[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان استفاده از حالت فوکوس جدید زوم برای کنترل کنترل برخوردهای نامناسب

گاهی اوقات تماس های بزرگ زوم می توانند کمی بگیر هولیگان،، هبه خصوص وقتی کودکان درگیر هستندبه ولی Zoom در پاسخ متوجه این موضوع می شود شروع می شود آ جدید “تمرکز حالت – که همه را غیرفعال می کند یک چیز دیگر خوراک ویدیویی –تا به شما در حفظ کمک کند کنترل بزرگ یا به ویژه گروه های دمدمی مزاجبه

وقتی تو فعال کردن حالت فوکوس ، شركت كنندگان می تواند میزبان را ببیند (و صفحه مشترک)اما آنها نمی توانند سایر شرکت کنندگان را مشاهده کنید میزبان اما اراده همچنان به دیدن همه شرکت کنندگان در چشم انداز خود ادامه دهید. توجه داشته باشید که F.حالت ocus محدود به ویدئو ، بنابراین اگر شرکت کنندگان خیلی قوی هستند، شما من میتوانم غرغر کردنه خال، همبه

نحوه فعال کردن Focus mقصیده زوم

مانند بسیاری از ویژگی های دیگر زوم ، حالت فوکوس ابتدا باید در حساب میزبان از طریق وب سایت زوم فعال شود.اما اومراحل بسته به نوع آن متفاوت است حساب. برای منحساب شخصی، Оخودکار پورتال وب زوم،، و با حساب کاربری خود وارد شوید سپس روی “کلیک کنیدتنظیمات“از صفحه” مشخصات “و در”جلسات“، جستجو برای”حالت تمرکزروی کلید کنار آن کلیک کنید تا ویژگی فعال شود.

با این حال ، مناگر مدیر یک حساب بزرگ Zoom هستید که در آن شما چندین کاربر دارید (به عنوان مثالاگر مدیر مدرسه هستید، مثلا) ، مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. وارد حساب کاربری خود شوید بر حساب بزرگنماییبه
  2. از جانب “مدیر“کلیک”مدیریت حساب، “و برو به”تنظیمات نمایه“گزینه.
  3. قابل اعتماد و متخصص “جلسات“و زیر”در یک جلسه (پیشرفته)“، فعال کردن”حالت تمرکز“ویژگی.
  4. در صورت مشاهده پیغام بازشو بالا ، کلیک کنید “فعال سازیدکمه تأیید اگر این گزینه را نمی بینید ، به این معنی است که برای فعال کردن این ویژگی حقوق حساب ندارید و باید با سرپرست حساب خود صحبت کنید.

نحوه استفاده از حالت فوکوس در زوم

حالا که عملکرد حالت فوکوس فعال شده است ، مطمئن شوید که هستید نسخه کار 5.7.3 یا بالاتر و جلسه خود را به عنوان میزبان یا میزبان مشترک آغاز کنید. درجه سانتی گرادسه نقطه را لیس بزن “| بیشتر“در نوار ابزار جلسه و انتخاب کنید”حالت فوکوس را شروع کنید“گزینه.

کلیک “شروع کنیددکمه تأیید (می توانید از “دیگه ازم نپرس”گزینه ای برای رد شدن از این مرحله تأیید) ، و حالت فوکوس در حال حاضر در جلسه است. یک نماد کوچک خواهید دید (a دایره با یک نقطه) در بالا گوشه سمت چپ نمای دوربین برای نشان دادن این مورد حالت فوکوس فعال می شود.

پس از اتمام حالت فوکوس ، روی سه نقطه کلیک کنید “| بیشترو “را انتخاب کنیدحالت تمرکز را متوقف کنید“گزینه.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir