[ad_1]

یک علامت نارنجی نشان می دهد که یک خط بسته خواهد شد و باید ادغام شود

عکس: Trygve Finkelsen (شاتر استوک)

وقتی در جاده رانندگی می کنید و می بینید که خطتان به جلو بسته شده است ، چه کاری انجام می دهید؟ اگر زود تغییر مسیر دهید ، با اعتقاد به اینکه کارهای درست و خوبی انجام می دهید و هر کسی که درست تا محل اتصال رانندگی کند ، تقلب می کند –شما، رفیق ، الاغ هستند.

کارشناسان راهنمایی و رانندگی راه درست را صدا می زنند به ادغام “همجوشی زیپ، “اما شما ممکن است آن را از دوران پیش دبستانی به عنوان یک مفهوم ساده” تناوب “بخاطر داشته باشید. ایناهاش نمایش ویدیویی:

به عنوان تجمع فکر کنید. به یاد داشته باشید که چگونه از آن احمقانی که متنفر بودند متنفر بودیم حدس می زنمبه سرعت آیا همه دستمال توالت را در مارس 2020 خریداری کردید؟ اگر آنها تازه سهم خود از دستمال توالت را خریده بودند ، کسی نیازی به ذخیره آن نداشت. اما پس از انجام این کار ، افراد دیگر مجبور به خرید TP اضافی شدند که توانستند آن را پیدا کنند و این مسئله را بیشتر می کند.

وقتی مردم به نقاط ادغام احترام نگذارند ، همین اتفاق می افتد. اگر نوار را زود عوض کنید ، و سپس اجازه ندهید کسی در مقابل شما باشد ، شما آنچه را که قرار بود یک جاده دو لاین باشد ، جایی برای همه ، به یک لاین تبدیل می کند که از قبل مسدود شده است گرچه هنوز به نقطه ادغام نزدیک نشده اید. اگر خدمه ایمنی راه می خواستند محل اتصال یک مایل به عقب برگردد ، آن را آنجا قرار می دادند.

چرا ادغام خیلی زود یک مشکل است

این یک مثال عالی از یک تقاطع نزدیک من است. یک مسیر تجاری دو لاین ساختاری داشت که خط را می بست. نقطه تلاقی آنقدر دور از نور بود که هرکسی که در این جاده در حالی که چراغ سبز بود ، به چپ بپیچد می توانست در هر دو خط قرار بگیرد و منتظر نوبت خود باشد.

اما هیچ کس این کار را نکرد. رانندگان می توانستند قبل از چرخش ببینند که خط بسته شده است ، بنابراین همه حتی قبل از چرخش سعی کردند وارد خط باز شوند. نتیجه دو ماشین در یک خط بود ، که در نقطه تقاطع. وقتی فقط نیمی از آنها رد می شدند ، چراغ قرمز می شد و اغلب چندین ماشین را در وسط جاده گیر می گذاشتند و جایی برای رفتن ندارند. سپس ترافیک برای افرادی که مستقیم عبور می کنند مسدود شده و باعث ایجاد ترافیک در جاده اصلی در هر دو جهت می شود.

این منطقه هفته ها ، شاید ماه ها ساخته شده است – دقیقاً به خاطر ندارم – و قبل از بهتر شدن بدتر شد. افرادی که از منطقه عبور می کردند اطمینان پیدا کردند که در لاین خود قرار گرفته اند علاوه بر این اوایل ، ساخت همجوشی مناسب زیپ اتفاق نادری است. تیم سازنده با قرار دادن علائمی که می گوید برای دنبال کردن یک نقطه و گاهی رانندگان استفاده کنید ، به آنها پاسخ دادند. ترافیک بهتر پیش می رفت و جاده اصلی به این دفعات مسدود نمی شد ، اما برخی از افرادی که خیلی زود تغییر مسیر دادند مدام بر سر افرادی که فقط علامت را دنبال می کردند فریاد می زدند.

چگونه می توان بخشی از راه حل بود

این مشکلی است که مارپیچ می شود: مناگر می دانید که سایر رانندگان فضای موجود در مسیر آزاد را جمع می کنند و به شما اجازه ورود نمی دهند ، ممکن است از ترس مسدود شدن یا تماس گرفتن توسط انباشته شده ، در اتحاد صحیح مردد باشید. و مردم قطعاً نسبت به آن احساس خشم می کنند. یک بار (جاده متفاوت ، همان قسمت از شهر) ، شخصی را در یک خط باز دیدم که در امتداد خط بین خطوط حرکت می کند هیچ کس نمی تواند آن را دور بزند و زیپ به درستی مخلوط می شود. من پشت این مرد نشسته بودم ، در باریکی که جلوی آن بسته شده بود و فقط می پرسیدم که چگونه حس بدی از صحت می تواند باعث شود اوضاع را به شدت گیج کند. سعی کردم افکارم را به راننده برسانم: همچنین می توانید از این نوار استفاده کنید. ببینید چطور در یک چهارم مایل بعدی هیچ ترافیکی در آن وجود ندارد؟ آن را با من رانندگی!

مقامات راهنمایی و رانندگی توافق می کنند که جایگزینی در نقطه ادغام ایمن تر و کارآمدتر است. مثلاً مینه سوتا ، کشورها این ترکیب زیپ پشتیبان گیری از ترافیک را 40٪ کاهش می دهد و سرعت را بین خطوط برابر می کند تا افرادی که تغییر مسیر می دهند با خیال راحت تر این کار را انجام دهند. با استناد به دلایل مشابه ، ایلینوی چنین است یک زیپ را با هم ادغام کرد.

خب احمق نباش ، درسته؟ اگر میزان ترافیک کم است ، هر زمان که بخواهید می توانید متحد شوید. اما اگر اتومبیل های زیادی در هر دو خط وجود دارد ، تا نقطه واقعی ادغام در خط خود بمانید. و اگر در مسیر باز هستید ، وقتی به نقطه ادغام رسیدید ، یک نفر را جلوی خود بگذارید. به نوبت می گیریم. درست مثل مهد کودک ها.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir