[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان از این ابزار برای ردیابی ظرفیت بیمارستان در شهرستان خود استفاده کنید

تصویر: جوهاول (شاتر استوک)

از ابتدای شیوع همه گیر ، بیمارستان ها با تعداد فزاینده ای از مراقبت های بیماران بستری روبرو هستند و با ادامه قله ها در کشور ، تخت های موجود دوباره کمیاب هستند. اما از آنجا که بیماری همه گیر با سرعت های مختلف در سراسر کشور در حال شیوع است ، چگونه می توانید تشخیص دهید که بیمارستان محلی شما بیش از حد شلوغ است؟ یک سری NPR ویژه به نام ویروس کرونا با شماره سعی کرد با همکاری با دانشگاه مینه سوتا کمک کند پروژه نظارت بر بستری در بیمارستان COVID-19 این یک ابزار آسان برای جستجو در میزان اشتغال بیمارستانهای منطقه شما است ، و به چندین روش برای ردیابی داده های مربوط به ویروس کرونا امکان می دهد.

به دنبال ظرفیت متوسط ​​روزانه بر اساس شهرستان باشید

آیا می دانید وقتی به پارکینگ می روید چگونه او می تواند به شما بگوید که چند صندلی اشغال شده است؟ این ابزار به شما کمک می کند دقیقاً ببینید که چند تخت در بیمارستان محلی شما اشغال شده است ، از جمله تختخواب مخصوص بیماران COVID-19.

بر وب سایت NPR، می توانید وارد شهر یا شهر خود شوید و منوی کشویی شهرستان صحیح را نشان می دهد. پس از انتخاب ، نموداری ظاهر می شود که لیستی از بیمارستان های اطراف و درصد تخت های استفاده شده را نشان می دهد. ستون اول ، تخت های مورد استفاده برای بیماران مبتلا به COVID-19 را برجسته می کند و در ستون های اضافی متوسط ​​ارزش روزانه بیماران مبتلا به COVID-19 و تعداد کل تخت های اشغال شده در آن بیمارستان ذکر شده است.

به عنوان مثال ، هم اکنون در بیمارستان محلی من – بیمارستان Jacobi در برانکس – دو درصد از تخت های اشغالی برای بیماران مبتلا به COVID-19 ، با 18 بیمار متوسط ​​با COVID-19 در روز استفاده می شود.

اگر درصد تختخواب های مورد استفاده برای بیماران مبتلا به COVID-19 بالای ده درصد افزایش یابد ، این نگرانی برای کارکنان است و منابع موجود در این مرکز ممکن است کشیده شود. ظرفیت بیش از بیست درصد به این معنی است که بیمارستان در تلاش است تا مراقبت های لازم را ارائه دهد. بیش از پنجاه درصد ، بیمارستان شلوغ است و توانایی درمان بیماری های خارج از COVID-19 به تأخیر می افتد.

آیا باید به بیمارستان بروید؟

بستری شدن در بیمارستان می تواند یک تجربه آسیب زا باشد ، چه رسد به آن که در یک بیماری همه گیر اتفاق بیفتد. با این حال ، بیمارستان ها اقدامات احتیاطی را برای جداسازی بیماران مبتلا به COVID-19 انجام می دهند ، بنابراین اگر شما نیاز به مراقبت های پزشکی دارید ، از ترس قرار گرفتن در معرض بیمارستان ، فراموش نکنید که به بیمارستان بروید.

بیمارستانهایی مانند جان هاپکینز اقدامات ایمنی را مستقیماً ذکر می کنند در وب سایت آنها:

بسته به فوریت نیازهای پزشکی بیمار ، هر کسی که در بخش اورژانس پذیرفته شود ، بلافاصله از نظر علائم COVID-19 بررسی می شود. بخش های اورژانس ما بیمارانی را که ممکن است به COVID-19 یا سایر عفونت ها مبتلا باشند ، از کسانی که مشکلات اضطراری دیگری دارند ، جدا می کنند. پرسنل اورژانس از وسایل حفاظت شخصی استفاده می کنند و بیمارانی را که ممکن است COVID-19 داشته باشند در اتاقهای اختصاصی اختصاصی اسکان می دهند تا اطمینان حاصل شود که عفونت از فردی به فرد دیگر منتقل نمی شود. هر اتاق بیمار پس از ترک هر بیمار کاملا تمیز و ضد عفونی می شود.

NPR و پروژه پیگیری بستری در بیمارستان COVID-19 این ابزارها را ارائه می دهند تا داده ها ترس کمتری داشته باشند و در صورت نیاز به بستری در بیمارستان با خیال راحت خود را درمان کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir