از کجا مرغ ارزان قیمت در روز ملی مرغ سوخاری تهیه کنید


تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: Fierman خیلی (شاتر استوک)

اگر قبلاً نمی دانستید ، امروز روز ملی مرغ سوخاری است و مجموعه ای از زنجیره های رستوران تخفیف و محصولات رایگان از فهرست غذای مرغ سوخاری آنها ارائه می دهند. با توجه به اینکه مرغ در میان خشمگینان کمبود مرغ وجود دارد “جنگ ساندویچ مرغمشخص نیست که آمریکایی ها به آن نیاز دارند بیشتر مشوق هایی برای خوردن مرغ ، اما سلام – این معامله یک معامله است.

از کجا می توان رایگان و ارزان گرفت مرغ برای روز ملی مرغ سوخاری

مرغ مادربزرگ حراج های تخفیف گوشت تیره را به قیمت 1 دلار همراه با مسابقه برنده شدن غذا به مدت یک سال ارائه می دهد. برای هر نفر فقط سه پیشنهاد محدود است و این فقط یک گزینه در فروشگاه است.

پادشاه برگر برای ساندویچ مرغ جدید خود ، Ch’King ، با قیمت تخفیف 2.99 دلار از طریق برنامه و وب سایت خود معامله ای انجام داده است.

خانه سگ غذاهای خود را به Bad Mutha Clucka و The Hot Chick هر یک با پرداخت 5 دلار تحویل می دهد.

جوجه طلایی: یک معامله 3 دلاری به قیمت 6 دلار ارائه می دهد که شامل سه پیشنهاد طلای ، کشور انتخابی شما ، یک رول تازه پخته شده و یک نوشیدنی 30 اونسی است.

جولیبی یک معامله نمونه گیری ویژه از Chickenjoy با قیمت 20 دلار وجود دارد که تا 11 ژوئیه ادامه دارد. شامل یک سطل شش تکه Chickenjoy ، سه پیشنهاد مرغ غوطه ور ، دو ساندویچ مرغ و یک سس بزرگ (قیمت ها ممکن است بسته به مکان متفاوت باشد). همچنین می توانید با هر سفارش از طریق برنامه ، با استفاده از کد “JoyOnline” یک پای هلو با هلو به صورت رایگان دریافت کنید.

KFC هیچ معامله خاصی برای روز ملی مرغ سوخاری وجود ندارد دقیقاً ، اما اگر پپسی یا رژیم پپسی را در سفارش خود بگنجانید ، می توانید 3 دلار تخفیف در خریدهای 15 دلار یا بیشتر در DoorDash دریافت کنید.

مرغ كمپر اگر از کد “NFCD21” استفاده کنید اگر در وب سایت یا برنامه تلفن همراه خود سفارش دهید ، 50٪ سفارش وعده غذایی خانواده شما را بارگیری می کند. همچنین اگر برای اولین بار در برنامه آنها ثبت نام کنید ، می توانید یک وعده غذایی سه دوره رایگان دریافت کنید.

پوپای جریان دارد “سفر تابستانی“تبلیغات تا 8 ژوئیه ، که روزانه پیشنهادات و جوایز دیجیتالی ارائه می دهد ، با شانس برنده شدن 50000 دلار. علاوه بر این ، اگر در برنامه جدید وفاداری زنجیره ای ثبت نام کنید ، جوایز Popeye، شما یک ساندویچ مرغ رایگان (با خرید حداقل 10 دلار) و 100 امتیاز جایزه برای خرید وعده های غذایی خانواده دریافت می کنید.

بنابراین بل امروز اگر در برنامه آنها ثبت نام کنید ، یک دلار از مرغ Chalupa پخته شده شما خارج می شود.

تاکو جان یک پیشنهاد وجود دارد “یکی را یکی بخر رایگان” اگر تاکو مرغ سوخاری آنها را در برنامه زنجیره ای سفارش دهید ، معامله کنید.

مرغ سوخاری TKK تبلیغ ویژه ای انجام می دهد که در آن می توانید در ازای درام رایگان در مورد چیزهای مربوط به مرغ (پر ، نقاشی مرغ ، برداشت مرغ) تجارت کنید.

قلعه سفید یک خرید بدون خرید وجود دارد کوپن برای کشویی مرغ ترد ، کشویی حلقه مرغ ، یا اسلایدر برای مرغ و وافل فقط برای سفارشات صبحانه یا شام
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes