[ad_1]

یک زن سیاهپوست که پشت میز سفید نشسته است در حال مطالعه یک صفحه گسترده رایانه پر از اعداد است

عکس: Андрей_Попов (Shutterstock)

برای مذاکره م effectivelyثر بر حقوق ، ابتدا باید شما باید بدانید که حقوق معقول برای یک شغل در نظر گرفته می شود. اما این اطلاعات نه به دلایل محرمانه بودن و نه به دلیل اینکه اکثر شرکت ها ترجیح می دهند این کار را نکنند همیشه در دسترس نیست حقوق را در آگهی های شغلی خود نشان دهیدبه خوشبختانه راه حلی وجود دارد که می تواند دارم میام مفید: قانون ایالت کلرادو مستلزم این است که دستمزد در همه موارد گنجانده شود آگهی های شغلی ، که به معنی قابل اعتماد است دقیق اطلاعات حقوق و دستمزد من میتوانم برای حرفه شما پیدا شود در اینجا نگاهی به نحوه انجام این کار برای شما می اندازیم ، حتی اگر در کلرادو زندگی نمی کنید.

نحوه یافتن اطلاعات دقیق حقوق و دستمزد

اگرچه می توانید از سایت های جستجوی حقوق و دستمزد مانند واقعاً،، در شیشه ای یا مقیاس پرداخت تا بتواند تصور کند که سزاوار چه نقشی است، آنها می توانند از نظر حقوق و محدوده شغلی بسیار گسترده باشند شرح. همچنین ، همانطور که اغلب در مورد سایتهای مرتبط با شغل اتفاق می افتد ، ممکن است شما باشید قبل از مشاهده نتایج مجبور به ثبت نام برای یک حساب کاربری شده اید.

بجای، بر LifeProTips subreddit یک روش جایگزین برای بررسی دستمزد یک نقش ارائه می دهد: فقط آگهی های مشاغل مشابه در کلرادو را بررسی کنید. برخلاف سایتهایی که بر داده های گزارش خود متکی هستند ، این ارقام دستمزد مستقیماً از کارفرما است ، بنابراین می دانید که آنها به روز و دقیق هستند.

به عنوان مثال ، وقتی Linkedin یا واقعاً برای آگهی های شغلی “مدیر پروژه” را بررسی می کنم ، می توانم برخی را ببینم که برخی شامل حقوق هستند ، اما بسیاری دیگر اینگونه نیست. اما اگر من به دنبال همان مشاغل در کلرادو هستم ، اکثریت قریب به اتفاق حقوق هایی را که باید ملاقات کنم لیست می کنند با قوانین کارگری ایالت. این اطلاعات می تواند بسیار مفید باشد ، حتی اگر در کلرادو زندگی نمی کنید.

به عنوان مثال ، یک آگهی شغلی Linkedin برای نقش “مدیر موفقیت مشتری” در Wix.com در فلوریدا هیچگونه اطلاعات حقوق و دستمزد را شامل نمی شود. اما ارسال دقیقاً همان نقش در کلرادو درست شامل طیف وسیعی از حقوق (55000 دلار –78000 دلار)به اگرچه متقاضیان کار در فلوریدا ملزم به جستجوی کار در کلرادو نیستند ، اما همچنان می توانند از این اطلاعات برای مذاکرات دستمزد خود استفاده کنند. کار در فلوریدابه

به یاد داشته باشید که هزینه زندگی را در نظر بگیرید

از آنجا که شرکت ها معمولاً بر اساس هزینه های زندگی محلی جبران می کنند ، هنگام مقایسه حقوق بین ایالت ها ، به ویژه پس از هزینه های زندگی در این کشور ، باید این را در نظر داشته باشید. کلرادو از بسیاری از کشورها بالاتر استبه

به عنوان مفسر در نکات پایان زندگی پیشنهادات ، می توانید حقوق و دستمزد را در کلرادو بگنجانید ماشین حساب هزینه زندگی برای ارزیابی آنچه که همان کار می تواند پرداخت کند کشوری که در حال حاضر در آن زندگی می کنیدبه

باز هم ، هدف این است که بیش از تعداد اولیه آنچه که سزاوار آن هستید ارائه شود ، نه یک فرمول کشف دقیق چه شرکتی است در واقع است با آرزوی پرداخت کردن مثل همیشه، بازی شناخت هنوز به نفع کارفرما در مذاکرات دستمزد است ، نه نامزد. اما حداقل اطلاعات بیشتری برای کمک به شما در اختیار خواهید داشت با خیال راحت دستمزد خود را بدون گذاشتن پول روی میز مذاکره کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir