[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان از این سایت برای یافتن نزدیکترین سواحل با بهترین امکانات رفاهی استفاده کنید

عکس: Pongsakorn Teeraparpwong (شاتر استوک)

یکی از بهترین قسمت های سفر کشف مکان های جدید است. البته ، جاذبه های شناخته شده ای وجود دارد که در بالای قسمت کارها در TripAdvisor پیدا خواهید کرد ، اما بسیاری دیگر – اگر می دانید کجا را جستجو کنید- وجود دارد و سواحل نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

اگرچه یافتن آب در بیشتر مناطق ساحلی کار دشواری نیست ، اما یافتن بهترین ساحل همیشه آسان نیست. شاید یکی باشد که شلوغ گردشگران باشد ، جایی که فروشندگان بطری های کوچک آب را با قیمت 5 دلار می فروشند. و بعد شاید یک جاده دیگر در چند دقیقه جاده وجود داشته باشد که دارای پارکینگ کافی ، تعداد بسیار کمتری از مردم و حمام های تمیز است. واضح است که این ساحلی است که شما می خواهید.

خوشبختانه وب سایتی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند ساحل عالی را پیدا کنید ، مهم نیست که به کدام قسمت از جهان سفر می کنید. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

چگونه می توان بهترین سواحل نزدیک خود را پیدا کرد

چه به دنبال یافتن سواحل جدید در نزدیکی خانه خود باشید و چه بخواهید در مکانی که برای اولین بار به آن سفر می کنید کاوش کنید ، وب سایت نامیده می شود ساحل در نزدیکی من می توانم کمک کنم. با استفاده از داده های منابع گسترده ، Beach Nearby به کاربران این امکان را می دهد تا با نام یک ساحل یا مکان خاص جستجو کنند یا با استفاده از یک نقشه تعاملی سواحل را پیدا کنند.

هر ساحل موجود در سایت دارای یک صفحه نمایه با ترکیبی از اطلاعات و عکس (بسته به آنچه که است) است مردم کمک کرده اند). علاوه بر ارائه نمره ساحل 100 ، در پروفایل ها نکات و اطلاعات کلی نیز وجود دارد ، مانند صخره ای یا ماسه ای بودن ساحل ، خواه عمومی یا خصوصی ، هزینه ورودی (در صورت وجود) و تاریخ آخرین رتبه بندی.

باقیمانده صفحه کاربران را از طریق پارکینگ و / یا وضعیت حمل و نقل عمومی ، ویژگی های ایمنی (به عنوان مثال ، هنگام نجات غریق در حال انجام وظیفه) و اطلاعات آب و هوا در منطقه گشت می زند. همچنین گزینه ای برای جستجوی سواحل بر اساس این ویژگی ها (و سایر ویژگی ها) وجود دارد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir