتقال آب از لوله گالوانیزه برای انتقال گاز نیز استفاده میشود. لوله گالوانیزه یکی از پرکاربردترین انواع لوله در صنعت به شمار می رود و برای سیستم آبرسانی منازل و گلخانه ها ،حصارکشی زمین و محوطهای کارگاهی ، تصفیه خانه ها، کشاورزی، سازههای فلزی، دکل ها ی مخابراتی ، کابل و برق مورد استفاده قرار می گیرد.لوله گالوانیزه در بعضی موارد برای تخلیه فاضلاب به کاربرده می شود اما بیشتر برای انتقال آب و گاز و یا در گلخانه ها کاربرد دارد.لوله های گالوانیزه در بازار به لوله آهنی سفید معروف می شود.و در دو نوع لوله گالوانیزه گرم و لوله گالوانیزه سرد تولید می شود. محصولات تولیدی شرکت کاسپین پایپ قابل رقابت با محصولات بزرگترین برند های تولید کننده لوله برق در جهان می باشد. لوله گالوانیزه به لوله فلزی که سطح آن را با فلز روی پوشش می دهند گفته می شود. فلز روی یا فرایند گالوانیزه باعث افزایش طول عمر و عدم خوردگی لوله فلزی می شود. لوله گالوانیزه لوله گالوانیزه به لوله فلزی که سطح آن را با فلز روی پوشش می دهند گفته می شود.

با وجود هزینه زیاد برای خرید و نصب لوله گالوانیزه ، این لوله درگذر زمان دچار فرسودگی اندکی خواهد شد که نیازی به تعمیرات نخواهد داشت. برای نصب لوله گالوانیزه نیازی به دستگاه جوش نمی باشد برای اتصال کافی است که دنده هایی که در ابتدا وانتها قرار دارند را به یکدیگر متصل کنیم ،در صورت خراب شدن نیز به راحتی قابل تعویض و تعمیر می باشند.لوله گالوانیزه به دو روش لوله گالوانیزه گرم و لوله گالوانیزه سرد ساخته می شود.جهت دریافت لیست قیمت هر شاخه لوله گالوانیزه با فروشگاه در تماس باشید. روش ساخت لوله گالوانیزه گرم به این شکل می باد که لوله را درون حمام مذاب روی فرو برده و بعد از حرارت دادن قطعه را خارج و با قرار دادن در معرض هوای آزاد خشک می شود.جهت اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه گرم با کارشناسان فروش ما درتماس باشید. پس از زدودن اضافات جوش از سطح لوله, آن قسمت را با اسپری آلومینیوم میپوشانند تا از زنگزدن آن جلوگیری شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لوله گالوانیزه خرید وب سایت خود باشید.