از دوره های خدمات خارجی برای یادگیری زبان جدید به صورت رایگان استفاده کنید


تصویر مقاله ای با عنوان استفاده از دوره های خارجی برای یادگیری رایگان یک زبان جدید

عکس: مسیریابی (شاتر استوک)

تیاینجا گم نشده برنامه ها و دوره های آنلاین که بهترین روش برای یادگیری یک زبان جدید را ارائه می دهند. خواه شما بخواهید به دبیرستان در دبیرستان خود فکر کنید یا از ابتدا شروع کنید ، می توانید با Duolingo (که تحصیل کرده است) تماس بگیرید متهم است سرقت از کاربران اطلاعات شخصی) یا گزینه پولی مانند سنگ روزت یا کورسرا ، بزمان دیگری آزمایش شده است ، گزینه کاملاً رایگان: می توانید یک زبان جدید مانند دیپلمات خارجی آمریکایی.

موسسه خدمات خارجی (FSI)، که متخصصان را برای زندگی در خارج از کشور در خدمت دولت ایالات متحده آموزش می دهد ، به دلیل آموزش عالی زبان خارجی مشهور است – aو yمی توانید به مطالب مطالعه و دستورالعمل های صوتی دقیق خود دسترسی پیدا کنید رایگان.

نحوه استفاده از موسسه خدمات خارجیدوره های زبان

متأسفم ، شما نمی توانید تماس بگیرید FSI و بپرسید برای کسی تا کل برنامه دوره های یوروبا یا عبری را برای شما ارسال کند ، ولی شما من میتوانم هر دو زبان را پیدا کنید – علاوه بر این بسیاری ، بسیاری دیگر ، در سایت یادگیری زبان لینگوا زنده. پیش از این ، FSI ها در جای دیگری در دسترس بودند آنلاین (ما حتی در مورد آنها می نویسد بیش از یک دهه پیش)، اما این سایت دیگر در دسترس نیست.

در حالی که Live Lingua در درجه اول یک معلم آنلاین اسپانیایی است ، وب سایت میزبان بسیاری از وب سایت ها است برنامه های درسی رسمی FSI برای 40 زبان ، شامل به آموزش های صوتی و فایل های PDF برای بارگیری. در تمام پیشنهادات FSI شما 127 کلاس ، 161 کتاب الکترونیکی و 4 ،169 درس صوتی.

اثبات شده است که برنامه درسی موثر است. طراحی شده است به آماده شدن مردم برای زندگی و کار در کشورهایی که آنها مسئولیت های مهم دارند ، اگرچه درک محدودی از زبان مادری وجود دارد. شما باید تا حدودی خودکفا باشید و متعهد شوید که با استفاده از آن یاد بگیرید فقط فایلهای صوتی و PDF (اگرچه جای تعجب نیست ، Lingua Live دروس آنلاین را در آفریقا ارائه می دهداو)

تیاو موادی که با آنها مشورت خواهید کرد کاملاً قدیمی هستند – چند دهه یا بیشتر –اگر مال خود را ترجیح دهید کمتر از ایده آل است درس ها مبتنی بر یک زمینه مدرن تر است ، اما اساس الف زبان از آن زمان به بعد تغییری نکرده استمثلاً دهه 80 ، بنابراین مواد هنوز کاملاً موثر خواهد بود. و نگران استفاده نادرست از منابع دولتی و یا لغزش بر سر چیزی نباشید که فقط برای مسئولان طراحی شده است ، مانند بقیه. مواد FSI میزبان Lingua Live است در دامنه عمومی است (همچنین یک زبان رایگان دیگر-منابع یادگیری در سایت ، از جانب سپاه صلح و موسسه زبان دفاعی).


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes