از قانون 28/36 استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که آیا می توانید وام مسکن بپردازید


تصویر مقاله با عنوان استفاده از قانون 28/36 برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می توانید وام مسکن بپردازید

عکس: آرتازوم (Shutterstock)

قبل از شروع وام مسکن ، در مورد آن فکر کنید قانون 28/36 تا مطمئن شوید به سر شما نمی رسد. قانون چگونه کار می کند؟ این یک راه سالم برای اندازه گیری بار بدهی شما است قبل از شما درخواست می کنید و اکثر وام دهندگان از آن برای تأیید وام استفاده می کنند ، بنابراین می توانید اعداد را نیز بررسی کنید تا ببینید چگونه در حال جمع آوری هستید. در اینجا نحوه کار است.

آنچه منقانون 28/36؟

شاید جمله “خانه فقیر”؟ این پدیده ای را توصیف می کند که در آن صاحب خانه تمام منابع مالی و نقدینگی خود را برای داشتن یک خانه سرمایه گذاری می کند – تا حدی که نمی توانند هزینه های دیگر مانند تعمیرات غیرمنتظره یا هزینه های مراقبت های بهداشتی را پوشش دهند. البته ، این می تواند صاحبان خانه را در معرض نقض وام های مسکن خود قرار دهد. برای جلوگیری از این امر ، طلبکاران دوست دارند دو نسبت بدهی به درآمد را مشاهده کنند که به قانون 28/36 معروف است و به شرح زیر تقسیم می شود:

  • هزینه کل اموال شما نباید بیشتر باشد 28 درصد از درآمد ناخالص ماهانه شما همچنین به عنوان “نسبت جلواین شامل هزینه های مسکن ، از جمله وام مسکن ، مالیات بر دارایی ، بیمه وام مسکن و هزینه های انجمن مالکان می شود (اگرچه به دلایلی خدمات شهری شامل نمی شود). برای اینکه بدانید نسبت پیش زمینه شما بیش از 28 درصد است ، تمام هزینه های مسکن (یا پتانسیل هزینه های مسکن) و کل آن را بر درآمد ناخالص ماهانه تقسیم کنید. سپس این عدد را در 100 ضرب کنید تا نسبت قبلی بدست آید.
  • کل بدهی خانوار شما ، از جمله هزینه های اموال ، نباید بیشتر باشد 36 درصد از درآمد ناخالص ماهانه شما معروف به “بدهی به درآمد” یا “عقباین شامل کارت های اعتباری ، وام های دانشجویی ، وام های شخصی ، وام های خودرو ، نفقه ، حمایت از کودکان و قبوض آب و برق است. برای اینکه بدانید نرخ بازده شما بیش از 36 درصد است ، تمام بدهی ماهانه مسکن و مصرف کننده خود را اضافه کنید و مبلغ کل را بر درآمد ناخالص ماهانه خود تقسیم کنید. سپس این عدد را در 100 ضرب کنید تا نسبت خود را بدست آورید.

اگر بدهی من از آستانه 28/36 فراتر رود چه؟

همه چیز از بین نمی رود. اگر اعتبار فوق العاده ای نیز دارید می توانید واجد شرایط دریافت وام باشید حالت های خودی با پشتیبانی دولت FHA ، VA ، یا وام های USDA نسبت هایی را تأیید می کند که کمی بالاتر است.

با این حال ، به خاطر داشته باشید که درخواست وام مسکن منجر به الف به سختی می توان اعتبار خود را برداشتکه ممکن است به طور موقت به رتبه اعتباری شما آسیب برساند. به همین دلیل ، شما می خواهید اعداد را شروع کنید قبل از درخواست وام مسکن همانطور که هستمن به شما ایده می دهم که آیا شرایط را برآورده می کنید یا خیر بدون چک اعتباری سخت اگر این کار را نکنید برای واجد شرایط بودن ، کارشناسان مالی توصیه می کنند تا زمانی که درآمد بیشتری ندارید یا پیش پرداخت بیشتری ندارید از خرید خانه خودداری کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes