از افزودن شیر به ماکارونی و پنیر بسته بندی شده خودداری کنید (اما در عوض این کار را انجام دهید)


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: جولی دیش (Shutterstock)

هفته گذشته من با پدرم و چند پسر دیگر به اولین شکار گوزن رفتم. من از کودکی به اردو نرفته بودم ، بنابراین سفر کاملاً آموزشی بود. من در مورد “علامت گذاری” ، “سنبله” و “شاخ شاخ” آموختم ، اما همچنین آموختم که شکار و تغذیه با هم خوب پیش نمی رود ، حداقل برای من.

نه تنها اشتهای من تا کنون ضعیف تر بود ، من در پایان روز میل به آشپزی نداشتم ، به خصوص اینکه هر شب مسابقه ای با غروب بود و پختن یک مشعل پروپان در حالی که سربند بسته بودید.n ‘t سرگرم کننده

فقط افزودن آب داغ و غذاها با یک تابه غالب بود ، اما ماکارونی و پنیر کرافت (تا حدی قابل پیش بینی) غذای مورد علاقه من در سفر بود. (در واقع ، این دومین فیلم من بود …تخته مخصوص ظروف شب اول من غذایی را که بهترین طعم را داشت خوردم ، اگرچه آن روز شکار نکردم و هنوز باید اشتهایم را از دست بدهم.)

کسانی از شما که با جعبه آبی آشنا هستید می دانید که استفاده از روغن به شما حکم می کند و شیر شام کرافت ، اما ما این کار را کردیمn ‘شیر را به اورگن شرقی نیاورید. با این حال ، ما روغن آوردیم ، زیرا لازم نیست روغن در یخچال نگهداری شود. برنامه من این بود که کره را به ماکارونی داغ اضافه کنم و اجازه دهم ذوب شود تا مایع کافی برای حل شدن پودر پرتقال و تبدیل آن به سس فراهم شود.

نه تنها کار کرد ، بلکه برخی از بهترین ماکارونی و پنیر در جعبه ای بود که من خورده ام. سس غلیظ تر ، خامه تر و براق تر بود. این پنیر مانند یک پنیر واقعی رفتار می کرد ، با پنیرهای ریز و کوچک که بین رشته فرنگی با آرنج کشیده شده بود. ممکن است هرگز شیر – یا دیگر محصولات لبنی مایع را دوباره اضافه نکنید.

این یک هک بود که بر اساس ضرورت به وجود آمد ، اما من آن را در برنامه معمول آشپزی داخلی خود قرار خواهم داد. نیازی به اندازه گیری نیست ، فقط پاستای خود را به طور معمول بجوشانید ، آنها را فشار دهید (پاستا را کمی با آب نشاسته خیس کنید) ، سپس تکه های کره را اضافه کنید ، چند قاشق غذاخوری در یک زمان ، و بین مواد افزودنی هم بزنید تا پودر نارنجی به زور تغییر رنگ دهد. سس پرتقال شدید بلافاصله غذا بخورید ، مخصوصاً اگر بیرون از خانه هستید و درجه حرارت به سرعت کاهش می یابد. مانند کره ، این سس در سرما یخ می زند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

حتما بخوانید:
سوغات اصفهان چیست صنایع دستی اصفهان گز اصفهان