[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان از این سایت استفاده کنید تا ارزانترین و سریعترین روش ارسال بسته را پیدا کنید

عکس: insta_photos (شاتر استوک)

تا زمانی که کار شما تحویل زیادی نداشته باشد ، تشخیص اینکه کدام یک از خدمات مناسب ترین نیاز شما – و بودجه شما است دشوار است. شاید در بعضی از مناطق کشور یک UPS نسبت به نوع بسته ای که باید بفرستید ارزان تر از بقیه باشد. یا شاید FedEx قیمت های بهتری برای تحویل شبانه به مقصد شما دارد.

مشکلی که در تمام خریدهای اطراف وجود دارد این است که مدت زمان زیادی طول می کشد. و این موردی نیست که شما بتوانید یکبار یک مورد را جستجو کنید و سپس تمام اطلاعات لازم برای ارسال آن را به دست آورید. این مکان است ماشین حساب تحویل آنلاین میاد اینجا در اینجا آنچه انجام می شود و نحوه استفاده از وب سایت است.

ماشین حساب تحویل آنلاین چیست؟

وب سایت محاسبه کننده تحویل آنلاین برای اولین بار از طریق ما در رادار ما بارگذاری شد من توصیه می کنم خبرنامه ای که کلودیا داوسون ، همکارش ، راز خود را در دستیابی به بهترین قیمت های تحویل و / یا سریع ترین گزینه های تحویل به اشتراک گذاشته است. مانند اکثر وب سایت های مقایسه قیمت کار می کند و تخمین سریع هزینه های تحویل از طریق شرکت های مخابراتی متعدد را به کاربران ارائه می دهد. و استفاده از آن رایگان است.

بخشی از آنچه ماشین حساب تحویل آنلاین را به خصوص راحت می کند این است که همچنین اطلاعات تخفیف های مختلف را برای هر شرکت مخابراتی فراهم می کند و آنها را در قیمت خود قرار می دهد. آنها عبارتند از:

نحوه استفاده از ماشین حساب تحویل آنلاین

روند کار کاملاً توضیحی و مشابه سایر وب سایت های مقایسه قیمت است ، اما در اینجا دستورالعمل های ذکر شده در ماشین حساب تحویل آنلاین آورده شده است:

  • شروع به تایپ کد پستی مبدا یا نام شهر خود در قسمت “From city” کنید. از میان گزینه های تکمیل خودکار انتخاب کنید.
  • همین کار را برای جعبه To City نیز انجام دهید. این قسمت مخصوص شهر مقصد بسته است.
  • پس از پر کردن شهرها ، طول ، ارتفاع ، عرض و وزن بسته خود را وارد کنید. واحدهای پیش فرض را می توان با منوهای کشویی تغییر داد.
  • روی دکمه “دریافت قیمت” کلیک کنید.
  • فقط در صورت پر کردن تمام قسمتها ، دکمه فعال خواهد شد. محاسبه و بازیابی قیمت حمل و نقل ممکن است حدود 10 ثانیه یا بیشتر طول بکشد.

اطلاعات بیشتر جدیدی دارید؟ سایت همچنین دارای این جامع (و در واقع مفید) است صفحه سوالات متداول برای مرجع

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir