[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان استفاده از این ابزار برای یافتن تبلیغات کارت اعتباری که در لیست وجود ندارد

عکس: لونگچوپان (شاتر استوک)

اگر به دنبال کارت اعتباری جدید هستید ، اما نمی خواهید وقت خود را برای مرور شرکت های کارت اعتباری که به دنبال معاملات از قبل تأیید شده هستند ، تلف کنید ، بررسی کنید CardMatch– ابزاری که می تواند پاداش ثبت نام بالاتر از آنچه در غیر این صورت در دسترس عموم است را نشان دهد. و گرچه این ابزار یک فروشگاه تک مرحله ای کامل برای کارت های اعتباری نیست ، اما مکان خوبی برای شروع خرید در اطراف است. در اینجا نحوه کار آن آورده شده است.

آنچه منبا CardMatch؟

CardMatch ابزاری آنلاین است که شما را با پیشنهادات کارت اعتباری بر اساس رتبه بندی اعتباری شما ترکیب می کند (می توانید آن را پیدا کنید) اینجا) اگر اعتبار شما بالاتر است، می توانید پیشنهادهای پاداش ثبت نام (در نقاط پاداش یا مایل های هوا) را مشاهده کنید ، که بالاتر از آنچه معمولاً در کانال های عمومی ارائه می شود ، خواهد بود.

به عنوان مثال ، من از CardMatch پیشاپیش استفاده می کنمبرای AME تأیید شده استx کارت اعتباری EveryDay ، با پاداش ثبت نام 15000 امتیاز پاداش. بدون استفاده از این ابزار ، جستجوی آنلاین فقط پیشنهادی 10 هزار امتیاز پاداش را نشان می دهد ، اختلاف 5000 امتیاز – که طبق ماشین حساب American Express حدود 30-50 دلار هزینه دارد.

ترفند استفاده از CardMatch چیست؟

معامله با CardMatch این است که شما باید اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید ، برخی از آنها می توانند برای بازاریابی نامه های الکترونیکی و نامه های ناخواسته استفاده شوند.. شما باید ایمیل ، آدرس ، شماره تلفن ، حقوق و چهار رقم آخر شماره تأمین اجتماعی خود ارسال کنید ، زیرا ابزار نمایش داده می شود “پرسش نرم“بررسی اعتبار برای ایجاد پیشنهادات (برخلاف س hardال سخت ، س quال نرم بر اعتبار شما تأثیر نمی گذارد). البته می توانید هنگام ورود این متن ها و نامه های بازاریابی انصراف دهید ، اما بازهم آزار دهنده هستند.

از نظر امنیت ، این ابزار توسط Bankrate ، یک شرکت خدمات مالی مصرف کننده که از محافظت در سطح بانک برای اطمینان از امنیت اطلاعات شخصی شما استفاده می کند ، مدیریت می شود. با توجه به پسر امتیاز. باز هم ، اگر نمی خواهید هرزنامه را به خطر بیندازید یا نمی خواهید این همه اطلاعات شخصی را به اشتراک بگذارید ، بسیار خوب است. اما اگر قبلاً در حال خرید هستید؟ این تفاوت مستقیمی با درخواست پیش تأیید در سایت های کارت اعتباری ندارد.

نکته دیگر این است که این ابزار جامع نیست – چون این ابزار مبتنی بر مشارکت با شرکت های کارت اعتباری است ، شما نمی بینید هر کس نقشه بازار استفاده از CardMatch روش خوبی برای شروع خرید است ، اما ممکن است هنوز بخواهید خارج از ابزار تحقیق کنید.

تصویب قبلی به این معنی نیست در واقع تصویب

CardMatch فقط به شما می گوید که کدام کارت ها هستید شاید بر اساس یک س softال نرم در مورد اعتبار خود واجد شرایط شوید. اگر شما در واقع متقاضی کارت اعتباری هستید ، وام دهنده شروع به کار می کند استعلام شرکت اعتبار شما ، که غوطه وری عمیق تری در تاریخ اعتبار شما دارد و می تواند به طور موقت رتبه اعتباری شما را چند امتیاز کاهش دهد. در این حالت ، این ابزار ممکن است کارتی را پیشنهاد کند که در واقع شما صلاحیت آن را ندارید. با این حال ، به استثنای شگفتی های پنهان در تاریخ اعتبار خود ، باید بتوانید واجد شرایط کارت پیش تأیید شوید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir