[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان جهانی سبزیجات پودر از سبزیجات منجمد

عکس: کلر پایین

اخیراً من علاقه زیادی به انواع سبزیجات خشک شده منجمد دارم که می توانید در Trader Joe خریداری کنید. با بافت ، آنها فقط بسیار سرگرم کننده هستند ، به خصوص اگر داخل آن باشید تغییر حالت که به شما امکان می دهد از بافت های مختلف حتی بیش از حد معمول قدردانی کنید.

من به خصوص چیپس های پیاز ترد را دوست دارم – برگ های کاملاً خنک و پیاز پیاز که مانند طعم و مزه Funyun بزرگ می شوند. آنها را در خامه ترش فرو کردم و چند تکه سیر سرخ شده (و کمی MSG) روی آن پاشیدم و عجب صبحانه ای. این چیپس ها یک تغییر الگوی برای خامه ترش و پیاز به عنوان یک ژانر است ، ژانری که تصور می کردم بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

اما جدا از صبحانه ، از همه سبزیجات خشک شده ای که می توانید در TJ’s (و سایر فروشگاه های مواد غذایی سالم یا غذاهای سالم) خریداری کنید ، می توانید برای تهیه پودرهای گیاهی معطر استفاده کنید. ما قبلا در مورد پودرهای میوه و توانایی آنها در ایجاد رنگ پرطراوت و طعم میوه ای صحبت کرده ایم کاهش می یابد، نوشیدنی، و مایه کیک، و پودرهای گیاهخواری ، اگر نه کاملاً یکسان ، به روشی مشابه کار می کنند.

به عنوان مثال ، من پودر قارچ را که در بالا مشاهده می کنید به خامه کره اضافه نمی کنم ، اما من آن را اضافه می کنم (و من آن را دارم!) به پوره سیب زمینی و این خوب بود. همچنین خودم را دیدم که آن را به کوفته و کوفته اضافه می کنم. دیشب ترکیبی از سه پودر – پیاز ، قارچ و نخود سبز – را روی سالاد خیار و گوجه فرنگی پاشیدم و دوباره این کار را انجام می دهم!

هر پودر طعم های منحصر به فرد خود را در صفحه حمل می کند. قارچ خاکی است ، پیاز پیاز محکمی است و نخود سبز روشن و باغی است. همه به طور خلاصه خوب عمل می کنند ، اما پیاز برتر است. و نخود سبز ، لبه شیشه ای Bloody Mary را سرگرم کننده می کند ، به خصوص هنگامی که با مقدار کافی نمک مخلوط شود.

تصویر مقاله با عنوان جهانی سبزیجات پودر از سبزیجات منجمد

عکس: کلر پایین

روش تهیه این پودرها به سادگی ساده است. مقداری سبزیجات خشک شده را بخرید (از Trader Joe یا جاهای دیگر) ، یک مشت در غذاساز بریزید و آنها را گردگیری کنید. پودر را به قطعات مخلوط كرده ، روی سالادها بپاشید (همانطور كه ​​ریزه های نان را می دهید) یا آنها را در كمی سیب زمینی له كنید. ترکیب قارچ و پیاز یک ماکارونی عالی می سازد ، به ویژه اگر تصادفی باشد این یکی.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir